My Obsession III. - Begining 2

20. května 2009 v 10:43 | Peth & Mich
Dovolim si poznamenat že sem ve škole.,. a už tak úchylná..

Tato povídka je + 15

Napsala Peth-chan pro www.cinema-bizarre-liebe.blog.cz s věnováním pro www.cinema-bizarre.blog.cz specálně věrné a úchylné čtenářce Kitty <3

Ty rány se zahojí..Ale chyvilku to potrvá...


Druhý den sem přišel pět minut předem. Jen co odbylo 13:00 sem zazvonil a se sklopenou hlavou čekal až pán otevře. čekal sem pět..deset minut až když se otevřeli dveře. Pánovi to hrozně slušelo. Na nose měl brýle a v ruce držel hrníček s kávou. Díval se na mě jako by něco čekal. ,,Dobrý den pane.." Usmál se a pustil mě dovnitř. ,, Svlíknout"
Poslušně sem ze sbe stáhl oblečení, složil ho na úhlednou hromádku a čekal sem. Pán si mě prohlížel dlouho. Přšel k mím zádům a všiml si jizev po mámině muži. ,, kdo tit o udělal?" ,, Otčím" pípl sem tiše. ,, Cože?" podíval se nedůvěřivě na mě. ,, Nechceš mi nakukat že tě bil otčím.." ,, nejen to pane.. od patnácti do sedmnácti mě pravidelně znásilňoval.." Pán kývl a pohladil mě po zádech. ,, Nemysli si že tě budu kvůli tvé minulosti šetřit.. to nemám ani trošku ve zvku naopak.. přitvrdim abych ti špatný zvyky vymlátil špatný zvyky.." Pán si sedl do křesla. ,, Tak ujasníme si pravidla. Za neuposlechnutí rozkazu dostaneš vždycky pět ran.. čim se uvidí podle prohřešku. Pokud zapomeneš odpovědět dalších pět ran.. za drzost deset.. Za jiné prohřešky podle stupně od pěti do patácti ran.." Kývl sem. ,, Pět ran..." ,, Promťe pane..souhlasím pane" ,,Po výplatě trestu mi vždy poděkuješ a budeš se snažit abych tě už trestat nemusel.. popravdě to dělám nerad.." ,,Proč?" ,, Deset ran.. mmm začínáš dobře se moc nevyspíš.." ,, Promiňte pane.." ,, Dále nebudeš mluvit bez dovolení pokud tv odpověď nebude nutná.. Krom toho že budeš moje hračka budeš taky uklízet tenhle byt." ,, Ano pane" Pán se usmál. ,, K výpraskům.. První dva dny udeš mít roubík aby se sousedi nedivili co tu vyvádíme.. Pak se už budeš muset ovládat. pokud nebudeš přibydou další rány" ,, Ano pane.." ,, Dotazy?" ,, Zatím žádné pane" ,, Dobrá.. ta si tě hned vyzkoušim... Poď sme a vykuř mi ho" klekl sem si mezi pánova stehna a rozepl mu kalhoty. Neměl pod nima nic trošku sem znejistěl. ,, Na co čekáš? chceš další rány?" To ěm donutilo k další akci. Stáhl sem mu kalhoty a začal ho pánovi kouřit. Pán chvilku seděl bez reakce pak začal vzdychat (jako děfka na báááru xD xD) Kouřil sem dobrejch panáct minut ale za to kvalitně. Když sepán udělal tak sem se hrozně lek že sem ho mírně kousl. Přiletěla mi facka že mi málem vypadla čelist z pantů. ,, CO SI TO DOVOLUJEŠ? TI TY ZÁDA ZMALUJU TAK ŽE SE Z TOHO NEVZPAMATUJEŠ!!!" Pán si oblékl kalhoty zval mě za paži donutil mě si kleknout. Musel sem se chytit opěradla (toho an ruce newim jak se tomu nadává) a dostal sem roubík. Pán si přinesl bič a začal mě švihat. Ze začátku ty rány byli snesitelné ale u dvacáté páté rány sem přestával vnímat rány a omdlel sem.
Na čele sem poítil chlad.. Hned na to se dostavila nesnesitelná bolest zad. Ležel sem an břiše na posteli a pán mi něčím mazal záda. ,, Divim se žes toho vydržel napoprvé tolik.. čekal sem že vypadneš tak u desátý nanejvíš u patnáctý rány. Bolí tě hlava?" ,, Ne pane.." ,, Odpočiň si... Za dvě hodiny tě přídu vzbudit" A pán odešel..

To be Continued...

By: Peth-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám 2. povídky My Obsession III - Begining

Ano 85.7% (12)
Ne 14.3% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama