Učitel sexuální výchovy 2.

6. července 2009 v 12:23 | Peth & Mich & Iw
Mě je už blbý psát povídky takle na rychlo xD

,, Kdes byl?" Hrozně sem se lekl když mi to zeznělo těsně u ucha. Byl to Yu. ,, Ale.. Andymu..teda.. panu učiteli se vysypaly tužky tak sem mu pomáhal" ,, Tak to si užiješ.. poslední hodinu máme ještě dějepis.. to ho uvidíš znova" dloubnul do mě Yu.
Den utekl jak voda a já si chystal na dějepis. Sedl jsem si na svoje místo.

Od tý doby co Andy vešel do třídy sem z něj nezpustila oči. Celou hodinu sem strávil nepřetržitým koukáním na něj.
Pět minut před zvoněním si Andy obešel třídu a zastavil se nademnou. ,, Carstene kde máš zápis z hodiny?" Podíval sem se na Andyho. ,, Zůstaneš tady po škole dokud si to krasopisně neopíšeš.. Přijď za deset jedna.. Můžete jít."
Zvedl jsem se a pučil si od Yua sešit. Měl sem 15 minut na oběd.
Došel sem si rychle na oběd. Vrátil sem se tak tak. Andy už na mě čekal. Seděl za katedrou a čet si nějakou knížku jíž obal sem neviděl- nic bych nedal za to že to byla kamasůtra pro gaye. Zaklepal sem na otevřené dveře. Andy ke mně zvedl pohled. ,, Sedni si do první lavice předemě Carstene." Řekl mile Andy. Poslušně sem si sedl na místo které mi určil.
,, Carsty.. Nerad tě trestám.. Ale tím že na mě budeš celou hodinu fascinovaně koukat a pouštět to co říkám jedním uchem dovnitř a druhym ven.. to se opravdu o druhé světové nic nenaučíš."
,, Vy jste si toho všiml?"
,, Toho bych si nevšiml jen kdybych byl slepej Carsty.. Ikdyž.. to vlastně sem" Usmál se a sundal si brýle, pod kterýma se skrývaly ty nejkrásnější oči co sem kdy viděl. Očistil si brýle a znovu si je posadil na nos.
,, Začni si to opisovat ať můžeš jít domů" Usmál se na mě kouzelně Andy. Otevřel sem sešit na stránce kam sem si původně chtěl zapsat látku ale stránku sem měl celou počmáranou srdíčkama. Rychle sem otočil list. Andy si asi ničeho nevšiml, dál totiž listoval v knize. Začal sem tedy opisovat.. Neubránil sem se občasnému pohlédnutí na Andyho krásné oči. ,, Řekni mi až to budeš mít.. není toho moc" usmál se Andy. Měl pravdu.. Ten zápis byl sotva na stránku formátu A5. Po chvilce sem to měl dopsaný. ,, Už to mám.." Andy hodil knížku do ne moc mužné kabelky. ,, Tak pojď" Andy se zvedl a zasunul židli. Zvedl sem se, uklidil si a zvedl židli. Šly jsme společně ke dveřím když mi podjela noha a já skončil ležet na Andym...To bohužel nebylo všechno.. Jak sem vykřil Andy se ještě stihl otočit takže sem se při pádu svými rty nalepil na ty jeho. Vyplašeně sem se mu díval do očí a nebyl sem schopném se odlepit od jeho rtíků. Chutnaly tak sladce.. Andy použil tu nejlepší zbraň aby mě odehnal. Hryzl mě jemně do rtu. To mě tak polekalo že sem v tu ránu seděl na zemi vedle něj. Andy se usmíval a pomalu se sbíral ze země. Podíval se na něj. ,, Klid.. Nic se nestalo" Usmál se tím jeho kouzelným úsměvem že sem měl chuť se znova přilepit na jeho sladké rty. ,, Vstávej.. Doma tě určitě čekaj.." Andy mi pomohl se zvednout a vedl mě prázdnou školou ke dveřím.. ,, Měj se.. A to co se stalo nikomu nevyprávěj.. Mohli bychom mít potíže.." A rozeběhl se pryč.

Nevadí vám že se pořád usmívá? *je jí trapně*

Pokračování příště.. Tento díl věnován Iwushce.

By: Peth
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iwča [adm.] Iwča [adm.] | 6. července 2009 v 12:28 | Reagovat

aaa, ja tak zboznuju ty nahody ^^ newim, proc se rownou neo...neobjali, to by bylo sladky xD hej a ja chci ae trojku jeste xD

2 Peth [Admin] Peth [Admin] | 6. července 2009 v 12:40 | Reagovat

[1]: spíš neojeli co? xD

3 stify uchiha stify uchiha | Web | 6. července 2009 v 12:40 | Reagovat

totalne uzasne.... ner ja proste nemam slov...

4 StriFY StriFY | 6. července 2009 v 12:49 | Reagovat

mno honem pokrááčo je to supr

5 Veronika Veronika | 6. července 2009 v 13:24 | Reagovat

pokracovani ..honem je to pekny

6 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 6. července 2009 v 14:08 | Reagovat

Jej, to byla ale náhoda... xD Ať ho prostě o... obejme a hotovo xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama