Srpen 2010


Strify má narozeniny, vše nej!

21. srpna 2010 v 9:09 * STRIFY *
Trošku opožděně, neboť jsem byla na dovolené, ale přeci jen ^^


bn


Yu & Brit

19. srpna 2010 v 8:42 * YU *
bhm

CB funny

17. srpna 2010 v 14:12 Videjka
__flashReplacement__


VISION By Yu

14. srpna 2010 v 10:12 * YU *
Zase jsem tady, dlouho jsem nic nenapsal a neudělal žádný vlog... Omlouvám se!
Časem Vás čeká nějáký update ;)

Tak dlouho, protože jsem odjel z LA, měl jsemm velmi příjemnou dovolenou s rodinou v Berlíně, kde již nežiji ani v jeho blízkosti, přesto že se mi líbí, nikdy jsem nechytl fascinaci pro Berlín.

Možná někteří z Vás víte, že v Německu kluci dělají vojenské služby, většinou když dosáhnou 18 nebo něco, tak jsem byl posunut a musel jsem projít kontrolou, dobrá to věc, ale nejsem dost dobrý haha. Oni by mne rádi vzali pro mé tělo, ale ne pro mou mysl Kyaha... ehm.. ^^-
Jsem rád že tam nemusím jít...

Také jsem měl možnost setkat se se Shinem, když jsem šel na Versailles v Hamburku. Dobré ho vidět i po tak dlouhé době, kéž bych mohl vidět i Strifyho a Kira. Koncert byl úžasný, oni vědí jak rozpoutat podium, jsem rád že pokračují v dobré hudbě i bez Jasmine You ( RIP )

A teď jsem tady, v LA znovu, Město andělů!
Přivítali mne mí dobří přátelé a těšil jsem se na Despair´s Ray poté, co jsem vynechal téměř celou svou show v Německu. Mají na mne obrovský vliv. Dodávají silnou energii a jejich hudba přináší zvláštní pocit ve mne, protože jsem začal hrát na kytaru jejich písně.

Právě pracujeme na nové věci s Tada, že jste všichni měli již vidět :)
Baví mne hraní s ním.
Jen krátký čas než jsme začali s CB jsem začal hrát já, cca 5 let. Vidím ten pokrok na začátku CB a ted.

Hodně věcí se seběhlo, a jsem ochotný se učit, plus vždy si pamatujte : " Můžete být jako bůh, ale pokud nemáte vášeň, nemáte nic "
Psal jsem něco podobného již předtim protože jsem přišel na to, jak lidi na scéně v LA, žárlí, žárlivost je jed!

Umožnuje si znovu.. I když se právě nacházíte na trůnu světa, pamatujte si, od kud jste.
Začal jsem jako malý kluk ve velmi malém městě hrát na na kytaru a docela pozdě a ted tady na vlastní pěst v LA, skoro mám pocit že jsem se ztratil v této podivné scénárii.
Někteří lidé by mohli říci, že jsem tzv. skalní dno, pokud to chcete nazývat takto, ale myslete na sebe, kdo jsi Ty, že soudíš? Lidé dnes soudí velice lehce..
Ale možná! možná jsem na dně, ale nejsem přilepen, ale čeká to nademnou!
A víte co?! Mne opravdu nezáleží ne nepřejících lidech tam, já vím, že tam lidé i čekají na nové věci, třeba Vy? ;)

Moji fanoušci jsou to, co mne drží a tlačí dál, Váš je vítr pod mejma křílama a můj další vzestup!
Není to jen má vášeň, ale i můj slib, abych zpět rockoval Vám všem, probudil tak dlouho ztracené pocity a nahnal tak krev zpět!

Řekl jsem, že bude lépe!

Pamatujte, pokud hoří oheň ve Vašich očích, budu hořet pro Vás!

-

YPXKirouš s :)

10. srpna 2010 v 10:21 * KIRO *
A co Vy? :)

10. srpna 2010 v 9:44 Contact Us

Tak co mé věrné duše, jak si užíváte léta? :)
sd

Komedianti hadr xD Yu & Kiro Kiss

9. srpna 2010 v 22:36 Videjka
Kiro : Dáš mi tu pusu?
Yu - Počkej domů..
Kiro - Ale já chci teď ! no tohle to ..
Yu - :-* spokojenej?
Kiro - Jo :-DOpilí anděl ( 5 )

8. srpna 2010 v 13:17 FF :)
                                             STRIFY

Takže vážení a milí i nemilí. Věc se má následně. Shina do koncertu nepustí, což je za necelý den a půl.
Yu, kytara zůstává, Romeo klávesy, já kvákám, Kirouš zůstává a bicí bere Jane. Námitky se nepříjmají, je rozhodnuto. Chvíli na mne koukali jak na blázna a asi se chtěli na něco zeptat, ale nikdo to nestihl.
" Tááákže a hurá do zkušebny panstvo! " rozpřáhl jsem ruce směr východ. Tolik času nám zase nezbývalo. Odehraje se koncert a jede se směr dovolená, sice jen na týden ale i to je dobré.

                                             KIRO

" Yuuuuuuu nééé nech tohooo " chichotám se když mi lechtá na podiu zatímco hledá svoje rozkousané trsátko. Tak co, já si žužlám vlasy a on trsátko, no. " Héle, už ho vidim, je za Tebou tak uhni! " pobídne mne.
" A ne a ne a neuhnu " začnu se smát a čekám že se třeba uráčí zvednout.


" Tak to půjde takhle " , nahnul se přezemne tak, že mi skoro zalehnul.
" Počkéééééééééééj " směju se pod nim a mam chuť ho štípnout do boku. Nakonec to stejně udělám, Yu se svalí na zem a začneme se pošťuchovat jak malý děcka.

" Ehm ehem echchc... " Ozvalo se za náma. Jej, Strify. Přišel zrovna když jsem ležel na Yuovi a šimral ho za krkem takže to muselo vypadat .. no dost divně.

" To neni tak jak myslíš " směju se a sotva popadám dech. Jen Strifymu to asi moc směšné nepřišlo, kdo ví, co si teď myslí. No nic, bude se pokračovat dál.

Vzali jsme kytary, stoupli si na svá místa a mohlo se začít.

                                                 STRIFY

" Á jedna, dvě, tři čtyři .. "

" Kiro!! už zase jsi to zkazil! co to s Tebou dneska k sakru je? "
trošku se rozčertim, ale ani nevim proč. Normálně by mi nevadilo že pár tónů prostě přehmátl..že bych žárlil? ne.. to neni možný, já.. já přece nikdy nežárlim.. jestli to půjde takhle dál tak ten koncert bude určitě sátá za to. Zaxichtil jsem se sám pro sebe že jsem vypadal jak kdybych spolkl citron.

" Tak jedem znova... raz, dva , tři.. "

                                                                 KIRO

Je to divné, vůbec na něj nemyslím, ale tlukot jeho srdce slyšim pořád..On je prostě dokonalej.. Ale já přeci miluju Strifyho.. k čertu s tema myšlenkama, teď jsem tady, na podiu, hraju..


                                                                   JANE

Měla jsem kluky nastudovaný za Ty léta do detailu, hned jsem pozanal, že se něco děje.. Kiro se neusmíval, Yu ztratil svou pevnou ruku na struně a Strify začínal zpívat trošku podton. Tohle nemůže dopadnout dobře. A Shin..nikdy takovej nebejval, co se muselo stát aby k tomuhle sešel? rozhodla jsem se zjistit co se děje u každého, na vlastní pěst. Vesměs všichni vypadali jako manželé po hádce.

" Hej kluci, nechci Vás děsit ale pokud Strify bude dál krákorat jako teď, Yu bude hrát podtony a Kiro vynechávat, tak ani nemusíme jezdit ven a můžete rovnou rozhlásit že Vás skolil mor nebo něco, protože podle toho hrajete " ..

                                                       ROMEO

Jane má pravdu, dneska to zní jako kdyby kocoura za oces tahaly.. Koncert máme za den, jak to proboha s tímhle chcete dotáhnout?  nemožné..Nemluvě o následné party pro fans.. jste jako by jste spadli z nebe.. Soustřeďte se na tu hudbu.

Uznalo se, že dnešek byl vážně šíleně odhranej. Šlo se na oběd do blízké restaurace, posílili jsme se a vrátili do zkušebny, kde nám to šlo již o dost lépe.. Napětí sice zůstalo, ale potlačilo se.
Yu a Suzy?

6. srpna 2010 v 9:38 Official
sd
Co si myslíte? :)