close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

My Obsession III. - Begining 4

29. května 2009 v 17:44 | Peth & Mich & Iw

Povídka obsahuje text nevhodný lidem mladší 15 let.


Děvkou na týdenV nose mě štípal zápach desinfekce.. V uších mi zvonilo a ruku sem měl v jednom ohni. Otevřel sem pomalu oči. Ležel sem v nemocnici. Ruku ovázanou obvazem.
Chvilku po mém procitnutí přišel doktor a oznámil mi že sem si parádně opařil ruku a ještě sem se stačil nádherně potlouct. Se smutkem sem se ptal po pánovi ale doktor řek že tu za mnou nikdo nebyl. Bolelo mě u srdíčka že sem pánovi způsobil problémy a ještě rozflákal hrnek (xDDDD). Ležel sem v nemocnici týden dokud mě nepustili domů. S těžkym srdcem sem vyšel z nemocnice. Foukal nepříjemný vítr a na nebi se choulili mraky.Šel sem domů pěšky.. peníze sem neměl.. V půli cesty začalo pršet. Prošel sem tedy zkratkou kolem sex barů. Jeden měl prosklenou výlohu a za ní seděli muži a kluci se svýma hračkami.
Zarazil sem se.
Můj pán seděl na gauči a dravě líbal černovlasého mladíka. Bodlo mě u srdce že si pán našel jiného. Vyrazil sem směrem k pánovu domu. Klíče sem měl tak sem si odemkl. Nikdo nebyl doma - což se dalo očekávat. Vzal sem si svou tašku a sbalil se. Na stolek sem položil klíč od pánova domu a vyšel ven. Naposledy jsem se podíval na prostor který mi pán..tedy Strify poskytl až mi do očí vytryskly slzy. Popotáhl sem a zabouchl dveře.. Vydal sem se na cestu domů..
O týden na to sem začal vymetat všechny bary co kde byly.. Ne pro chlast.. ale proto aby si se mnou někdo zašukal a já měl aspoň na chvilku pocit že mě někdo chce. Pán se neozval- a já to ani nečekal.
Až v pondělí večer se něco stalo.. Šel sem zrovna vyzývavě oblečeném do jednoho z místních barů když mě někdo chytl za paže zavázal mi oči, na ruce dal pouta a odvlekl mě někam do pryč (žiši to je slovní zásoba).. Šli jsme jen chvilku.. Slyšel sem otevírání jedněch dveří.. pak druhých a někdo do mě strčil. Spadl sem na kolena. Ten někdo mi rozvázal oči. Zamžoural sem do světla a hrozně se lekl. ,,Pane.." ,, Co si vůbec o sobě myslíš?!" zavrčel pán a serval ze mě to vyzývavé nic co sem měl na sobě. Klečel sem před nim nahý a koukal do země. ,, Odejdeš si bezeslova, bez dovolení a vymetáš bary jako štětka?" Při slově štětka mě pán švihl bičem. Pán se opravdu zlobil. ,, Pane.." sykl sem bolestí když na má záda dopadla další rána. ,, Myslel sem že už o mě nestojíte.. viděl sem vás s tím černovlasým klukem." Rána která dopadla byla daleko silnější než předešlá. ,, Nemáš co myslet!!" Pán mě pořádně švihl. ,, Abychom si to sečetli. Rozbil si mi hrníček-10 ran. Utekl si.. to bych viděl tak na 20.. Šukal si s kdekym.. mm to bude tak 25.. a ještě odmlouváš.. to by bylo za 15.. Tak za kolik to máš?" ,,75 pane" ,, Ani počítat neumíš.. ale dobře když chceš o pět víc.. prosim.." Pán vzal obrovský bič a začal mě vyplácet..Tu noc sem se zase cítil šťastným..Po 40. ráně mi začala téct krev po celých zádech..,,ÁÁH" Nedokázal sem se ubránit slastnému výkřiku když bič dopadl na má krvácející záda. Za ní následovaly další a další…

This is the END…

By: Peth
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darci Darci | Web | 29. května 2009 v 21:58 | Reagovat

Wow! Tak to yooo! To bylo luxuuuus! Upe moooc best. :) Skvělá práce Peth.

2 Iwča [adm.] Iwča [adm.] | 29. května 2009 v 22:54 | Reagovat

ach, taky chci slastne wzdychat pri 42 rane bicem xDDD ale uzasny ^^

3 Peth [Admin] Peth [Admin] | E-mail | 30. května 2009 v 7:13 | Reagovat

[2]: No co.. 20. rána se mi zdálo málo aby mu záda krvácela xD Navíc sem musela navázat na 1. díl
stli chceš můžu tě ztřískat pravítkem xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama