My Obsession 2

11. dubna 2009 v 13:08 | Peth & Mich
My Obsession 2

Povídka s textem obsahující Slash a SM (Sado Maso)


Druhý den po tom nepříjemném rozhovoru s mým pánem a Romeem, Shinem a Yuem jsem jak mi pán přikázal myl v ruce nádobí. Tomu že zazvonil zvonek sem nevěnoval ani moc pozornost. Pán si vždy otvíral sám takže jsem se dál věnoval své práci. ,, Kiro pocem" Zavolal na mne pán z obývacího pokoje. Spěšně sem si utřel ruce a vešel do obýváku se sklopenýma očima k zemi. ,, Ano pane?" Odpověděl sem a lehce jsem zvedl pohled. Hrklo ve mně. Na sedačkách seděli Romeo, Shin a Yu. ,, Kluci se na tebe přišli podívat tak se svlíkni." Byl sem rudej až na mojí tolikrát zneužitý prdeli. Svlíkat se před třemi páry cizích očí? No tě prsk.
Ne moc potěšeně sem se začal svlíkat až sem zůstal stát jen s obojkem na krku. Pán mě chyl za boky a stáhl si mě k sobě na klín. ,, Je v celku poslušný jen občas potřebuje preventivně potrestat." Natočil mě zády ke klukům a ti se mohli pokochat jizvami od biče kterým mě včera pán vyplácel. Pán se jen zasmál jak se klukům nadělaly v rozkrocích boule. Pán mě shodil ne moc jemně na zem až sem si narazil bok. Nevydal sem ani hlásku jen sem ležel tak jak sem dopad. Pán mě pohladil po vlasech. ,, Je jen váš.. Ale laskavě ať mi z něj něco zůstane nerad bych aby mi utek" Zasmál se pán zvedl se a někam odcházel. Podíval sem se za ním se strachem v očích. Za pánem se zavřeli dveře a ti tři se na mě vrhli.
Ihned se svlékly a Yu už mi rval svůj naběhlí penis až do krku zatímco Romeo a Shin mě hladili všude po těle. Netrvalo dlouho a Yu se mi udělal do pusy. Bylo toho docela dost ale zkušeně sem polykal. Shin mezitm vytáhnul lubrikační (soráč pokd to je blbě napsaný nwm zrovna jak se to píše) gel a rval mí svýho ptáka do prdele. Řval sem slastí jako děvka zvlášť když mě Romeo začal švihat bičem přes záda. Když mě Romeo švihnul tak až se na mé kůži objevili krůpěje krve udělal sem se jako nikdy. Sem fakt děvka. Shin se udělal hned po mě a Romeo si ho mezitím vyhonil nademnou. Ani sem si nevšiml že mi Yu odepl obojek. Zvedli se a odešli a nechali mě válet se na zemi. Ležel sem tam ještě když přišel pán. Vešel do obýváku očividně v dobré náladě ale když mě viděl jeho úsměv zmizel. ,, JAK TO ŽE SIS SUNDAL BEZ DOVOLENÍ OBOJEK!" Ječel na mě a začal mě švihat bičem víc než obvykle. Brečel sem svíjel se v bolesti že jsem pána zklamal. ,, OKAMŽITĚ SI TO ZAPNI NEBO VYPADNI COURO JEDNA!" Ječel pán. Roztřeseně sem si zapl obojek a dál brečel když rány ustaly. ,,Zvedni se!" Vřískl pán a tak sem se zvedl. Beze slova se otočil a šel ke sklepu. Otevřel dveře a ukázal dovnitř. Vešel sem a opatrně sestupoval po schodech. Nikdy sem tu nebyl ale když sem uviděl to tu je hrklo ve mě.. Celý sklep byla jedna velká mučírna. Celou místnost ozařovala jedna jediná chabě svítící žárovka. Naproti mně bylo obrovské dřevěné X se spoustou řemenů. Pán k němu ukázal. Přistoupil sem k němu a pán mě k X zády přivázal. Bylo to nepříjemné. V podstatě sem vysel na rukou ale nepříjemnost a nepohodlí byl nejspíš účel tohoto zařízení. Pán se na mě podíval. ,,Hodně si mě zklamal Kiro..Cokoli udělat bez dovolení.. Nejradši bych tě teď poslal pryč ale dám ti poslední šanci. Nebude to žádnej med si získat zpátky moji důvěru." Stekla mi po tváři slza. Mrzelo mě že mi pán už nevěří.
Pán odešel ke skříni a něco v ní chvilku hledal. Hrozně mě mrzelo že to došlo až takle daleko.. Mizerném Yu.. Pán se nejspíš konečně našel to co hledal a přešel ke mně. Bez varování mi do zadku vrazil obrovský vibrátor, který zabezpečil popruhy kolem mích boků a pustil ho na plný výkon. Na penis mi nasadil kroužek abys ne nemohl udělat a do pusy mi dal roubík. ,, Dobrou noc". Řekl suše pán a odešel.

By: Peth *rudá až na prdeli*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 veronika veronika | 11. dubna 2009 v 13:18 | Reagovat

No tyvole husty ..fakt ....je to fakt sado maso ..........tak dalll

2 Peth [Admin] Peth [Admin] | 11. dubna 2009 v 13:19 | Reagovat

JÁ tu vůbec nejsem.. *balí si saky paky na Mallorcu*

3 Darci Darci | Web | 11. dubna 2009 v 14:06 | Reagovat

Tak to čumim! O_o Darci fakt už dlouho nevalila kukadla jako teďka...
Chtělo by to další pokračování...

4 Peth [Admin] Peth [Admin] | 11. dubna 2009 v 14:09 | Reagovat

Pracuju na tom *vražednej pohled na Kitty* Mi tady pořád otravuje

5 Kath Kath | E-mail | 11. dubna 2009 v 15:23 | Reagovat

wooow...to je....kks....uplne cumim...ale ako fakt moc dobre....rychlo pokracko !!

6 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 11. dubna 2009 v 18:39 | Reagovat

Tak to je hustý =D
Peth, ty se nezdáš ;D

7 Peth [Admin] Peth [Admin] | 11. dubna 2009 v 19:01 | Reagovat


TU
NEJSEM
XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama