Být floristou občas není špatné 37.

20. března 2009 v 19:05 | Kitty a Peth
Tim
Naložili sme všechny věci do auta, připoutali se a hurá na výlet. "Yu?" zasměju se. "víš vůbec, kam pojedem?" podívám se na něj a do ruky vezmu autoatlas… bože Yuovi to ještě víc snad sluší když sedí za volantem…


Yu
"Ehm? Někam...na východ? Třeba...do... Ok tak se podívej do tý mapy, no" nakonec to vzdám a vyndám klíčky ze zapalování a čekám co Tim najde.

Tim
Začnu teda listovat v tý mapě.."No..někam ai né moc daleko, že? No tak co třeba na rozvodí? Tam je to krásný a nikdo tam určitě nebude, znáš to tam?" podívám se na něj. Yu zakroutí hlavou. "Já vim přesně kde to je…budu tě navigovat…" usměju se na něj. "Je tam les a řeka hučí … a jeden krásnej palouček přímo u řeky, kde můžeme postavit stan..a je to odtud asi půl hodiny" usměju se. "Co ty na to?"

Yu
"Fajn, tak to zní dobře" usměju se. "Tak naviguj" řeknu a konečně vyjedem. Jedem, jedem, jedem. "Jak ještě daleko?" zeptám se. Mě to řízení vážně nebaví! Ale tak ok, ok, už jen deset minut. Prej..

Tim
Po deseti minutách jsme na místě. Vystoupíme z auta. V lese je naprostý klid, jen zpívaj ptáci a hučí řeka. Přímo balzám na duši. "Tak co? Jak se ti tu líbí?" usměju se. Dneska je i krásný počasí,. Je teplo, sluníčko zase pálí…ta mýtina je přesně na místě, kde nejsou stromy, takže je celá osvětlená. Voda se úžasně třpytí.

Yu
Wow, to je fakt...krásný! Neřekl bych, že mě někdy zrovna tohle nějak nadchne, ale je to úžasný. "No tak to je krásný! Hele a já mám nápad..co takhle se vykoupat? Nikdo tady není a je úžasný teplo a, a, a... Pooojď, prosíím" zasměju se a podívám se na Timyho.

Tim
"No tak můžeme no.." usměju se na něj a du k vodě. "Ale asi to bude studený..je to přece jen řeka" usměju se na Yua…"i když…s tebou mi je teplo pořád.." sednul sem si na bobek a namáčel si ruku. "Hmm…ale docela to de…" Zase jsem se narovnal a svlíknul si tričko.

Yu
"Jak si to jako myslel?" jdu úplně k němu. "Tak se mnou je všude teplo, jo?" zasměju se a strčim do Tima. Ten spadne i s kalhotama do tý řeky. Rychle se vynoří a kouká na mě vražednym pohledem. "Hups"

Tim
"Tak a teď si to přehnal" dělám hrozně naštvaného. Založím ruce na prsou, vyjdu ven z vody a začnu si svlíkat kalhoty…"a nebavim se s tebou" mám co dělat, abych se nesmál. Ok..nádech výdech..Yu ke mně přišel a chtěl mě obejmout, ale já sem ho odtrčil "nebavim.."

Yu
"Teda jako! Koloušku, ty se na mě jako zlobíš? No a není trošku blbý, když tady budeme celej den a NOC...." stáhnu ho k sobě a pevně ho obejmu. "A takle tady budeme stát dokuď mi nedáš pusu.." řeknu rozhodně...

Tim
Nevahám a tu pusu mu dám, vzápětí se začneme líbat. "nejdřív bysme měli postavit ten stan, potom se setmí a sme víš kde.."zamumlám a dál ho líbám. Yu mě pěvně chytí, já mu obtočim nohy kolem boků, on mě vezme za zadek a vyzvedne si mě na sebe.Yu
"Hmmmm, za chviličku" šeptnu a začnu ho líbat znova. Líbá fakt užásně. "Lásko? Kdo tě učil líbat?" zeptám se, ale s líbáním nepřestávám. Nemůžu se jeho krásných, měkkých rtíků nabažit.

Tim
"Medvěd" zasměju se a taky ho dál líbám. "Ne vtip..nikdo mě to neučil" vydechnu … "tohle je tim,že tě miluju" zajedu mu rukou do vlasů. Yu si sedne na zem do trávy, já na něm pořád sedím. Ježiš jen ta jeho vůně..cejtim jí uplně všude..

Yu
"Mmmm, tak to je...krásný" usměju se a hladím ho všude po jeho krásným tělíčku. Stáhnu ho k sobě a začnu ho líbat na krku. Najednou něco uvidim. Dyť to je...cucák! Se všim přestanu a nic neříkám.

Tim
Podívám se na něj: "co se děje?" řeknu zaraženě "Něco se stalo?" v Yuově obličeji vidím, že se zase začíná zlobit. Ale proč proboha? Co sem zase udělal blbě?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 20. března 2009 v 19:46 | Reagovat

haha, ještě ho zbije, znásilní a zakope. Teď bych se Yua asi bála...XD

2 Black-Angel(werča) Black-Angel(werča) | Web | 20. března 2009 v 23:32 | Reagovat

ha...a má to..já mu to řikala ae on neee...že to neuwidí..!!..prdlajs...xDD....jako deď bude mít zkazenej celý dwa dny..xDD...a ještě na něj bude Yu nasranej...xPxD

3 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 21. března 2009 v 15:37 | Reagovat

Ježiš Yu, nedělej tlaky =D Máš ho tam nejdřív přefiknout a pak si všímat nějakejch cucfleků xD

Btw. můžu vědět jakej je rozdíl mezi mýtinou kde nejsou stromy a mýtinou? =D Podle mě to je teda mýtina, když tam nejsou stromy, ale v pohodě, možná to jen nechápu xD

4 Yu.Ri.-Hi.Ur. Yu.Ri.-Hi.Ur. | E-mail | Web | 21. března 2009 v 20:38 | Reagovat

jo jo možná ho znásilní OOOOO TO BY BYLO FAJN-POŘÁDNEJ HARDCORE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama