close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Když se sen stane pravdou ( 1 )

4. dubna 2011 v 13:22 |  FF :)
Jane je holka která šíleně zbožnuje Cb...chodí na střední...má červenočerný vlasy a chodí oblíkaná v tmavejch hadrech...výrazně se líčí a ráda čte...Má kamaráda Briana a ten jí miluje ale nikdy jí to neřekne, protože si před lety vybudoval pověst gaye potom,co mu jeho přítelkyně strašně ublížila.Je to hezkej kluk s tmavýma očima a rád si barvý vlasy,píchá píra a tak...Holky po něm dost koukaj ale on nemá zájem. No a jednou se rozhodnou že pojedou na léto do Německa..Jen tak z nudy..

Jane nahází pár věcí do batohu, pár do větší tašky a Brian už zvoní nedočkavě na dveře..

" počkéj! " ještě lak na vlasy, hřeben... super, jsem hotová můžem letět, rozlehne se po baráku Jane a řítí se ze schodů hlava nehlava..

" Hele, co bys řekla na to se už nevracet? prostě tu zůstat? odstěhovat se a začít novej život..? "
Ani jeden si nevedli zrovna dobře, ale prácí by se zde uživili.. On jako právník, ona jeho zastupitelka.. Oba nad tím přemýšleli celou cestu než dorazili před hotel, kde měli být ubytováni... Jane se zvedla že půjde do sprchy, otevřela dveře které byli bez popisku.. pomalu se po náročném dni svlékala když si za ni někdo odkašlal..

" ehm, ehm .. sorry, thi´s a boys room. " ..
" P..p..pardon já nechtěla.. " koktala Jane než zvedla oči... zalapala po dechu... stál před ni Yu... Ten Yu Phoenix po kterém toužila ho byť i jenom chvilku vidět před ni stál jen v osušce..

"I´m sorry Yu,I was wrong" Pípne Jane ale místo toho aby sebrala věci a odešla,stojí jako přikovaná a nemůže spustit oči z Něj…Z jeho dokonalého těla,uhrančivých očí…Přijde si jako ve snu. "Never mind.I´m Yu…And what is your name?"Zeptá se Yu a v hlase se mu objeví náznak pobavení nad hloupostí téhle situace. "Já sem Jane..Teda,My name is Jane" Vysouká ze sebe s obtíží…"You speak Czech?" zeptá se jí překvapeně a značně nadšeně. "Yea..Teda jako že jo..Ano..Ty..?"Nechápe Jane.

Tak to jsem si oddechl, zasměje se Yu a podá ji ruku. " V tom případě spolu můžeme mluvit klidně česky.. občas se to tu stává, že lidi netrefí správně, ukaž, vezmu Ti věci a hodim ti je zatim na pokoj, Ty se v klidu dosprchuj, jo a menší rada.. ( Popotáhl ji osušku víc k hrudníku ) .. Když by jsi s timhle udělala pár kroků, šlápneš si na ni a budeš stát předevšema tak, jak by jsi rozhodně nechtěla.. " Nasadí jeden z těch svých okouzlujících pohledů, letmý úsměv a zeptá se na číslo pokoje..

"308..Děkuju…A bacha,ať my nevyděsíš spolubydlícího..To víš,chudý studenti se i po pelíšek museji podělit" Směje se Jane a snaží se zakrýt rozpaky. "Spolubydlící?Takže přítel?" Zeptá se Yu narovinu jak je jeho "dobrým" zvykem.."Nee to ne,jen nejlepší kamarád.Myslím že víc než já se mu budeš líbit ty" Ted už se smějí na celé kolo."Tak já jdu,ať se můžeš umýt."řekne Yu a vycouvá se smíchem ze dveří.

.. hmm.. 300, 302, 310.. to už jsem daleko .. ha! 308 .. napadne ho zaklepat ale pak si to rozmyslí, klíče přece má a věcí neni málo... Odemne si tedy, nohou otevře a zavalen věcma míří přímo ke skříni.. " Jane, no to je dost, kde jsi byla?! mam hlad, musíme na oběd... " ozývá se z kuchyni. Yu se pousměje a usoudí, že si udělá legraci. " No, já bejt váma, tak jdu dole do kantiny, na baru zaplatíte o pár korun navíc a navíc tam nevařej dobře " zachechtá se když zpozoruje Braiův výraz umrznutého sněhuláka.. Jane se mezitím vrátí a musí se lámat v pase, když Ty dva vidí jak na sebe nezávisle zíraj. " No nic, tak já snad zas půjdu, zasměje se Yu když vychází ze dveří. Jane, pojď sem ke mne, špitne.. Kdyby kdykoliv cokoliv, nebo ses chtěla jen stavit, bydlim hned naproti hotelu, zatim se měj. " Odejde se svým úsměvem prince drsoně s tim, že mu úsměv mizí když si vzpomene, že musí ještě na nákup.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jean Jean | Web | 4. dubna 2011 v 15:00 | Reagovat

:-D  ;-) Suuuuper!!!!

2 Ashita Ashita | 5. dubna 2011 v 11:42 | Reagovat

:-) Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama