Nemocnice na kraji gay Straße 7.

6. března 2009 v 17:07 | Kitty a Peth
Kiro
Podívám se na něj: "ne, nepřestávej" zašeptám a políbim ho, ale po chvilce nás někdo vyruší trhnutím dveří. "TADY POLICIE, ODEMKNĚTE!" uskočím od Roba a vystrašeně se na něj dívám. Naznačím jako, co se děje……Tak teda odemkneme, policajti nás vytáhnout ven … a já jen slyším: "Ne, to nejsou oni! Všichni ven!" vyženou nás před budovu .. "co se to proboha děje?" kouknu na Roba…

Shin
"Já nevim...ty vole, zeptáme se někoho, ne? Jako já...fakt nevim" sotjíme před tim barem a všude kolem jenom policajti. Nechápu absolutně o co de, ale nějak tady není nikdo, koho se dá zeptat. Kurva...


Kiro

"Hele já..bych asi radši šel, ne?" podívám se na Roba. "Jo.." řekne a vydáme se honem pryč…"ty we to by mě zajímalo, co se tam dělo..zejtra se někoho zeptám, jestli to bude vědět….kam teda zajdem? Už je i docela chladno …" Kouknu na Roba.


Shin
"No, už je docela...nevim, asi půjdu domů. Ne, že by mě tam někdo čekal, ale zejtra du do práce, takže..." podívám se na něj a zastavim. Je mi blbý odejít zrovna teď, ještě když sem ho sem vytáhnul, ale najednou mě to vzrušení jaksi přešlo.


Kiro
Cože? On už chce jít domů. Ach jo … to je škoda…."tak .. já tě pudu aspoň vyprovodit, oky?" usměju se na něj. Souhlasí, takže se vyadáme směr jeho bydliště. "kdeže to bydlíš? Ani nevim, jestli si mi to řikal…sem hrozně zapomnětlivej ..."

Shin
"V takový...zajímavý čtvrti. V baráku, ve kterym je asi jedna nebo dvě holky a ve zbytku my. Což je vlastně celá ulice, no. Na Vinohradský je to.. Znáš? Máme tam hodně dobrý bary" usmál jsem se na něj a chytil ho za ruku.


Kiro
"Tak tam sem nikdy nebyl … jak jedna nebo dvě holky? To nechápu" podíval jsem se na něj a propletl s ním prsty. Má tak hebký ruce, božíčku … ale teď mě spíš zajímá vysvětlení … To sem jakože fakt nepobral …

Shin
"No jako, že tam sou jen gayové, víš... Ani nevim jak se to stalo, že se s toho stala taková městská >gej štráse<. Fakt tam narazíš jenom na kluky. Ne že by to zrovna mě vadilo" pousmál jsem se a čekal na reakci.


Kiro

Uuuh … tak to je hustý .. ? Gej štráse. Zasmál jsem se tomu: " to je fičák..nebudu se bát jít domů potom?" usměju se na Roberta a po chvilce dojdeme do tý čtvrti. "ale je to tu docela hezký…i hezký domy jsou tu …" rozhlížím se kolem.


Shin
"Tak víš jak, většina gayů si docela zakládá na tom, kde bydlí. Sou to čistotnější lidi... A neboj, nemusíš se bát... Sice tě možná někdo zastaví, ale nic si nedovolej. Znám je..." usměju se a ukážu na jeden barák. "Tam bydlim.." podotknu a deme směrem tam.Kiro
"wow, fakt hezkej domeček.." podotku. Ten dům má růžovou fasádu. Ehm, jak jinak … růžová. Bílý okna, dveře. Krásně klizeno. "Tak…se měj.." zastavíme se před vchodem. Usměju se na něj, políbím ho.

Shin
Nějak se mi nechce ho pouštět.. Chytim ho za boky a namáčknu si ho na sebe. Bože, on je fakt úžasnej. Ale musim do práce, takže už jenom chvilinku a půjdu nahoru. Možná..


Kiro
Usměju se a obejmu ho. Ještě jednou ho políbim a pustím ho. "Tak už běž. Ať se vyspíš….napíšeš mi ještě?" zeptám se s nadějí v hlase … Rob mi slíbí, že se mi ozve a potom zajde domů … Chvilku ještě stojím před dveřmi, když začne poprchávat, takže se vydám domů přes tu čtvrť….Najednou za sebou slyším kroky. Trochu zrychlím, ale tak…Rob říkal, že je zná, že mi neublíží… najednou mě někdo chytil za rameno.….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 6. března 2009 v 17:38 | Reagovat

jaj to je uršo mudr.Yu...snad mu nerozbije hubu XD...nenapínejte holky a pičte prosííím XD

2 Black-Angel(werča) Black-Angel(werča) | Web | 6. března 2009 v 18:27 | Reagovat

hej to je Yu a rownou se tam na něj wrhne a znásilní ho a nb mu bude wyhrožowat ať nehá Robíka napokoji že je jen jeho...xD...honem pokřáčko...!!...xD

3 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 6. března 2009 v 19:01 | Reagovat

Třeba si to rozmyslel xD

Haló vy tam! Co to jako mělo bejt, že je vyrušili cajti? To není fér! *natahuje*

4 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 6. března 2009 v 20:07 | Reagovat

přesně, teď mi to došlo, dyť to tam jako vůbec nemělo bejt...teda aspoň podle mého scénáře XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama