Být floristou občas není špatné 39.

23. března 2009 v 15:22 | Kitty a Peth
Yu
"Já nechtěl, fakt! Říkal sem mu, že tě nechci podvíst, no ale on prostě...to co chce si prostě vezme... Takže sem s nim....vyspal jsem se s nim" odpovím a čekám co Timy udělá.


Tim
Jen na to kejvnu. Nemám na to co říct. "Tak se deme vykoupat, ne?" usměju se a snažim se zapomenout na to, co sme si teď řekli … Zvednu se, stáhnu ze sebe mokrý kalhoty i s trenkami a vběhnu do ledový vody. "wáááááá"

Yu
"Ehm..Jo, rád" usměju se, svlíknu se a běžim za Timem do vody. Huu, docela studená! "Kurňa, ona je fakt trošku...studená" podotknu a nehodlám se nikam hejbat. Asi pudu složit radši ten stan.

Tim
Zasměju se, když vidim, jak tam Yu stojí a mrze.."děleeej bábovko" začnu se smát, chytnu ho za boky a stáhnu ho pod vodu. Yu uplně vypískne. Ale potom se zančem oba smát…"Nejsi bábovkááá" zase ho začnu popichovat… Oba se klepeme zimou.Yu
"Zlato, fakt nechceš...j-jít z tý vody ven?" podívám se na něj a pomalu jdu ke břehu.Ani nečekám co mi Timy odpoví a jdu z vody ven. Z tašky si vytáhnu teplou mikinu a zabalim se do ní."Tak poď ven, ne?" zavolám na Tima, kterej pořád ještě stojí ve vodě.


Tim
" já mám takovej malej problém..já sem tu přimrz!" křiknu na Yua, zasměju se a du k němu, sednu si k němu na zem a zabalím se do deky. "Ty vado to je led…až mi z toho stojí" začnu se smát, ale Yu se toho hned chytí a chce mi pomhat "rozmrznout".

Yu
Vezmu druhou deku, na který sedim a zabalim ho do ní. No a když nepomůže tohle tak.. "Je ti teplo, děvče?" zeptám se a začnu ho líbat. Zajímavý...ještě před deseti minutama sem ho chtěl zabít a teď bych ho...jako vždycky xD.

Tim
"Já ti dám děvče…stačila ta sousedka" zasměju se a taky ho začnu líbat. "měli bysme postavit ten stan, hele…už se stmívá" podívám se na oblohu. Sluníčko taky pomalu zachází, za 10 minut už bude šero..doufám, že nebude nějaká bouřka nebo něco..to je pod stanem nepříjemný…


Yu
"Okey" zvednul jsem se a začal jsem rozbalovat ten stan. Na co tam je takovejch kravin? To mám všechno tam použít jako? No...ok. Začal jsem stavět. Trošku to nedrželo, ale začínalo to mít ten správnej tvar.

Tim
"Počkej, takhle to nepude..ten stan pořád padá..já musim vlézt dovnitř a budu tam držet tu jednu tyč, jo?" vlezl jsem do stanu "ne že mě někam odneseš a hodíš do potoka" zasměju se a vztyčim jednu tyčku, tak, aby stan držel. "no můžeš tam dát ty ostatní" řeknu Yuovi…A je to..Po chvilce je stan postaven. Ještě tam nanosíme karimatky, spacáky, no..a my sme dokonce vzali i malý bulíčky…to se to bude spát…Když sme byli se všim hotovi, byla už tma. Zalwzli jsme si s yuem do stanu a zapli jsme jen tu síť u vchodu do stanu, aby nám něco nevlezlo pod peřiny. To bych nerozdejchal. Podívám se na Yua "nemáš hlad?"

Yu
"No a my sme něco vzali? Možná bych si něco i dal" řeknu nakonec. Za celej den jsem měl jenom minerálku, takže mám vážně docela hlad. Teda možná chuť a na něco jinýho, ale dneska nechci. Dneska nechci nic.

Tim
"Tak mi puč klíčky, skočim pro ten koš do auta" usměju se na Yua, ten mi podá klíčky a já du pro piknikový košík. Otevřu kufr a začnu se v něm přehrabovat. "Tak chceš rohlík se sýrem? Nebo tu je salám nebooo..ještě tu sou ty hambáče, jak sme koupili v Mekáči, když sme sem jeli" křiknu na Yua, kterej vystrčí hlavu ze stanu.

Yu
"My sme byli v mekáči?" zasměju se. "Tak možná hambáč. A rohlík taky. A něco k pití. Nechceš pomoct, brouku?" dodám, když mi dojde, že toho chci fakt hodně. Už vylejzám ze stanu, když konečně vidím, že leze dovnitř tak se na to vyprdnu a zalezu dovnitř, aby měl Timy místo.

Tim
"Tak prosíím..donášková služba přišla" zasměju se a podám Yuovi zabaleném hamburger, rohlík a krabici džusu. Sám sem si vzal mazací sýr s krajíčkem chleba. Poslední dobou nemám vůbec hlad..doma prachy nemáme, takže nemůžeme ani moc nakupovat, tak sem si už zvykl jíst málo. No taky tak podle toho vypadám. Pomalu na sebe neseženu pásnký kalhoty, sou mi všechny velký…

Yu
"Nemáš toho trošku málo? Víš já jen...no...tohle by nestačilo ani mojí babičce. Vem si ještě tady ten hamburger" podám mu to čekám jestli si to vezme. "No tak...Vem si to..." zkusim to znova. Tim na mě kouká jako na debila. Žeby to nechtěl?

Tim
"mě tohle stačí, díky" usměju se a dál žužlám rohlík a přikusuju k němu trojúhelníček veselý krávy. Tu miluju xD .. "Dyť si hubenej" trošku do mě rycne Yu. "Ale nejsem.."podívám se na něj. "Akorát bych řekl.." usměju se. "No takový svaly jako ty teda nemám, noo"

Yu
"Né hubenej, vychrtlej. Teď seš se mnou, takže začneme hezky papat. Každej den tě budu brát na obědy a tak dále. Táta mi dává dost. A teď si vem ten hambáč..prosím" pořád to držim tak, že si to může vzít.

Tim
"Já fakt nechci, děkuju.ten je tvuj" usměju se na Yua a dojím rohlík "mě tohle fakt stačí..dyť je to normální večeře přece.." vyhodím do pytlíku obal od sýru a lehnu si. "Slyšíš jak zpívaj ptáci? To je úžasný…a ten potok jak hučí…" zasněně koukám do "stropu".

Yu
"Tak fájn.." lehnu si vedle něj. "Jo, je to krásný. A víš co je na tom všem uplně nejkrásnější? To, že sem tady s tebou" přitáhnu si ho k sobě a pevně ho obejmu. Je krásný tady s nim bejt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 23. března 2009 v 16:28 | Reagovat

jaj také romantické... pokračuj!!! XD

2 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 23. března 2009 v 20:41 | Reagovat

Skvěle to vyřešili xD

Tak se mi to líbí hoši. Žádný hádky, jen... (na místo tří teček si doplňte jakékoli slovo, které uznáte za vhodné ;D)

3 Black-Angel Black-Angel | Web | 24. března 2009 v 19:42 | Reagovat

oh...^^...taka romantika..xD...ok ty už bylo trochu dost nee..??..tď by to chtělo trochu toho ruhýho ktreý začína na s.. xD

4 Black-Angel Black-Angel | Web | 24. března 2009 v 19:43 | Reagovat

*druhýho a který...*

omluwám se...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama