Učitel sexuální výchovy 3.

6. července 2009 v 13:40 | Peth & Mich & Iw
Řekněte mi.. není to už nudné?

,, Líbej mě.." šeptal Andy a dál si až násilím bral mé rty, Byli jsme nazí.. v posteli u něj v bytě.
Pohladil sem ho po zádech. Ležel sem pod ním a Andy mě pevně držel za boky jako by se bál abych mu neutek. ,, Chci se s tebou milovat Carsty.." ,, Já s tebou taky.. Vem si mě.. Budeme si milovat do svítání.." Roztáhl mi jemně stehna a uvelebil se mezi nima. Začal do mě pomalu pronikat a…

,, Je 7:50" Otráveně sem otevřel oči.. Byl sem u sebe v pokoji.. Zase ten sen.. Trápil mě už tejden.. Probouzel sem se nadrženej.. Dneska sme měli projektovém den.. takže nám odpadl dějepis. Byl sem docela smutnej že Andyho neuvidim ale co se dalo dělat. Oblékl sem se a najednou mi to docvaklo.. ,, SEDUM PADESÁT?" Zapištěl sem. Nebylo sedm padesát ale už osm nula nula. Vylít sem z bytu a pospíchal do školy. Měl sem to docela daleko, cestou sem ještě spadnul a parádně si sedřel koleno, takže sem do školy dorazil 30 minut po zvonění. Vyřítil sem se do druhého patra a do někoho sem narazil. Zvedl sem pohled a uviděl sem zase ty dvě krásné oči. Zamrkal sem jestli mě nešálí zrak ale nešálil.
,, Ty hodně rád chodíš pozdě co Carsty" usmál se na mě. ,, Ne to ne, ale dneska mi to nějak nevyšlo.." Sklopil sem smutně pohled. Andy si všiml úžasně rozedřeného kolena.
,,Pojď se mnou do kabinetu ošetřím ti to stejně o nic nepřídeš" Usmál se a vedl mě do kabinetu. Kabinet měl sám pro sebe protože učitelů bylo málo. Posadil mě na stůl abych byl výš, vzal si lékárničku a sedl si na židli. ,, Cos vyváděl kluku bláznivá" zasmál se Andy.
,, No.. Běžel sem do školy a zakop sem o vzduchoprázdno"
,, Tak to si machr.. mě se to stává v jednom kuse ale nikdy si nerozedřu koleno do krve.. Teď to bude trošku štípat.." Andy si přidržel mojí nohu, mám dojem že ji i pohladil, a nastříkal i na ránu desinfekci.. Štípalo to strašně ale abych i neuříz ostudu tak sem jen malinko cuknul nohou.
,, Mimochodem.. Ten test z druhý světový se ti moc nepoved.." Podíval se na mě Andy.
,, Já vim.. Nedokázal sem se soustředit.."
,, Víš že s tímhle přístupem propadneš Carsty?"
,,Vím… ale nevim co s tim mám dělat.. Nedalo by se to nějak.. zařídit..?"
,, Myslíš jako mě uplatit?" Usmál se ,, A čím? Klíčky od auta? Kapesný..? Sex..?"
,, Promiňte.." Sklopil sem smutně pohled.
,, Řekněme.. že tu třetí položku bych i bral.." Andy mě pohladil po stehně. Zvedl jsem pohled. Andy byl ode mě ani ne 5 cm. Polkl sem. ,, O..Opravdu? Tak.. Kdy a kde.?" Andy se odtáhl. ,, Jdi radši do třídy.. Musim si to ještě…" Andy neodpověděl protože sem si ho k sobě přitáhl a vášnivě
políbil. Nebránil se. Naopak. Chytl mě za týl a polibek mi oplatil..Druhou rukou mě vzal za bok a položil na stůl.
Myslel sem že sním. To po čem sem toužil se splnilo jako mávnutím proutku. ,, Miluju tě" šeptl sem. ,, já vím.." A Andy pokračoval v líbání…Zajel mi rukou pod tričko a pohladil mě po břiše.. Tiše sem vzdychl..

Sem už fakt trapná..

Pokračování příště

By Peth
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Iwča [adm.] Iwča [adm.] | 6. července 2009 v 13:44 | Reagovat

aaaaaaaa! huraaa xD me to teda rozhodne nenudi ^^ a budou spolu spinkaat xD ze jim to trwalo xD daal, prosiim ^^

2 stify uchiha stify uchiha | Web | 6. července 2009 v 14:04 | Reagovat

ne neni to trapne.. az moc se   mmi to libi

3 StriFY StriFY | 6. července 2009 v 14:09 | Reagovat

ffííhha tak to je teda nářez honem pokrááčo

4 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 6. července 2009 v 14:50 | Reagovat

Muhehe ^^ xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama