Nemocnice na kraji gay Straße 13.

16. března 2009 v 21:38 | Kitty a Peth
"Ááá... Ty vole, Lumi, nesmíš na mě takhle...vyskakovat z křoví" usměju se a obejmu ho. "Ahoj.. Věděl jsem, že tady budeš" usměju se na něj a podívám se na Krise, kterej teda vůbec nechápe. "Jo, tohle je můj nejlepší kamarád Felix alias Luminor, Lumi, občas Moonlight a tak dále. No a tohle je Kris, kluk kterýmu sem zachránil život" pochválim se a představim je. Teď je to na nich,.


Kiro
No..sem docela v šoku, jak ten jeho kámoš vypadá, musim vypadat dost vyjeveně, protože na nj civim jak chleba z tašky. Odkašlu si a podám mu ruku:" em..ahoj, já sem Kristián …" lehce mi ruku stiskne. Má ji uplně ledovou, jako smrt: "Luminor.. těší mě"

Lumi
Ten Kris vypadá že je v pohodě..chování mě normální jako všichni, když mě viděj, to už mě nějak nepřekvapuje … Obrátím svůj pohled na Seba: "jak to, že jsi mu zachránil život? Co se stalo?" Kouknu z jednoho na druhého.

Strify
"Ty jo, to ti řeknu. To tady pán chtěl asi děsně machrovat, tak šel plavat do bazénu a chytla ho křeč někde uprostřed, tak sem tam jako kingoš prostě skočil... Sem borec, že?" to je zajímavý.. Před všema se stydim, jen před Lumim řeknu uplně cokoliv. Máme dost stejnej život, řekl bych. Rozumíme si, fakt hodně

Lumi
"Tak to musíš bejt příště opatrnější" lehce se usměju na Kristiána. "Kam vůbec jdete?" Dozvím se, že Kris de Seba vyprovodit: "Jo tak já pudu klidně s váma, jestli chcete.."

Kiro
Je docela sympatickej, ale je fakt, že by mohl vypadat líp .. ale co nadělám: "no mě už je fakt kosa, tak já vás tady nechám o samotě, Sebe, určitě ti napíšu, mějte se" usměju se a vydám s opačným směrem domů …

Strify
"Fajn, tak čau" zamávám mu a pak se podívám na Lumču. "Deš ke mě, nebo pujdeš spát domů? A už sis někoho našel, nebo bloudíš po tomto temném světe pořád sám? Víš, jestli to nebude tim, že seš pořád přes den doma a v noci moc lidí fakt nepotkáš...a když tak se tě leknou.. Neber to tak, že mám něco proti tvýmu vzhledu, sám víš, že mě fascinuješ

Lumi
Jen se na něj usměju: "jsem odsouzen k tomu být sám nadosmrti, už se to nezmění … a rád půjdu k tobě, spát se mi nechce.." nevím proč, ale někteří mě opravdu obdivují…. Dojdeme k sebovi domů. Miluji jeho vůni domu. Je to taková zvláštní vůně ….

Strify
"Víš, občas mě to vážně udivuje, že tak milá, upřímná, skvělá osobnost nemá s kým bejt.. Seš prostě člověk vážně na úrovni, jenže většina lidí se podívá, řekne "Oh mein gott" a dou o dům dál. Čim to, Kazimíre?" mezitím co já kecám, se ocitneme v obýváku a oba sedíme na gauči s tím, že jsem pustil jakosi příjemnou hudbu.

Lumi
"Tak to už je napsáno ve hvězdách" zase se lehce usměju. Je mi se Sebem dobře. Je to jediný člověk, s kterým si můžu povídat o všem, svěřit se mu a vědět, že mě nikdy nezklame .. ani já jeho … "Někdy mi je smutno, ale někdy jsem rád, že jsem sám .. mám víc času na přemýšlení a psaní básní .."
Strify
"To tě nemůže bavit pořád.. Ale jednou, jednou nám to vyjde a založíme spolu kapelu a budeme slavný po celým světě! A ty budeš skládat písničky.. Těšim se, až spolu budeme cestovat po světe a spolu se smát, jako do teď" usměju se na něj. Společnou kariéru jsme si slíbili před strašně dlouhou dobou. Taky se pěknejch pár let známe. Přes šest už to bude.

Lumi
"Jednou … jednou …. Mluvíš moc … do budoucnosti? Nebo jak to říct … nikdy nevíš, co bude za minutu … já .. už nic neplánuju. Stejně všechno, co jsem si naplánoval, selhalo … tak co jiného můžu dělat.." koukám otupěle před sebe.

Strify
"Přiveď mi další asi tak dva, tři .lidi a založíme! Lumi já chci! Vážně si to strašně přeju a vím, že to vyjde. Jen ty seš moc velkej pesimista... Vyjde nám to, slíbil jsem ti to, pamatuješ?" koukám před sebe a mám pošetilej úsměv. Sem vážne možná naivní, ale vim, že nám to vyjde..

Lumi
"jak to můžeš vědět? Znám lidi, kteří hrajou na kytaru nebo bicí, ale všichni už mají své skupiny …. Nikoho jiného neznám a ty?" podívám se mu upřeně do očí. Jen on snese tenhle můj pohled. … Každej před mým pronikavým pohledem "utíká".

Strify
"No tak jako znám pár lidí, ale jestli hrajou na něco to nevim. Zejtra se zeptám Krise. A prostě to vim! Tak jistě, jakože ráno vyjde slunce, okey? Uplně nás vidim.. Já vepředu zpívám, ty s klávesama a doprovázíš mě. Někdo na bicí a ještě nějaká kytara. Bože, už se nemůžu dočkat..."


Lumi
Usměju se při tý představě: "to je jeden z mých snů" zapřemýšlím si na hlas a Seb se jenom usměje. "Můžu tu dneska přespat?" zeptám se ho. Už u něj mám i pár věcí, když tady zůstávám třeba tři dny … já spim na gauči, on u sebe a takhle mi to vyhovuje …

Strify
"To je blbá otázka.. Jistě-že můžeš, v podstatě tady bydlíš, takže už je fakt jedno..no stě můžeš" radši končim svůj čupr monolog a čekám, co probereme teďka... Achjo, já chci vážně, vážně, vážně tu kapelu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kath Kath | E-mail | 16. března 2009 v 22:23 | Reagovat

aaa.....o bolo mooc krasnee <3

2 Veronika Veronika | 17. března 2009 v 0:03 | Reagovat

NO BYLO TO PEKNE MOC TAK RYCHLE DALLL..

3 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 17. března 2009 v 0:53 | Reagovat

Oh, Lumi ^^

4 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 17. března 2009 v 15:51 | Reagovat

ou mein gott, je to upe jafo dobrý...Yu a Shin skončej s dokrořinou a půjdou s nima hrát...jo to bude dobrý...XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama