close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

My Obsession IV. - People in Love 1

30. května 2009 v 19:24 | Peth & Mich & Iw
Pethö-chan si nedá a nedá pokoj!

Kopírovat pouze s výslovným svolením autora.

Kapitola první - Příliš lásky


Jiný příběh.. ano.. tak jsem to nazval.. Tenhle je opravdu trochu jiný.. Možná ne trochu.. ale uplně.
Poté co sme s klukama založili Cinema Bizarre sme na sebe neměli se Strifym až tolik času.. Čísla na pět minut o pauze na koncertech byli daleko víc vyčerpávající než když mě Strify mlátil bičem. Navíc často se to na nás podepisovalo.. Strify si věčně zapomínal zapínat poklopec a já si jednou zapomněl tričko.. Jindy sem měl zase Kalhoty pomalu pod zadkem..
Fanoušci o tom docela živě diskutovali o nás a začali mít podezření že se Strifym spolu něco máme.. Náš manažer soptil že po sobě každou volnou chvilku lezem ale my si nemohli pomoct. Miloval sem Strifyho nadevše a chtěl sem mu to pořád dokazovat. Strifymu nevadilo že po něm věčně lezu ikdyž asi mu nebylo příjemný když na něj Tilo ječel. Nahrávali jsme zrovna toyZ a měli sme jen 14 dní do dokončení a nic stále nebylo dokončené.. Prostě nic.. Zrušili jsme i vydání nového singlu My Obsession a toyZ sme šoupli až na srpen.
Byli jsme se Strifym totálně vyčerpaní.. Večery jsme promilovali a brzo ráno jsme vstávali a šli nahrávat ikdyž z toho stejně nic nebylo..Na Strifym se únava podepisovala asi nejvíc.. Byl tak unavený že se ani nelíčil.. Jen si stáhl vlasy do ohonu a šel.. Oči měl opuchlé od toho jak byl nevyspalej.
Usoudili sme že bychom si měli dát pauzu. Ale o samotě.. Strify odjel na Mallorcu a já do Karibiku. Užívali sme si každý dovolené odděleně ale i tak ste měli vidět to přivítání když jsme se potkali na letišti..Naštěstí nás nikdo neviděl.
Cesta domů byla snad nekonečná.. Letmé dotyky v taxíku nás oba roztancovali na nejvyšší možnou míru. Jen co se za Strifym zavřely dveře začal mě divoce líbat. ,, Tolik si mi chyběl Kiro.. Na Mallorce byla taková nuda!" Musel sem se smát.. Konečně mi bylo zase krásně.. Smích ale brzo nahradili mé vzrušené stény když mě Strify ne moc jemně opřel o zeď a začal líbat na krku. Svlékl jsem mu tričko a následně na hromadu letěly a jeho kalhoty a ty mé je rychle následovaly i s naším spodním prádlem. Vyhoupl jsem se na Strifyho, svoje nohy zahákl za jeho boky a Strify začal přirážet. Milovali jsme se dlouho, dokud mě byl Strify schopný udržet.
Vyvrcholili jsme ve stejnou chvilkou a unaveně sme se svezli k zemi..Tulil sem se ke Strifymu jako by to bylo naposled…
Dva měsíce na to jsme jeli tour busem do Ruska na koncert. Zrovna sem seděl vedle Strifyho a odepisovali jsme fanouškům přes Myspace na dotazy když Strify otevřel vzkaz od nějaké Susan. Ztuhl sem.. Na ty řádky které tam byli vepsány do konce živote nezapomenu..

Ahoj Strify,
Pamatuješ si na mě?
Potkali jsme se na Mallorce.
Jistě si vzpomínáš.
Jak se vůbec máš? Co ten tvůj? Už si ho pustil k vodě? Bylo by to docela vkusné.. Čekáš se mnou dítě tak by bylo dobrý přijet do Ameriky a postarat se o nás.
Pusu
Susan <3

By: Pethö-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darci Darci | Web | 30. května 2009 v 19:37 | Reagovat

Wow! Nečekaný obrátky!!! Další dííííl!!!
a poznámka: Kiro, nakopej za to Strifymu!!! *ďábelský smích*

2 Peth [Admin] Peth [Admin] | E-mail | 30. května 2009 v 19:42 | Reagovat

[1]: Nenapovídej xD Uvidim co Kiro udělá.. Já sama to newim

3 adaaaaa adaaaaa | 21. prosince 2009 v 22:15 | Reagovat

to je super dalsi dil!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama