Být floristou občas není špatné 40.

25. března 2009 v 11:36 | Kitty a Peth
Tim
Ježiš on je prostě sladkej. Usměju se sám pro sebe a taky ho obejmu. "není ti ještě zima z tý řeky?" hodím na nás radši peřinu a přitulím se víc k yuovi. "víš, že se bojim tmy?" zasměju se…"jo a prej sou v tomhle lese medvědi…a vlci a divoženky..tak kdyby něco..já tu nejsem…"


Yu
"Zlato a seš si jistej, že by tě nějaká divoženka chtěla? Já jen, že s nima se přece tancuje, ne? Nebo já nevim..no to je jedno, já tě ochránim" radši zmlknu, protože sem začal kecat docela kraviny. Moc ani nevim, co sou divoženky, ale to nevadí.

Tim
Začnu se smát. On je prostě rozotmilej, ale to už opakuju asi podvacáté, že? Ok už mlčim a nebudu vám lézt na nervy. Ještě víc se přitulím k Yuovi. Po chvilce se mi začnou klížit oči no a po chvilce….už sám sebe slyšim, jak chrápu xD

Yu
"Time? Timy, spíš? Hmm, tak nic" řeknu si pro sebe a hladim Tima ještě chvíly po vlasech. Potom konečně usnu taky. I když né moc pohodlně. Sem zvyklej na svojí postýlku.

….

Kitty
Přídu domů z nákupu, táhnu asi deset tašek: "je tu někdo vy lemry?" zasměju se a čekám na odpověď, přižene se ke mně jen Kiro. "No tě pic, kde ste sim tě? Sem ti psala přece smsku, že budu čekat před obchodem..a vy nikde.." to víte, musim chodit nakupovat takhle pozdě, přes den není čas..ještě že ty supsrmarkety mají otevřeno celou noc...

Kiro
Kiro
"No já sem si to přečet asi před deseti minutama no a Iwča...ehm..spí" řeknu a beru rychle všechny tašky co unesu a nesu je do kuchyně. Začnu je prolejzat. Háá, toustýý. Už vim co budu mít dneska k večeři.

Kitty
"Na ty ani nemysli..dostaneš bramborovou placku, za to že si nepřišel" seberu kirovi tousty. "A utři si ty sliny, nebo budeš muset vytírat" začnu se smát a schovám tousty před Kirem. Ten se na mě jen uraženě podívá, tak se nakonec slituju, vyndám toustovač a podám mu tousty: " opéct je snad už sám zvládneš, nebo ne?" šibalsky se na něj usměju.

Kiro
"No, jelikož máme toustovač tak to doufám zvládnu" zasměju se. "Chceš taky?" dodám a podívám se na Kitty. Poslední dobou je nějak bledá. No ale když se zeptám tak má jen špatnej den.

Kitty
"Ne ne, díky..nemám hlad ani chuť" usměju se na Kira a začnu vybalovat nákup..poslední dobou mi fakt není dobře od žaludku, nemám na nic chutˇ, bolí mě hlava…možná…bych si měla zajít ke gynekologovi … ale…asi…to je blbost..rychle tuhle myšlenku vypudim z hlavy.

Kiro
"Fajn, tvoje blbost" usměju se a hodim si tousty se salámem a sýrem do toustru a podívám se na Kitty. Helle co kdyby sme se mrkli potom na nějakej film? Třeba i s Iwčou, když se do tý doby zbudí.."

Kitty
"Mno jasně..proč né…jenom ne na nějakej horor, to bych zase nespala…fuj to nesnáším … "hele zlatoo..drobíš.." dívám se na Kira jak mu tuny drobků padají na zem " já tě varuju…budeš vytírat….Iw zase spí? Je zas unavená..chudák…nevzala si zase něco, že ne?"


Kiro
"Promiň....neboj, já to uklidim. Jo a Iw...no...ehm...je unavená...." no z čeho je unavená radši vědět nechci. I když můj tip je jasnej, A není to jenom tip. "A já vyberu nějakou komedii... Pro tebe" dodám.

Kitty
"Jakej tip? Ona jako někoho má? Jako…natrvalo?" sem nějaká natvrdlá dneska..no ..nejen dneska xD…Dovybalím nákup a unaveně si sednu na židli. Nějak se mi točí hlava, kiro na mě mluví, ale já ho nevnímám .. .mám co dělat, abych seděla rovně na židli.

Kiro
"Cože? No možná nějakýho dealera....osobního. Já to myslel trošku jinak, ale... Kitty? Je ti dobře?" zvednu se a sednu si na kolena k židly na který sedí. "Hej, vnímáš mě?" zamávám jí rukou před očima. Je úlně bílá. Mám o ní strach.

Kitty
Po chvilce se hodim trochu do normálu "cože si řikal?" podívám se na Kira.."no..je mi fajn..jasně, že je Iwča unavená" lehce se usměju, zvednu se, obejdu Kira a du do svýho pokoje jak když mě momentálně hráblo. .. Kiro de samozřejmě za mnou a mluví na mě, ale já nevim, co říká…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 25. března 2009 v 15:00 | Reagovat

Kitty, ty asi budeš v tom... XD blahopřeju... XD

2 Black-Angel Black-Angel | Web | 25. března 2009 v 17:49 | Reagovat

um a určo to je toho mastnýho hocha s křiwym nosem...xD...že..??...ja wim wšechno..xDD...

3 emi emi | 25. března 2009 v 18:00 | Reagovat

mno mazec, honem rychle dál je to super :)

4 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 25. března 2009 v 20:10 | Reagovat

black-angel: to snad ne...

Kitty doufám, že máš vkus... XD

5 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 26. března 2009 v 13:39 | Reagovat

Kitty čeká malou Iwanku, co? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama