Sluha 2

4. července 2009 v 15:30 | Peth & Mich & Iw
Kiro mě líbal.. Divoce a hluboce.. Z mích úst se přesunul na krk kde jemně zkousl. Zajel sem mu rukou do vlasů. Vášnivě sem ho políbil. Kiro se na mě usmál.. ,, Koukám že ses hezky rozjel" usměje se. ,,Nelíbí se vám to?" Místo odpovědi mě Kiro znovu políbil. Svlékl sem mu župan pod kterém už nic neměl. Pohladil sem ho po nádhernym bříšku. Vyměnili sme si pozice.. Nyní sem obkročmo seděl na nahym Kirovi..Svlékl sem si kalhoty. Kiro mi na to stáhl trenky. Nasedl jsem na něj. Kiro vzrušeně zasténal. Začal sem na něm rajtovat sec mi síly stačili..
Milovali jsme se dlouho do noci dokud sem vysílením vedle Kira nepadl. Kiro se ke mně přitulil..

,,Zůstaň se mnou přes noc a zítra si vem volno přes den" špytl mi do ucha. ,, Obejdeš se tu bezemě zítra?" Kiro se usmál ,, Přes den jo.. v noci by byla tahle postel pro jednoho trošku velká ne?" ,,Ano to by byla..Ale.. ste si jistej že stojíte o mě?" Kiro mě políbil. ,, Líbíš se mi.. Si rozkošném.. mladej..sexy…" Musel sem se nad tou poznámkou usmát. Boháč jako on si vybral mě.. je to jak v pohádce o popelce.. Akorát že nejsem holka.. Přitulil sem se k pánovi a zavřel oči.. Kiro mě hladil po vlasech tak dlouho dokud sem neusnul..
Ráno mě probudilo sluníčko.. Otevřel sem oči a poplašeně sem koukal kolem sebe. ,,Kde..kde to sem.." Chvilku mi trvalo než mi došlo že ležím v Kirově posteli. ,, U mě si" po mé levici seděl Kiro a na klíně měl tác s obrovskou snídani. ,,Omlouvám se..hned zmizím.." Sedl jsem si a hodlal se zvednout.. Ale Kiro mě na stehna položil tác se snídaní. ,,Najez se" ,,Ale…" ,, Trvám na tom.." Nakonec sem se teda do té snídaně pustil..
Poté co sem se nasnídal sem se oblékl. Strify mě celou dobu pozoroval. ,, Nemusíš ještě chodit.. Chtěl bych společnost" ,, Ou..tak dobře.." začal sem na sebe házet uniformu.. ,, Ne.. takovou ne.." Podíval sem se na Kira. ,, A jakou tedy?" Zvedl se z postele a došel ke mně.. Vzal mě za boky a políbil mě. ,, Chci si povídat.." ,, A o čem?" ,, No…o čem koli..Jsem tu hrozně sám" Odvedl mě do salónku kde mě posadil do křesla. Sedl si na opěrku na ruce. Chytl mě za bradu a políbil mě. Pohladil mě po vlasech. Z ničeho nic do tý místnosti vlítl ten bodyguard Yu. ,, Ehm.. Pardon že rušim ale.." Kiro se podíval na Yua. ,, Tvůj táta tě chce vidět" Kiro kývl.. zvedl se a šel ke dveřim.. ,, Hned sem tu"

Z pohledu Kira

Co mi zase ten otec chce.. Vešel sem do tátovy pracovny.
Čekal tam na mě táta a vedle něj stála dívka.. byla krásná.. radost pohledět. ,, Co si Chtěl?" ,,Tady Jane se na tebe přišla podívat.."
,, No a co?" Kývl sem směrem k Jane. ,, No.." ,, Já teď nemám čas táto.. Mám práci.." už už sem se otáčel že půjdu když za mnou táta zařval ,, Je to tvoje snoubenka!"

Pokračování příště

By: Peth
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iwča [adm.] Iwča [adm.] | 4. července 2009 v 15:54 | Reagovat

NO TO NENI JEHO SNOUBENKA! xDD

2 Dead F4rt™ Dead F4rt™ | E-mail | Web | 4. července 2009 v 17:00 | Reagovat

pěkné vskutku pěkné xD honem dál xD a Ivčo nerozčiluj se xD

3 stify stify | 4. července 2009 v 17:48 | Reagovat

jasne s¨noubenka.. paneboze a, ale stejne strify a kiro dicky budou spolu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama