My Obsession IV. - People in Love 2

3. června 2009 v 0:00 | Peth & Mich & Iw
Noc temná jako Luminorovy vlasy


Koukal sem na Strifyho. V tu chvilku se mi roztříštilo srdíčko na tisíc kousků.. Strify mě podvedl.. zahnul mi s nějakou uřvanou ženskou.. ,, Proč" ,, Kiri já ti to vysvětlim" Smutně sem se zvedl ,, Není co vysvětlovat" Strify se mě snažil uprosit těma svýma modrýma očima ale já se nenechal. ,, Nech mě bejt.. doteď sem si myslel že sem v našem vztahu děfka já ale ty seš třikrát taková" rozčílil sem se na plnou míru. ,,Kiro poslouchej mě.." ,, Nebudu! Odjeď si klidně zpátky do tý zkrvený Ameriky" Střísknul sem naštvaně dveřmi. Vyšel sem ven do noci temné jako Luminorovy vlasy(<- toe poklona!). Prošel sem se trochu parkem.. Sedl sem si na lavičku a přemýšlel.. Koukal sem na hvězdy které mi tak připomínaly jiskřičky ve Strifyho očích. Začal sem trochu klinbat.. Už sem se vydával do říše snů když se za mnou něco mihlo.. Polekaně sem nadskočil. Ze stínu vystoupili dvě postavi.. Shin s dívkou s dlouhými černými vlasy (ehm.. dívkou? Asi jo) Iwča! ,, Víte jak sem se lek!!" ,, Sorry Kirouši.. Co tu děláš?" ,, Kde máš Strifyho" Začala s výslechem slečna Iwča. ,, Doteď sem podřimovat a Strifyna nechci ani vidět" ,, Ale ale.. copak se stalo? Take it easy Kiro" ,, Jak si to nemám tak brát když on si udělá v Americe dítě a pak se mnou spí jako by se nechumelilo?" ,, Dyť ono nechumelí.." poznamenal ,,vtipně" Shin. ,, Se Susan?" Ptala se dál Iwča a Shina si nevšímala.Shin mezitím lovil brouky na sromě asi jim šel dát dobrou noc. ,, Jo.. S ní. Jak to víš?" ,, Vim všechno sem přece agent 009" Zasmála se Iwča..
Po rozhovoru s Iwčou i nebylo dvakrát do zpěvu.. Srdíčko mě moc bolelo. Šel sem kam mě nohy nesly.. Došel sem až na střechu Berlínského kina Kosmos (2006 Koncert Tokio Hotel natáčení Wir Schliessen uns Ein a Der letzte Tag xD) Koukal sem dolů na prázdné parkoviště a pouliční lampu. Začalo pršet.. Během chvilky sem byl promočeném na kost.
Přál sem si abychom na tu dovolenou nikdy nejeli.. Mohl sem být teď doma se Strifym a užívat si nespoutaného sexu a jeho teplé (ne teplé jako teplé ale teplé jako teplé) náruče.
Rozplakal sem se.. Mé stíny byli stejně už v hajzlu.. Byla mi zima a bál sem se hnout abych nespadl z hrany dolů. Koukal sem dolů když sem viděl jak někdo běží ke Kinu.. Vzhlédl vzhůru a rozběhl se dovnitř..
Po dvou minuchát se dotyčný dostal až ke mně na střechu.. Lilo strašně.. Došel pomalu do půli střechy a já v matném světle poznal Strifyho.. ,,Kiro neskákej!" řekl zoufalým tónem. ,, A proč bych neměl? Tys mi zahnul a odjedeš do Ameriky.. všechno je pryč.." ,, Ale Kiri.." ,, Nech toho!! Si hnusnéj!" ,,Si tak mladej.. neukončuj to tak brzo.. Nechci odjet" ,, Ale já tě už nechci ale nedokážu už bez tebe žít.." ,, Byla to všechno chyba.. opil sem se a vyspal se s ní ani sem nevěděl co dělám.. Já bych se normálně holky nedotk ani lopatou!" (Pardon dámy a slečny). Podíval sem se na něj. Vypadal opravdu zoufale.. Celej morkej s rozmazanýma stínama se ke mně pomalu přibližoval.. ,, Pojď se mnou domů" Zadíval sem se mu do očí. ,, Už ti nevěřim" Odrazil sem se..

Pokračování příště.
By: Peth
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 emi22 emi22 | Web | 3. června 2009 v 6:16 | Reagovat

:O honem rychle dál je to wow

2 stify uchiha stify uchiha | 3. června 2009 v 6:41 | Reagovat

nadhera sice jsem to cetla na chatu , ale precist si to musim este tet... jak tikam trify tam soci za nim ashin je zachrani helikopterou

3 Darci Darci | Web | 3. června 2009 v 8:57 | Reagovat

Mě unikl ten chat. A to bylo... Peeeth! Já už chci pokračování! Takhle to utnout!!! Já sem ve škole a málem jsem začala řvát na celou třídu! *padla*

4 Polli-chick Polli-chick | 4. června 2009 v 17:26 | Reagovat

teda to je hezký přivítání z dvouděŇáku XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama