I neštěstí přináší štěstí 4

13. června 2010 v 2:22 |  FF :)
                                           KIRO

Co je? co se stalo? tak sakra mluv!! vrhnu se po Romeovi jako tygr po fláku masa načež se mne Yu snaží uklidnit. Jak složil, proč složil, co mu je? Vždyť byl zdravej, to .. to neni možný.. Až po té co mne od Romea Yu odtrhne a posadí si mne na klín se začnu trošku klidnit. Ze vzteku přecházím k mírné histerii a šoku když ani nevím jestli je v pořádku nebo ne. Opřu se Yuovi o rameno když pobízí Romea aby to šel říci dolů.

                                          ROMEO

Strify? nech sakra na chvíli ten hřeben a sprej a poslouchej mne.. křiknu na něj ale on mi stále nechce pustit ke slovu. Hřeben, kartářč, sprej, sponka, stíny, tričko, bota.. Opakuje nahlas vše co najde. Musím s nim zaklepat aby pochopil, že je to vážné. Srazil jsem ho na sedačku a spustil. Chvíli vypadal jako nechápavá dítě ale později mu to došlo..

                                           YU

Notak.. bude to dobré, věř tomu zlato. Měl by jsi si jít odpočinout.. alespoň na chvilku a zkusit usnout. Políbil jsem ho a v náručí jej odnesl do postele. Beztak už mi usínal v náručí. Když jsem viděl, že jsou již všichni na svých místech, vklouzl jsem do bot, hodil přez sebe nátělník který ani nevím čí byl a tak jak jsem byl jsem vyšel ven. Bylo krásně..Černá noc, sem tam nějáká hvězda, ticho a šum moře. Hlubokého, dalekého moře, přez které nebylo vidět na druhý konec. Lehl jsem si do písku a chvilku jen tak hleděl do nebe..do té černé, hluboké propasti. Zvedl jsem se a šel blíž k vodě, sedl jsem si na jeden z placatých, širokých oválných kamenů jenž tvořili kamenolom a máčel si nohy ve vodě. Koukal jsem pořád před sebe.. jako přimraženej..i když jsem tam vůbec, ale vůbec nic neviděl. Nepřemýšlel jsem, nic.. Jen seděl a hleděl kamsi.. do dály. V hlavě se mi míhaly obrazy různejch chvil, nechápal jsem to. Pomalu se mi začalo chtít usínat, ale již se mi nechtělo vstávat a nevím proč, ale nechtělo se mi něják ani nikoho vidět.. Lehl jsem si na kámen a čekal, až za šumu moře, listů z palem, slaného vzduchu a mrtvolného ticha usnu.

                                          STRIFY

Fuj.. to je teda elegance.. Místo budíku slunce pálící mi přímo do postele.. Bych se upekl! Ani závěsy tu nemaj tmavé, ale světle zelené takže toho moc nezacloní a pokoj pomerančové barvy, aby mi náhodou nebyla zima. Voda ve sprchách teče jen vlažná a snídaně? ts.. kdybych nevařil občas sám člověk by se tu vykrmil do koule s tím jak mají kalorické jídlo! Vstanu abych otevřel okno, troška čerstvého vzduchu tu taky neuškodí ale vidím něco, co mne zaujme. Yua.
Pořádně zaostřím, jestli blbě nevidím, né že bych se tomu popřípadně divil ale.. je to Yu..Vklouznu do tenisek co mam vedle postele a jdu za ním. To jsou mi manévry, po ránu mi tahat z postele.. Jsem rád že vůbec sejdu schody s tím jak mi z toho vedra bolí hlava a včéra po tom šampaňku.. no raději nemluvím, nohy se mi propadaj do teplého písku, jsem rozespalej a dneska značně nevrlej. Yu? Hej Yu?! zaklepu s ním. Přisednu si, doufám že Ti to nevadí jestli jo můžu do písku ale ted se ani nehnu když už jsem došel sem. Co tu děláš v tuhle nekřesťanskou hodinu? to jsi tu byl přez noc ? když vidím že jsem ho probudil, dojde mi že tahle otázka byla značně zbytečná. * Zív * .. Tak spust, co se děje. Mrknul jsem na něj a čekal, co zjistím..

                                          YU

Nic a všechno, všechno se vším.. Nerozumím tomu, já .. nevyznám se sám v sobě. Jsem šťastnej, ale bez energie.. Nepřemýšlím, ale stejně se vracím do minulosti, mám sílu přeprat celej svět ale zároven mi tu sílu vždycky něco vezme.. Holky, teď Shin.. Navíc je mi poslední dobou něják blbě..Chci všechno ale nechci nic,  přestává mi skoro všechno bavit.. Už nedám dohromady ani jeden pořádnej song.. a teď? teď se ještě k tomu všemu cejtim blbě vůči Tobě. Jako bych Ti Kikina ukradl, nebo.. já nevim. Sklonil jsem hlavu a hodil šutr do moře.

                                            STRIFY

Ale notak, brácho. Usměju se co nejupříměji to dokážu, poplácám ho po zádech a nadechnu se.
Neukradl jsi mi ho a věř nebo ne já jsem vážně strašně rád, že je s Tebou. Stejně bychom se rozešli, prostě to neklapalo tak jak mělo. To ovšem neznamená, že nebudeme přátelé. Nic se mezi Tebou a mne nemění. A já a Kirouš.. jsme prostě kamarádi, nic víc, nic míň. Takže úsměv Ty naše primadono, večer se složí novej song, něco málo se nafotí a prostě si to tu užijem. Šťouchl jsem do něj a se smíchem jsme se svalili ze šutru do písku. Aaaa.. moje hlava se hlásí o pozornost.. pitomá opice. Začal jsem se smát znova. Ty, Yu.. dneska zajdem za Shinem, ale zatím jen my dva.. Zjistit situaci, ok? 

                                               YU

Ok, bude to lepší.. přeci jen my dva jsme takový.. když se to řekne blbě nejmenší citlivky tady. Jakmile jsem dořekl tuhle větu začali jsme se oba znova smát. " Strifko, cestou musíme do lékárny. Zaťukal jsem si na čelo a oba jsme pochopily, že našich bolehlavových večerů asi bude ještě více, nežli dost. 

                                             ROMEO

Ťukáš si na hlavu protože je někdo blbej nebo pro to že je Ti zle? Zachichotám se když vidím Strifana v županu, ležícího v písku vedle Yua v trenkách a oba dá se říci.. na " káry "  .
Klekl jsem si k nim a podal jim nápoj u kterého jsem samozřejmě nezapoměl na brčko, já myslím na vše. Bacha, je to ledové. Než jsem to stihl doříci, Yu měl na té jeho roztomilé tvářičce výraz ledovce. Musel jsem se smát, prostě musel. Kiro ještě spí, vzal si něco na spaní, tak já skočím alespoň pro rohlíky a něco k snídani. Buďte hodní! zasmál jsem se z plných plic a šibalsky na ně hodil pohled.

                                              
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 qwer qwer | Web | 13. června 2010 v 2:47 | Reagovat

Zdravím registruj se a zvys navstevnost sveho bloku :-)

2 sci-fi sci-fi | Web | 13. června 2010 v 11:05 | Reagovat

super... jsem zvědavý na new díl xD

3 Kippi Kippi | E-mail | 13. června 2010 v 11:10 | Reagovat

Jo, to já taky xD to bude asi slušná telenovela co? :-D ;-)

4 Maja Maja | 13. června 2010 v 13:49 | Reagovat

čim delší to bude tim líp, né? páč je to boží!!!! :-D

5 Kippi Kippi | E-mail | 13. června 2010 v 15:00 | Reagovat

To je taky pravda :D

6 Ashita Ashita | 13. června 2010 v 15:17 | Reagovat

Asme strašně rády že se vám to líbí :-) Snažíme se tak snad nezklameme :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama