close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nové picts Yua +one winged angels from blogspot

16. května 2010 v 18:40 |  * YU *
x
Recently im receiving more 'n more mails and so on with a kinda bad tone, guess you can consider this almost as a hatermail; with most of the topics like me being false or fake for taking off my piercings, thinking about chaning my name and the breakup of Rouge Morgue.

Let me clear this up here for you guys, ive probably been never as much myself as i am now.
Ive been pushed and pressured in the past, if you want it or not, in this business youre taking a role, even if its being yourself, its still a role and people will think youre a liar if you change, even if its yourself, but as ive said before, people change everyday.

That does not mean that im faking myself, im just looking for a change. Sometimes you wanna cut your hair different, sometimes you prefer this or that. As for my piercings, it was time to take them out cause theyve been infected form me chewing on them due to stress, still im gonna re-pierce my spiral lipring cause it was always my favorite.

But thats just one thing from the surface, but whats on the inside? This world got created in chaos and in the end there will only be chaos, but instead of just getting pushed away by the stream and drowning, we can organize ourselves! Detoxify yourself from the poison that is killing you! I learned this from a petal.

What i wanna say with all of this is; im sorry for disappointing you all with the quick end of Rouge Morgue and i can imagine your all worries, still it gets me mad when my fans are getting me mails with such a rude tone in it!

I will be there for you guys, as myself! I wanna reach out to the world with my music and make you all spread your wings!

The future is yours! (wasnt this some commercial aswell?...aneways!)

flap, flap ^-^

-

V poslední době dostávám stále víc a víc mailů s milým ale i špatným toném.Hádám že můžete tohle uvažovat jako nenávistný mail,nejvíc se naměty hovoru točí kolem falešného nebo podvodného výroku,o tom,že chci sundat své piercingy,že změním své jméno a rozpadu Rouge Morgue.
Nechte mě toho vše uvést na pravou míru.Nepochybně jsem nikdy nebyl tím,kým jsem nyní.
Byl jsem tlačen,nucen v minulosti.Nezáleží na tom,zda chcete nebo ne,ale v tomhle bysnyse na sebe berete roli.Vyrovnaně být sám sebou,je to role a lidé si budou myslet,že jste lhář,když se sám změníte,ale jak jsem již řekl,tak člověk se mění každý den.
To neznamená že bych podváděl sám sebe,právě hledám změnu.Někdy chcete své vlasy jinak ostříhat jinak,někdy upřednostňujete tohle nebo tamto.Stejně jako moje piercingy,toho času jsem je musel dát pryč,protože pro mě s nimy bylo nutností žvýkat,stále chci nahradit(*dáva to i ten smysl,že to chce roztavit*) moji spirálu,přestože byla u mě vždy oblíbená.
Ale to je jen jedna povrchová záležistost,ale co se děje uvnitř?

Tento svět byl stvořen v chaosu,a konec bude také jen v chaosu.Ale namísto toho,abychom se nechali strhnout proudem,můžeme sami sebe uspořádat!
Zbavte se jedu,který vás zabíjí.Tohle jsem se naučil z plátku(*to mi nedává smysl,možná že slovo petal má jiný význam*).
Co sem tím vším chtěl říci:
Omlouvám se za znepokojení vás všech s rychlým koncem Rouge Morgue a dovedu si představit vaše obavy,stále mám pocit,že se zbláním,když moji fanoušci dostávají ode mně mail s tak prudkým tonem.
Budu tu pro vás!
Chci svou hudbou docílit,aby jste roztáhli svá křídla!
Budoucnost je vaše! (nezní to dobře jako dobrá reklama mimochodem?)


Mavájte,třepotejte ^-^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama