My Obsession III. - Begining 3

24. května 2009 v 21:40 | Peth & Mich & Iw

Povídka obsahuje text nevhodný dětem mladších 15 let.


Trest za lásku


Vzbudilo mně jemné pohlazení po tváři, otevřel jsem oči. Pán seděl u mně na posteli a usmíval se. ,, Jseš sladkej, když spíš" šeptl ,,Děkuju pane.." Dovolil jsem si, lehce se usmát. ,,Protože jseš tu poprvé a hned ztřískaný .."pán se mi podíval na záda ,, do fialova, tak jsem ti připravil večeři.. od zítřka to děláš ty." ,, Děkuju pane.. jste laskavý" ,, Ano.. ale ne na dlouho"
Navečeřel sem se. Umyl sem nádobí, ale byl sem tak rozklepaný z bolesti v zádech, že jsem rozbil talíř.. Pán tam hned vlítnul a vrazil mi facku. ,, To byl talíř po babičce! Ukliď to a přijď za mnou vymyslím ti trest.."
S těžkým srdcem jsem uklidil kuchyň a šel za pánem. Pán seděl naštvaně v křesle a koukal na mě. ,, Takže.. ten talíř ti neodpustím.. Byl starší než ty." ,, Omlouvám se pane.." Sklopil jsem pohled k zemi. Pán chvilku mluvil o tom, jak by se mnou nejradši vyrazil dveře.. nechal mě vošukat deseti vězni najednou, ale nakonec se rozhodl pro něco horšího..
Pán mě donutil si lehnout na záda na zem, a musel jsem si ho začít honit. Pán mě celou dobu točil.. Když jsem se blížil k vrcholu pán promluvil ,, Řekni, že mě miluješ.." ,, Miluju vás, pane"

--O dvě hodiny později--


Druhou částí trestu bylo to, že sem musel chodit nahý. Zádrhel byl v tom, že v pokoji byla zima.. ,,Pane?" Pán seděl u počítače a něco psal. ,, Ano Kiro?" ,,Promiňte že vás obtěžuji..ale..je mi zima.." Klepal jsem se zimou a rtíky jsem měl lehce fialové. Pán se na mne podíval, vzal mě za ruce a stáhl si mě na klín. Zabalil mě do teplýho županu a mnul mi ledovou kůži. ,, Měl jsi říct dřív..nastydlej bys mi byl na nic." Pán si mě k sobě tulil a psal něco do notebooku. Neodvažoval sem se hnout a i když mi bylo krásně teplo, dál sem seděl bez hnutí.
Seděli, sme takhle dobré dvě hodiny. Koukal jsem do země, aniž bych se podíval, co pán píše.
,,Překvapuješ mě.. Jsi hodnej"
,, Děkuju pane..Snažím se.."
,, Hm.. když jseš takovej, zruším ti zbytek trestu.. ale spíš na zemi.."
,,D..Děkuju pane..to je od vás velmi laskavé"
Pán se usmál, postavil mě na nohy a stáhl ze mě župan. ,, Jdi mi připravit vanu.. teplou ale ne horkou jasné?" ,, Ano pane.." šel sem ke dveřím, když mě něco napadlo ,, Chcete i pěnu pane?" ,, Ale jo.. může být"
Napustil jsem pánovi příjemně teplou vanu a s fůrou pěny. Pán po chvilce přišel, pochválil mě a přikázal mi, abych ho omyl.
Vzal jsem žínku a začal mu jezdit po hrudi (neboj Iw oholila sem ho xD) a začal ho mýt. Pán ležel ve vaně se zavřenýma očima. Omyl sem pána. ,, Hotovo pane.."
,,Takže teď půjdeš a uvaříš mi čaj.. Jdi!" Odešel jsem pánovi udělat čaj. Dal jsem vařit vodu.. byl sem v takové euforii, že mě pán odpustí trest, že sem si vroucí vodu vylil na ruku.. Příšerně jsem zaječel, a pak už jen tma..

By: Pethö-chan
Betareader: Kate43 *má drahá spolužačka*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Havvah Havvah | 25. května 2009 v 10:48 | Reagovat

Pěkné... =) Začátek mě dojal.. =)
Zpříjemnění v Výpočetce... xD

*,*

2 Peth [Admin] Peth [Admin] | 25. května 2009 v 11:15 | Reagovat

No co má ho hned po probuzení mlátit? Chudák Kikoušek,.

3 Iwča [adm.] Iwča [adm.] | 25. května 2009 v 15:48 | Reagovat

proste romantarna ^_^

4 YuRi-HiUr YuRi-HiUr | E-mail | Web | 25. května 2009 v 19:19 | Reagovat

jéééé konečně někdo píše o otrocích-a jak pěkně píšete

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama