close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Opilí anděl ( 5 )

8. srpna 2010 v 13:17 |  FF :)
                                             STRIFY

Takže vážení a milí i nemilí. Věc se má následně. Shina do koncertu nepustí, což je za necelý den a půl.
Yu, kytara zůstává, Romeo klávesy, já kvákám, Kirouš zůstává a bicí bere Jane. Námitky se nepříjmají, je rozhodnuto. Chvíli na mne koukali jak na blázna a asi se chtěli na něco zeptat, ale nikdo to nestihl.
" Tááákže a hurá do zkušebny panstvo! " rozpřáhl jsem ruce směr východ. Tolik času nám zase nezbývalo. Odehraje se koncert a jede se směr dovolená, sice jen na týden ale i to je dobré.

                                             KIRO

" Yuuuuuuu nééé nech tohooo " chichotám se když mi lechtá na podiu zatímco hledá svoje rozkousané trsátko. Tak co, já si žužlám vlasy a on trsátko, no. " Héle, už ho vidim, je za Tebou tak uhni! " pobídne mne.
" A ne a ne a neuhnu " začnu se smát a čekám že se třeba uráčí zvednout.


" Tak to půjde takhle " , nahnul se přezemne tak, že mi skoro zalehnul.
" Počkéééééééééééj " směju se pod nim a mam chuť ho štípnout do boku. Nakonec to stejně udělám, Yu se svalí na zem a začneme se pošťuchovat jak malý děcka.

" Ehm ehem echchc... " Ozvalo se za náma. Jej, Strify. Přišel zrovna když jsem ležel na Yuovi a šimral ho za krkem takže to muselo vypadat .. no dost divně.

" To neni tak jak myslíš " směju se a sotva popadám dech. Jen Strifymu to asi moc směšné nepřišlo, kdo ví, co si teď myslí. No nic, bude se pokračovat dál.

Vzali jsme kytary, stoupli si na svá místa a mohlo se začít.

                                                 STRIFY

" Á jedna, dvě, tři čtyři .. "

" Kiro!! už zase jsi to zkazil! co to s Tebou dneska k sakru je? "
trošku se rozčertim, ale ani nevim proč. Normálně by mi nevadilo že pár tónů prostě přehmátl..že bych žárlil? ne.. to neni možný, já.. já přece nikdy nežárlim.. jestli to půjde takhle dál tak ten koncert bude určitě sátá za to. Zaxichtil jsem se sám pro sebe že jsem vypadal jak kdybych spolkl citron.

" Tak jedem znova... raz, dva , tři.. "

                                                                 KIRO

Je to divné, vůbec na něj nemyslím, ale tlukot jeho srdce slyšim pořád..On je prostě dokonalej.. Ale já přeci miluju Strifyho.. k čertu s tema myšlenkama, teď jsem tady, na podiu, hraju..


                                                                   JANE

Měla jsem kluky nastudovaný za Ty léta do detailu, hned jsem pozanal, že se něco děje.. Kiro se neusmíval, Yu ztratil svou pevnou ruku na struně a Strify začínal zpívat trošku podton. Tohle nemůže dopadnout dobře. A Shin..nikdy takovej nebejval, co se muselo stát aby k tomuhle sešel? rozhodla jsem se zjistit co se děje u každého, na vlastní pěst. Vesměs všichni vypadali jako manželé po hádce.

" Hej kluci, nechci Vás děsit ale pokud Strify bude dál krákorat jako teď, Yu bude hrát podtony a Kiro vynechávat, tak ani nemusíme jezdit ven a můžete rovnou rozhlásit že Vás skolil mor nebo něco, protože podle toho hrajete " ..

                                                       ROMEO

Jane má pravdu, dneska to zní jako kdyby kocoura za oces tahaly.. Koncert máme za den, jak to proboha s tímhle chcete dotáhnout?  nemožné..Nemluvě o následné party pro fans.. jste jako by jste spadli z nebe.. Soustřeďte se na tu hudbu.

Uznalo se, že dnešek byl vážně šíleně odhranej. Šlo se na oběd do blízké restaurace, posílili jsme se a vrátili do zkušebny, kde nám to šlo již o dost lépe.. Napětí sice zůstalo, ale potlačilo se.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mandy Mandy | E-mail | 27. prosince 2010 v 18:01 | Reagovat

Pro autora blogu a těchto FF: Dělám recenzi mnoha FFek a řeknu vám jedno-je to všechno skoro stejný! Hrubky, které by neudělal snad ani podprůměrný třeťák, odstavce totálně jinde, než by měly být... Pardon, ale chce se mi zvracet :-!  :-!  :-! .

2 cbth1314 cbth1314 | Web | 21. ledna 2011 v 21:25 | Reagovat

Hej.. tak to je fakthustý.. Na chyby nekoukam ani rači.. Ale to je uplně jedno..! Je to fakt zajímavý..:) Moc se mi to líbí..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama