Nemocnice na kraji gay Straße 8.

7. března 2009 v 18:31 | Kitty a Peth
Yu
"Ale ale, kdopak to tu je?" zeptám se. Nemám náladu se ani usmívat. Ten prcek je fakt hezkej, ale Rob je prostě nejlepší. Nikdy nesmim dopustit, aby tohohle malýho dostal … "Tak co ty testy? Jak to dopadlo?" lehce se usměju a snažím se uvolnit atmosféru. Ok..plán pro dnešní večer, pokecat s timhle prckem, dostat ho ke mně domů, varovat ho před Robem a přede mnou, vyspat se s nim a nechat ho jít…jo to by šlo….

Kiro
"Mno..ehm" odkašlu si. "Jo..dobrý … bylo to naštěstí negativní.." řeknu a setřesu jeho ruku ze svýho ramene. Ne že by mi to nějak vadilo, ale tak .. aby si o mně něco nemyslel, že jo …"tak..teď musím jít..tak..se měj…" řeknu a už chci jít pryč, ale ten černovlasej mě zase zadrží.

Yu
"Kam bys spěchal? Já se docela dneska nudim, hele nechceš někam zajít? Můžeme si pokecat, třeba o Robertovi … ty se mu vážně líbíš a já bych ti třeba poradil jak na něj nebo tak" usměju se. "znám ho docela dlouho, co ty na to?"

Kiro
Chvilku váhám, ale nakonec souhlasím. Yu se začne usmívat jako sluníčko a povídá: "No jo … ale teď už asi budou mít všude zavřeno, co?" kouknu se teda na hodinky: " no já nevim, ale asi jo, už je po půl druhý … než bysme někam došli, tak maj zavřeno tuplem …"

Yu
Všechno mi vychází podle plánu .. já sem prostě king … sem na sebe pyšnej: "no tak a co třeba zajít ke mně domů? Bydlím odtud kousek … támhle na konci ulice, co ty na to?" usměju se. Ten bobek souhlasí, takže deme ke mně….."Tady si odlož bundu…je tu docela horko .." řeknu mu, když vejdeme do pedsíně. Když si tu bundu svlíkne, sjedu ho pohledem. On je fakt sexy … má krásný tělo, akorát je trochu menší, mno … ale to nějak vadit nebude … "Nedáš si něco k pití, k jídlu?" .. nic nechce, tak ho vezmu k sobě do pokoje. Sedne si ke mně na postel .. mno ideální .. ten kluk je vážně chytrej .. i ví, jak i dobře sednout. …Kiro
Hmmm …. Má faskt pěknej dům … pěknej pokoj … on je taky pěknej … bože kde sem to zase skončil .. "Tak..co si mi chtěl říct o Robertovi?" zeptám se ho a koukám na něj, čas od času si ještě prohlížím jeho pokoj. Všude na zdi vysej plakáty nějakého páprdy, kterého neznám … Píše pod tim Miyavi .. ani nevim, jak to mám přečíst …

Yu
"No víš…" začnu a sednu si velde něj. Usím nasadit takový tón hlasu, aby mi všechno zbaštil. "Já bych tě nějak nechtěl odrazovat od Roberta, ale … víš…myslím, že není pro tebe. … znám se s ním celkem dlouho a .. asi ti už taky řekl, jak je na tom se mnou … víš….on je takhle s každym..".. když vidím Kristiánův nechápavý výraz, tak pokračuju: " no .. prostě … on … jak to říct..ok..řeknu to .. normálně .. je to děvkař…. Při každý příležitosti tě podvede…radim ti dobře, dej od něj ruce pryč…" teď mi je Roba i líto … co já z něj dělám, kyž..já bych vážně nesnesl, že by byl i s někym jinym než se mnou…

Kiro
Koukám na Hannese jako puk. Tak tohle sem si o Robovi vážně nemyslel .. no i když … jak po mě hned vyjel…a to sme se znali jen hodinu a něco … to bylo fakt…kdyby nevvlítli na ten hajzl poldové, tak sme se s polu určitě vychrápali. … "No..a…teda…" začal sem koktat .. vůbec sem nevěděl, co mám jako říct……Yu mě propaloval pohledem … potom mě vzal kolem ramen a povídá: "víš..nechci, abys byl neštastnej … chtěl sem tě varovat už teď než se do něj zabouchneš …" Já sem se trošku oklepal a vstal jsem. "tak teda díky…že…si mi to řekl..a já už fakt pudu …" Musel jsem vstát, protože se ke mně Cannes nějak moc podezřele přibližoval … I když mě ještě přemlouval ať ještě zůstanu, stejně jsem šel …. Venku už pršelo docela fest takže jsem celej mokrej přišel domů a zapadl rovnou do koupelny ….

….

Další den

Shin
Ráno jsem se probral kolem pátý, namaloval se atd., a šel do práce. Hannes tam ještě nebyl, tak jsem se převlíknul a napsal Krisovi sms. Takový to typický jak se má. No a ono nic. Půl hodina a pořád nic. Tak třeba ještě spí, žádný stresy xD.


Kiro
Sedím na zahradě a příde mi smska. Robert …. No..potom co mi řekl včera Hannes … nebudu mu psát .. nechám ho bejt .. prozatím .. ale … tak … já to stejně nevydržím mu nenapsat, radši mobil schovám do kapsy….

Yu
Twe to už je tolik hodin? Podovím se, když jedu autem do práce. Musím přidat … po deseti minutách dorazím a vletím do ordinace: "ahoj, zlatíčko" usměju se na Roba. "Jak se máš?" zavřu dveře, du za Robertem a políbím ho ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 7. března 2009 v 19:50 | Reagovat

Yuíne, ty jsi ale svině! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama