Nemocnice na graji gay Straße 12.

13. března 2009 v 17:08 | Kitty a Peth
Strify
Ou, asi sem trošku... Kurňa takovej trapas.. Asi poměrně zrudnu. No asi bych měl odvrátit pozornost, takže..chytnu ho za týl a jemně ho začnu líbat. Sem rád, že se přidá. Očividně není hetero, takže šance tu je.

Kiro
Já to věděl, že to takhle dopadne..takže..Krisi..vzpamatuj se doprdele, takže…je tu … Rob, Seb a i Yu … takže..koho si vybereš? Mluví mi hlas v hlavě. Bože já nevim, proč sou všichni tak krásní? Ucejtím Sebovu ruku na mém boku, já mu zajedu rukou do vlasů.

Strify
Líbá uplně úžasně! Po chvíli se od něj odlepim. "Ty seš na kluky? A ty nikoho nemáš? A já, já se ti jako líbim?" sputim na něj a ignoruju fakt, že sme v kině. Sice na mě koukaj všichni jako na kreténa a možná tak první řada sleduje film, ale mě to nějak nezajímá.

Kiro
Usměju se a rozhlídnu se po kině. Udělám na lidi grimasu jakože: "co je more? Nečum na mě" zase se kouknu na Seba. "no na kluky sem" šeptám "a ty se mi jakože líbíš no .. si hezkej … a nikoho nemám …" dořeknu. "a ty?"

Strify
"Tak já sem očividně taky...na kluky. A momentálně volnej" usměju se na něj a čekám co bude dál. Jako jestli teď budem koukat na film dál, nebo někam pujdem, nebo já nevim co.

Kiro
Nevím, co mám dělat, tak se otočím a zase kouknu na plátno…film po chvilce stejně končí, takže se odebereme do parku. "No … můžu tě ještě někam pozvat? Třeba ke mně? Na čaj, kafe?" usměju se na něj. "Jo a dáš mi na sebe telefonní číslo, prosím? Rád bych ti napsal.."

Strify
K němu nejdu ani omylem..už vidim, jak by to při mém štěstí dopadlo. Jenže je blbý říct, že du prostě domů. "Jasně, číslo ti dám, ale na čaj ani kafe nějak nemám..chuť.." zkusim to takhle, snad to vyjde.

Kiro
"mnoooo, tak colu, víno, rum, vodu" usměju se na něj. "mám doma zásoby …" vytáhnu z kapsy mobil a čekám, až mi Seb nadiktuje svoje číslo. Kouknu na displej a mám tam spoustu zameškanejch hovorů od Roba a dokonce dvě smsky. Zase něco v tom smyslu kde sem, jestli se nechci sejít, jestli sem v pořádku a jestli se s nim nebavim ,.. mno, napíšu mu potom …

Strify
"Fakt ne," usměju se, "nemám žízeň" dodám. "Mě to docela vyhovuje tady.. Sme na vzdchu, a tak dále, a tak podobně..Jo číslo 758461238. Tak kdykoliv napiš nebo tak.. Snad ti i nějak odepíšu"

Kiro
"Tak dobře … určitě napíšu…tak..smím tě aspoň vyprovodit domů?" usměju se. Je jasný, že už ho docela otravuju a je taky hodně jasný, proč nechce jít se mnou domů..asi oba moc dobře víme, jak by to dopadlo … já sem fakt neponaučitelnej … Strify souhlasí, takže se vydáme parkem, už je asi půl jedný v noci, takže je docela chladno a v parku naprostá tma. … a já se tmy bojím …

Strify
Miluju ticho, milju tmu a milju sníh. Ten mi trošku k tý dokonalosti schází, ale stejně je děsně krásně. I když, teď kdyby tady šel Felix, což je můj dlouholetej kamarád, tak se asi leknu. Má trošku...bizzardní vzhled a rád po tomhle parku v noci chodí.

Lumi
Zase se procházím parkem, jako obvykle … v hlavě se mi honí tolik myšlenek … nikdy nenajdu svoji pravou lásku, nikdy nebudu štˇastnej jako ostatní lidi .. jsem nula, každej mi to říká … můj vzhled každého odpuzuje… povzdychnu si, když najednou před sebou vidím dvě postavy, v jedné z nich poznám Sebastiana. "Sebe?" řeknu tiše mým hlubokým hlasem. Moje bílá kůže musí ve tmě přímo svítit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 13. března 2009 v 18:07 | Reagovat

jaj to je dobrý, tak lumi jako skoro duch v parku XD, jaj asi bych se ho taky v noci lekla

2 Black-Angel Black-Angel | Web | 13. března 2009 v 18:12 | Reagovat

jako Strifyne sereš mě...!!...jk nejdu k němu domů kurwa a co božeee...by sis s nik zašukal a hned by to bylo o něco lepší...xDD....a jako Kikine ti radim abys mu napsal jinak by si totiž dopad hoooooooooodně špatně...xDD...Lumi um škoda že je našel by se třeba ještě něco stalo...xDD....

3 Darci Darci | Web | 13. března 2009 v 21:15 | Reagovat

Hééj, tak to se začíná vyvíjet velmi zajímavým směrem. :D Fakt mě zajímá daší pokráčko. A ten Lumi... XD Ten mě dostal kamo, fakt. :D Bych se ho asi lekla. :D

4 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 13. března 2009 v 23:55 | Reagovat

Oh, Lumi! ^^

Btw. Jak nejdu? Šmejde! xD (pardon, potřebovala jsem si ulevit ;D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama