Sluha 1.

4. července 2009 v 10:24 | Peth & Mich & Iw
Pethö-chan se po ránu činila a připravila pro vás novou serii povídek s názvem Sluha. Ohledně My Obsession. Momentálně newim jak dál...
Sluhové a služky..výsada středověku.. V dnešním 21. století je to výsada velmi zámožných lidí kteří nevědí co s prachama. Když nad tim tak přemýšlím.. Nikdy mě nebavilo dělat někomu poskoka ale okolnosti nedaly jinak.

Byl zrovna srpen.. vedro k padnutí..Dostudoval sem před prázdninami střední a teď si užíval volna.. Bydlel sem s mámou která se s tátou když sem byl malý rozvedla. Zásoby peněz se velmi rychle tenčili a tak sem si musel najít práci. Dlouhé hodiny jsem vybíral z inzerátů až mi do oka padl jeden. ,, Hledáme mladého kluka pro práci sluhy a občasnou práci večer, ve vile Cipercreek". Co se myslí tou občasnou práci večer sem tehdy ještě netušil.. Zavolal sem na dané číslo a oni si mě pozvali hned druhej den v osm večer na pohovor.
Hezky sem se ohákl a šel sem na místo smluvené. Došel sem až k vile. Dovnitř mě pustili bez problémů. Odvedli mě do nádherný místnosti. Seděl sem tam asi 20 minut, potom vešel mladý blondýn. ,,Dobrý den" slušně sem pozdravil a čekal co příde.. (Tak hádejte kdo je kod? Správnou odpověď pošlete do redakce dárek nebude!) Blonďáček si sedl předemě do křesla a hodil nohu přes nohu. Vedle něj se postavil chlap celý v černém s červenýma melírama. ,,Tak… pověz mi něco o sobě.." Začal sem tomu klukovi o sobě vyprávět o sobě.. Vypadal ýe se dobře baví.. ,, Hmm… vypadá to že se o tu práci opravdu zajímáš.." Podal mi smlouvu. ,, Tak.. předčti si to..podepiš to a můžeš zítra nastoupit.." Smlouvu sem ani nečetl a rychle podepsal. Divil sem se že to šlo tak rychle.. ,, Tak přijď zítra osm ráno" A s tim mě vyvedli ven.
V osm ráno jsem přišel do vily. Ujmul se mě vysoký blonďáček který se představil jako Shin. (už budu používat ména sama se ztrácim který blonďák je kterej xD). ,,Takže Strify..Každý den sem budeš chodit na osmou.. Ve dvanáct máš hodinku na oběd… Konec pracovní doby bude obyčejně v sedm. Před svým odchodem zajdeš k panu Kirovi do pokoje.. zaklepeš a zeptáš se jestli tě bude v noci chtít. Pokud ano zůstaneš tady dokud si bude přát. Noční plat je dvojnásobek denní mzdy." ,, A co budu dělat" ,, Teď půjdeš k pánovi a budeš mu pomáhat s čím bude potřebovat" Odvedl mě do převlékárny, podal mi uniformu. Byla uplně odlišná než tu co měl na sobě Shin. Kalhoty obepínaly můj zadek a košile nebyla o moc lepší. ,,Tak jdi..pán Kiro už určitě čeká."
Celý den probíhal pokojně. Obsluhoval sem pana Kira jak nejlíp sem uměl a pán vypadal spokojeně. Odbyla sedmá a já se chystal domů.. Došel sem k pánovi..zaklepal sem na dveře. Pán mi otevřel. Měl na sobě lehký poloprůhledný župan. ,, Dobrý večer pane.. Budete mě ještě potřebovat?" Pán si mě prohlédl ,, Myslim že ano" Trošku mě to otrávilo.. Těšil sem se domů na horkou vanu.. Nechtělo se mi ho celou noc obskakovat ale co se dalo dělat. Vešel sem poslušně dovnitř. Pán se posadil na postel a nalil do dvou skleniček šampaňské. Podal mi jednu skleničku. ,, Všim sem si že si tu smlouvu ani nečetl takže asi nevíš co je myšleno občasnou prácí večer.." potutelně se usmál. ,, No..Nevím.." ,,Tak aby bylo jasno co po tobě chci.." "Ano pane?" "Budeš můj milenec" ,,Coprosím?" ,, Ano…Podepsal sis to takže teď seš můj" Kiro se zvedl, došel ke mně a políbil mě. Zaraženě sem se na něj díval. Pán ze mě začal svlékat tričko. Položil mě na postel a začal mě líbat. Byl sem hodně nesvůj protože sem netušil co si můžu dovolit…

Pokračování příště…

By: Pethö-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stify uchiha stify uchiha | Web | 4. července 2009 v 10:51 | Reagovat

oo totálně užasné.. jsem zvedava na pokračkop..

2 StriFY StriFY | 4. července 2009 v 13:22 | Reagovat

děěleej rychle pokrááčo

3 StriFY StriFY | 4. července 2009 v 13:23 | Reagovat

ale podle mě  na kira se sluha hodí vííc ale newa je to uperr už aby byl druhy díl

4 Peth [Admin] Peth [Admin] | E-mail | 4. července 2009 v 13:39 | Reagovat

[3]: Já wim. Ale Ukeho sem udělala už v My Obsession tak ať si to prohoděj xD

5 Dead F4rt™ Dead F4rt™ | E-mail | Web | 4. července 2009 v 13:44 | Reagovat

áá ! honem pokráčko ! honem honem honem ! xd

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama