close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Yu - draw your own starz

21. května 2010 v 14:07 |  * YU *
Ugh, i missed out on writing here for some days.

Each day is kinda like a rollercoaster for me from each direction of happening.
Either emotions, happenings, news... each day brings its news, like you talk someone again from long ago or you make a new contact and see a different side of things, quite interesting!
But my point on here is that i gotta tell, i got fucked over and disappointed or used by people many times that ive putted trust into, the last months been upsetting for me in this topic.
Guess theres no need for me to tell any names.
The good thing is there are still people that i can always hold on to.
While trying to realize your dream, you take the paths to walk, you try to give your hands to others so it would make the way easier for both. But in the end sometimes you will walk alone, but the important part is that you will keep walking, focus your aim and draw your own stars, dont just follow another ones one. It will take time, it can make you desperate, but in the end youre supposed to be happy, and even if not, youre self accomplished ;)

Im not sure if my stuff here makes much sense for you guys, but im trying to give my experience to you and dress them in easy words.
Everyone can be an awesomnist, just imagine you are, it will make you become.
There was this saying, imagination makes it or something, well its true, just try to think positive and it shall happen! :)

Keep up with me to see whats coming soon, im getting impatient about doing music, but this time i wanna make it right! <3

-

yu

Lépe mi to přeložit nešlo, alespoň tak aby to dalo trošku smysl :)
_____________________________________________________________________________-


 Řeknu to jednoduše, Každý může být ten úchvatný,představte si že jste,a tím se jím stanete.Jak toto říká,představa to dělá nebo tak něco,ale je to tak,zkuste myslet pozitivně a může se to stát!Buďte se mnou abyste viděli co brzy přijde,stávám se netrpělivým co se týče dělání hudby,ale v tento čas to chci dělat dobře <3Ugh,zapomněl jsem na psaní sem pár dní.Každý den je pro mě asi jako jízda na horské dráze v tom smyslu kolik se toho děje.Tolik emocí,událostí,novinek..každý den přináší nové,jako když s někým mluvíte po dlouhé době nebo se s někým seznámíte a vidíte nový úhel pohledu,skutečně zajímavé! Ale co chci říci,jsem zklamán a nasrán na nejvyšší míru,lidmi do kterých jsem vložil svou důvěru,poslední měsíce jsem tím otráven.Nemusím zde říkat žádná jména.Dobrá věc  je že stále jsou Ti,na které se mohu  vždy spolehnout.Když zkoušíte realizovat svůj sen,jste na této cestě,zkoušíte něco vložit do rukou druhým abyste to usnadnili oběma stranám.Ale někdy budete kráčet sami,nejdůležitější  část je, že stále půjdete..zaměříte se na svůj cíl a vaši hvězdu,nebudete následovat někoho jiného.Bude to trvat,můžete zoufat,ale na konci toho všeho vás to učiní šťastnými ,a i kdyby ne,dosáhli jste úspěchu. Nevím jestli to někomu z vás bude dávat smysl,a chci vám předat své zkušenosti a zůročit je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama