I neštěstí přináší štěstí 1

10. června 2010 v 14:32 |  FF :)
Žil byl jeden chlapec..jmenoval se Yu ..měl kamaráda co nesl jméno Romeo a dvě kamarádky Suzy a Brit..
Mezi další přátelé se řadil jistý Strify, Kiro a Shin..
Strify a Kiro byli pár. Všichni společně žili ve vile na kraji Berlína. Tedy kromě Brit a Suzy, ty každý druhý týden odjíždely domů, do L.A... Jednoho dne se s nimi ale zřítilo letadlo a do Berlína už se nikdy nevrátily. Nejvíce to sebralo Yua, po týdnu od havárie, když se to dozvěděl. Teprve pak všem došlo, jak šíleně byl na nich závislý, ale nikdo neměl jasno v jeho citech. Ani on sám... Yu po celý týden chodil po baráku se sklopnou hlavou jako duše bez těla a Kirovi už to lezlo na mozek.. " Sakra Yu, co Tě tak bere, to že nevíš co jsi k nim cítil nebo to že se to stalo?" ozve se rázem z pozarohu když Yu zrovna upustí hrnek s kávou.
" Já..já nevím " snaží se ze sebe vykoktat něco co dá smysl, ale stejně se mu to nepodaří, načež se do dveří přiřítí Shin který má nějákou žhavou novinku. " Hele, jedem na vejlet ", vykopne ze sebe..
Kiro s Yuem na něj jen hledí s pusou otevřenou dokořán...Kiro k Shinovi"Něco jsi vymyslel?"zeptá se trochu nedočkavě.Shin:"Já ne...teda vlastně jo.....sbalte plavky, jedem na tejden do Karibiku a bez keců", otočil se na patě a práskl za sebou dveřmi, které díky mohutné ráně ztratili část skleněné tabule... Plavky?..Karibik? ... nezbláznil se? podívá se Yu podezřele na Kira, jenže než stihne doříci co chtěl Kikin už balí a píská jako křeček natěšen na nové dobrodružství. Ok, ok.. nadzvihl Yu tázavě obočí a šel si zabalit též. Yua to příliš netěší. Vždy když slyší o letadle, vzpomene si na ty dvě. A co kdyby se něco podobného stalo i jim. Stojí tam skoro deset minut, do doby, než ho Shin vytrhne ze zamyšlení ránou nafukovacím míčem. "Bal ne?!" Poslušně se teda vydá sbalit si věci.  Jenže skutečnost, že poletí letadlem, ho pořád žere. Začíná propadat nervozitě. Sklátí se na postel a složí hlavu do dlaní.
Zvednout se ho přinutí až rozjařený Strify, který se teprve dozvěděl, že pojedou do Karibiku. "Yuaneee! Dělej, bal! A usměj se taky trochu! Jako pravá hollywoodská star!" ječí s úsměvěm na rtech modroočko a pobíhá po Yuově pokoji. Vynuceně ze sebe vytlačí něco co připomíná výraz sysla aby se kluků pobíhajících po jeho pokoji zbavil, zaklapne za nima dveře, hodí na postel kufr a opětovně skládá věci..Čím více jich v kufru přibývá, tím horší jsou jeho smíšené pocity..
" Odpočinu si, vypadnu odsud, přestanu na to myslet, užiju si to.." Vnucuje si skoro násilím do hlavy když v tu rozrazí dveře Strifan s termouskou na kávu a otázkou zda raději černou nebo jinou..Cesta se blíží, Yuova nervozita nabírá nevydržitelných obrátek, Kirovo nadšení je slyšet po širém okolí, Strify pobíhající od patra k patru zda něco nezapoměl je nepřehlédnutelný a Shin v klidu popíjející colu sedící na kufrech.. " Rodinný ideál " .. Zamumlal si Yu se stálou obavou, aby se něco nestalo ještě jim..
" Táááák panstvo, zvedáme se! prosekl jeho myšlenky hlas Kira.. " "Nestih sem se naposled rozloučit se svou rodinou.." pípnul Yu a všichni se zarazili a tázavě se na něj podívali."..blbej vtip, já vim." přiznal Yu i když to vtip vůbec nebyl! Cestou na letiště ještě vzpomínal, co všechno zažil, jaké filmy viděl, na jakých koncertech byl. Ještě hůř se mu udělalo když si vzpomněla na nezvratný osud 1... To, že měl tak špatný pocit z toho letu ho strašilo ještě víc. Kluci byli o kus napřed a věčně ho popoháněli i když už čekali, až budou moci do letadla. Strify zpozoroval že něco není v pořádku, že se Yu bojí..Dostal tedy nápad.. Ty, Kirouši, máš s sebou Ty své prášky na spaní? 2 bych potřeboval špitl. Jasně, tady máš, nechápavě mu je podal. Strif vzal Yuovu plechovku s pivem a dvě tabletky nalámal dovnitř. Yu, na..Napij se trošku, bude Ti lépe, podávajíc mu plechovku s dobrým pocitem že už sedí každý ve svém křesle a vše se stihne jak má. Poslední dobou byl svou dochvilností neúnosný. Netrvalo dlouho a Yu mu usnul na rameni."Yu...?Yu!Probud se!"cloumá se spícím Yuem Kiro."co je?kde to jsem?"zabručí zmateně Yu.
Už jsme na místě, zazubí se Kirouš. " Co? já .. já spal? žijem? " Vyskočí ze sedačky Yu a začne
si prohmatávat tělo a donutí Kirouše aby ho štípnul. " Klíííd, směje se Strify který je pozoruje.
" Hele, pláž, hotel, jupííí " křicí Shin který právě v rozpažení vyběhl z letadla a skoro se přizabil o kufry
stojící venku.,,Co si do mě nacpal ty hajzlíku?"zašklebí se Yu  a vyběhne za Strifm.,,Jasně kluci nedělejte si
 starosti mi to s Romeem odenseme"zašklebí se Shin.,,Nebud protivnej jsme v Karibiku."odvětí Strifi který se mezitím
vrátí aby unikl před pomstou Yua a jemě líbne Kira do vlasů.
Vždyť nejsem, víš, jak jsem to myslel. Zaculí se Shin..
 Když zpozoruje jak Kirouš zrudne, neubrání se pochychtnutí.. " Kirouši, možná by jsi měl kupovat světlejší make-up.
Tenhle na tu červenou něják nepůsobí " Začne se hihňat při úprku před Kirem kterej se směje jako o život. Yu se zastaví
při pohledu na moře, na pláž.. Liduprázdnou pláž se zapadajícím sluncem. Posadí se pod jednu z palem a opírajíc se o kmen
mlčky hledí do moře na kterém se odráží odlesky slunečních paprsků. Vzdychne, ale ne smutkem, štěstím nebo radostí.. V
tuhle chvíli si uvědomuje, že mu nezáleží na ničem víc, než na rodině.. Ne jeho pravé rodině, ale na nich.. Na klucích.
 Za nic na světě by je nevyměnil. " Aaaaaaa notááák Strifýýýý .. Knííí .. " Yu povytáhne obočí, otočí se a vidí Kikina
kterého právě Strifan hodil do ledového moře.. Oklepe se při představě, jak mu musí bejt chladně. Chvíli na ně kouká ale
 nedá mu to. Zvedne se z písku co ho do teď jemě hřál do nohou a jde se přidat. " Notáák, Strifane nech ho chvíli odpočinout "
 začne se Yu zuřivě smát a oplatí mu to, teď se válí v křečích smíchu v písku když vidí Strifyho jak se máchá ve vodě a vypadá jako roztomilá mořská panna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cukarinka Cukarinka | 10. června 2010 v 14:40 | Reagovat

Hmm vypadá to zajímavě už chci pokráčko :-P  :-)

2 Mettheyu Mettheyu | E-mail | 10. června 2010 v 16:08 | Reagovat

Zní to zajímavě jsem zvědavej kdo s kym skončí :D :-)

3 Ashita Ashita | 10. června 2010 v 16:51 | Reagovat

Věřte že pokračování bude víc než zajímavé :-D  :-D  :-D  :-D  :-P

4 Mettheyu Mettheyu | E-mail | 10. června 2010 v 17:01 | Reagovat

Tak šup šup :-)

5 Karinta Karinta | E-mail | Web | 11. června 2010 v 12:02 | Reagovat

Zní to lákavě :))

6 Mája Mája | E-mail | 11. června 2010 v 20:34 | Reagovat

je to boží!!! má topokračování??!! :-D

7 Tess Tess | Web | 11. června 2010 v 22:09 | Reagovat

Jistě že má :-D jen musíš počkat :)

8 Theríshek Theríshek | 14. června 2010 v 9:38 | Reagovat

no to je božíí :-D

9 Lindsay Lindsay | E-mail | Web | 28. září 2011 v 22:11 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama