Učitel sexuální výchovy - Bonusový díl

14. července 2009 v 21:39 | Peth & Mich & Iw
Tenhle díl bych nejraději věnovala jednomu sluníčku co poslední týden neustále svítí na mou cestičku. Děkuju za všechno.. Käthe..

Se Strifym sme spolu začali spát pravidelně. Každý čtvrtek byl náš. Naše noci byli opravdu divoké a plné lásky. Ve škole jsme si vyměňovali letmé dotyky a pohledy aniž by si nás někdo všim..
Měli jsme zrovna rodinku a Strify nám zadal úkol ve dvojcích. Yu mi už věřil že se Strifym chodil takže se Strify nestyděl ke mně jít, jakoby zkontrolovat co dělám a položil mi na stůl nenápadně růžovej papírek. (Pardon..) Nenápadně sem ho otevřel. Hrklo ve mně. "Ve čtvrtek nemůžu až za týden.. <3" Yu mi koukal přes rameno a usmál se. ,, Chudáku.."
Poté co zazvonilo sem se rychle chopil učebnic. Služba mi děkovala a já se pod 30 učebnicema slušně prohnul. Strify už byl dávno v kabinetě tak sem bez klepání vlezl. Strify se na mě podíval a usmál se. ,, Copak Carstene?" Jen co se za mnou zavřely dveře přilít ke mně a sebral mi učebnice.

,, Proč to taháš sám blázne chceš se mi servat?"
,, Proč ve čtvrtek nemůžeš?"
,, Přijede máma.."
,, Ach jo.." Sklopil sem pohled. Strify mě dal pusu na čelo. ,, Snad to týden vydržíš miláčku"
,, No ale jo…" Zasmál sem se, obejmul ho a začal ho líbat. Strify mi zajel rukou do vlasů. . Líbali jsme se vášnivě. Bylo na nás znát že bychom se a sebe nejradši vrhly hned. Z ničeho nic do kabinetu vletěla učitelka češtiny. Strify mě zrovna jednou rukou držel za pas a druhou měl v mích vlasech. ,, Co to tu…!!!!" Strify mě odstrčil...
O hodinu později jsme byli v ředitelně.. Seděli jsme vedle sebe a kajícně jsme se koukali do země. ,, Tak pánové.. Co se to v tom kabinetě dělo?" ,, Líbali jsme se.." Odpověděl klidně Strify. ,, Víte kolego že byste mohl mít velké problémy?" ,, Vím.. A je mi to v celku jedno.." Strify mě vzal kolem ramen a přitáhl si mě k sobě.
,, Chci s ním být..I za cenu místa učitele"
,, Opravdu pane kolego?"
,, Opravdu.."
,, V tom případě vás budu muset na hodinu vyhodit.."
,, Sbalim si věci a odejdu.."
,, A pokud de o vás Carstene.."
,, Ano?"
,, Tak vy budete dělat reparát z dějepisu a rodinné výchovy…" Hrklo ve mně.. Reparát neudělám ani kdyby na tom záležel celej můj zbytek života, jako že závisí.
,, Ale.. Ale..proč.."
,, Není vyloučeno že vám Andreas nadržoval.." Hlavou mi proběhla věta ,, Strify nadrženej rozhodně je".
,, To ale proletim.."
,, Pokud jste se nic nenaučil tak ano.. A nyní můžete jít" se Strifym jsme se zvedli a vyšli ze třídy.
Strify mě obejmul dal pusu na čelo a odešel. Další den sem zvonil u jeho domu ale nikdo nepřišel otevřít. Marně jsem Strifyho hledal po celém německu. Ale nikdy jsem ho už nenašel. Na reparát sem radši ani nepřišel protože sem to rovnou věděl že bych neprošel. Ta škola mi natolik připomínala Strifyho že jsem odešel ze školy. Dostudoval sem na škole v Mnichově. Na Strifyho sem myslel i nadále ale nakonec sem se oženil s příjemnou blondýnkou která byla až nápadně podobná Strifymu… Miluju tě…

Konec…

By Peth
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 14. července 2009 v 21:50 | Reagovat

Aneb milujeme dobrý konce xD
Hele ty smamere nade mnou, dej si odchod! xD

2 stify stify | Web | 15. července 2009 v 11:57 | Reagovat

No až na ten konec.:'-( ale jinač jsem ráda žes to napsala.. aspoň jsem zabila 5 minut mého znuděného času

3 Dead F4rt™ Dead F4rt™ | E-mail | 15. července 2009 v 14:57 | Reagovat

tak to je pekne debilni konec -.-' este ho nacpat k holce, to je moc xDD chudacek, jeste ze to newidi xD newim proc skoro kazda powidka s temahle dwouma konci tak, ze se dramaticky rozejdou a uz se nikdy newidej xD ode me to sedi, kdyz je skoro wzdycky zabijim, ale to je detail xD (zase Iwuska ;D)

4 Peth [Admin] Peth [Admin] | 15. července 2009 v 15:45 | Reagovat

[3]: Neser Iwano neser...! Já sem tu king!!! *lol*

5 Darci Darci | Web | 15. července 2009 v 16:50 | Reagovat

:D Dobrej konec. :D To se musí nechat. Ale s blondýnkou!!! Ts... baba... XP XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama