Nemocnice na kraji gay Straße 10.

10. března 2009 v 18:33 | Kitty a Peth
Strify
Je mi 22, sem vysokej, krásnej, postava modela, milej, upřímnej, vtipnej, mám černo-bilý vlasy po ramena. Ok, a teď sem na plovárně a kousek ode mě si sednul jakejsi malej blonďatej klouček... No na něj stejně nemám, protože ještě k tý mojí charakteristice- sem vysokej, hnusnej, řekl bych docela tlustej, většinou nepříjemnej, upřímnej sem, ale to většině lidí dost vadí, trapnej a vlasy seděj.

Kiro
Najednou se mi zachtělo toho kluka, co leží opodál provokovat. Jenže jak? Jít do vody a machrovat? To moc neumim .. co takhle koupit si zmrzlinu? Jo to by možná šlo. Vyštrachám v batohu peníze a du do místního bufáče a koupím si velkou točenou zmrzlinu. Vrátím se zpět na deku, ještě se podívám do leva … Pořád tam je…super…začnu zmrzlinu docela dost svůdně lízat a přitom koukám JEHO směrem. Doufám, že si mě všimne..kéž by …

Strify
To dělá na mě? Eh, ne, to je blbost. To zas za mnou sou nějaký barbínky. Podíval jsem se na něj a potom za sebe. Seděl tam jeden tlustej, zarostlej chlápek. Hej, on kouká na mě. Trošku jsem si upravil vlasy a sladce se na něj usmál. Waah, je fakt krásnej. Že by byl na hošky? xD.


Kiro
Wah, on si mě snad všimnul. Taky se na něj usměju a dál lížu zmrzlinu. V tuhle chvíli si vůbec nevzpomenu ani na Roba. Teď je tady tenhle týpek… po chvilce rozmýšlení zvednu ruku na pozdrav. On mi taky zamává a já se zářivě usměju. Mám za ním jít nebo ne? No..možná nejlepší bude, když pudu do vody..Dojím zmrzlinu, schovám peněženku do batohu a du k bazénu.. To by bylo, abych se nevytáhnul, tažke skočím do vody šipku. Naštěstí se mi povedla a nebyl to placák…

Strify
Teda, ono to i skáče. Trošku jsem se pousmál a začal se rozhodovat, jestli tam mám jít taky.. Bojim se, abych nebyl za trapáka, že se k němu vtírám, i když..co jinýho se dá dělat na plovárně než plavat? Zvednul jsem se a šel pomalu k bazénu.


Kiro
Nechtěl jsem moc koukat jeho směrem, ale najednou sem si všimnul, že de do bazénu. WoHou ? co mám jako dělat? Oh, asi blbá otázka, že? Oky, budu plavat. Heh…v klidu sem..mokrý vlasy si hodim všechny dozadu a začnu plavat víc doprostřed bazénu. Přece se musím předvést a plavat tam, kde je to nejhlubší, né? Ale…najednou mě chytne hrozná křeč do nohy, já už nemůžu dál plavat a pomalu se potápim..do plic se mi dostane voda, a já přestanu vnímat………..Nevím jak dlouho sem byl v bezvědomí, ale když jsem se probral, stála nademnou snad celá plovárna, ale hlavně….přímo nade mnou se skláněl ten hezkej kluk…

Strify
Tak sem lezl pomalu po schodech do vody, když sem viděl, že se ten malej nějak ztratil pod vodou. To ste neviděli ten haluz. Sem tam skočil jako debil placáka, takže bčicho sem skoro necejtil, plaval jsem asi 200 km/h, protože ten strach co sem dostal... Rychle sem ho vytáhnul ven z vody a trošku ho proplácal. No a když to nepomohlo tak dýchání z úst do úst. A vida, probral se..


Kiro
"Co se stalo?" zašeptal jsem a koukal na všechny ty lidi kolem: "málem ses utopil" řekl můj zachránce. Pomohl mi zvednout, zabalil mě do jeho ručníku a vedl mě do bufetu. Sednul jsem si a on mi přinesl vodu a čokoládu. "Díky" podíval jsem se na něj. No … hezky sme se..senámili …

Strify
"Cos to tam jako předváděl? Víš, jak jsem se bál, že se tam utopíš?" sednul jsem si naproti a usrknul trošku ze svýho džusu. Achjo, cejtim se tak strašně nejistě. Sem proti němu fakt příšera..


Kiro
"No já nevim, sem plaval no…a najednou se mi zatmělo před očima…sem dostal křeč..nemám dělat blbosti a neplavat do hlubokého .. tohle se může stát každýmu .. aspoň sem se poučil….a ty si mi zachránil život..jak se ti můžu odvěčit?" podíval jsem se mu do očí. Měl je krásně modrý. Jak pomněnky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tyn@ Tyn@ | 10. března 2009 v 18:40 | Reagovat

to je super...konečně je tam i Strify:D

2 Haily Haily | E-mail | Web | 10. března 2009 v 18:45 | Reagovat

přesně přesně, oííí rychle dál :D:D

3 Kath Kath | E-mail | 10. března 2009 v 20:14 | Reagovat

ano !! presne !! koncne strify !! xD ale tento diel nemal chybu...proste uzasny.....rychlo dalsi diel !!

4 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 10. března 2009 v 20:42 | Reagovat

ja hele to je lepší a lepší, začíná to nabírat ty správný obrátky...jako dálej dálej xD

5 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 10. března 2009 v 22:43 | Reagovat

Já bych věděla jak xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama