Být floristou občas není špatné 36.

19. března 2009 v 15:52 | Kitty a Peth
Viky
"No tak dobře. Ale dávej na sebe pozor! Prosím, seš jediný co mi zbylo. Mám tě ráda" kdybych mu to nepovolila, stejně by odjel. Přitáhla jsem si ho k sobě a aspoň ho pevně objala. "Seš moje malý štěstíčko" šeptnu tiše a pustim ho.


Tim
"Děkuju mami" usměju se na ni, dám ji pusu na tvář: "tak zatím ahoj" vezmu si batoh a odejdu na zahradu, kde už čeká Yu: "takže povoleno..můžem razit k tobě" usměju se na něj "mám takovou radost, že mě pustila…" vezmu ho za ruku a společně se vydáme k Yuovi domů.

Yu
"Že ti to trvalo" pousměju se. "No tak nejdřív půjdem k tátovi, ne? Myslim, že ho potěší s KYM jedu pryč. Bude rád, že sem se potatil" zeptám se a zastavím, protože otec bydlí na druhý straně.

Tim
"Jak jako potatil?" zasměju se "tak jo..můžem…teda…ale…asi mu neřikej, kolik mi je…co když se mu nebudu líbit? Nemám počkat radši u tebe?" podívám se na Yua. Ten už mě ale vleče přes silnici a už zvoní na zvonek otcova domu.

Yu
"No potatil... On tatínek rád malý zajíčky, víš. Nechápu sice, proč si bral mamku, když už o svojí "orientaci" věděl, ale poděkujme mu. Sem tady a to je přece krásný" zasměju se a čekám až půjde táta otevřít.

Mike
Ježiš kdo to zase otravuje? Snad ne zase někdo z práce. Hodim na sebe oblečení a du otevřít. "Hannesi! No chlape, kde se tu bereš? Už sem si myslel, že si jel někam na misi do Mexika, že si se tak dlouho neozval a to bydlíš naproti." Poplácám svýho syna po zádech, potom mi skončí pohled na tom krásným klučíkovi, co stojí trochu za nim. Oh bože, to je sladký, on se snad stydí.

Yu
"Tatínku, laskavě na něj nekoukej, ano? Ten je MŮJ! Sem teď nějak...nestíhal.. Tak dem snad dovnitř ne?" zatlačim tátu dovnitř a otočim se na Tima. "Neboj brouku, on je táta v pohodě, fakt" políbim ho, vezmu ho za ruku a dotáhnu do obýváku kde je i táta. "Potřebuju auto" podívám se na něj.Mike
"Auto? Si se zbláznil, ne? Sem viděl jak řídíš jednou a to mi stačilo" začal sem se smát a pořád spíš koukal na toho klučinu vedle mýho syna. Ten se jen stydlivě za yuem schovával. "Na co ho potřebuješ? Nooo jen se přiznej…a tak si sedněte, né? Přece tu nebudete stát.. chcete něco na zub? Nebo k pití?"

Yu
"Ježiš tati nebď labuť! Si chceme s Timem vyjet pod širý nebe... Romanťárna, ne? A prosím minerálku. A Timy taky..." usměju se a sednu si na gauč. Tima si stáhnu na sebe. Hned jak táta odejde začnu ho líbat. On je ale vážně slaďoučkej, když se stydí...

Tim
"Počkééj..nech si to na večer" Odtáhnu se od Yua a usměju se na něj. "Myslíš, že ti to auto pučí? Máš ty vůbec řidičák, Coooo?" lehce ho píchnu do břicha a zasměju se.."tweedy to sou špeky..no že se nestydíš.." zase mě chytá provokativní nálada.

Yu
"Já nechci večer, já chci teď!" zasměju se a zase si ho k sobě přitáhnu. "Jistě že mám řidičák... Už dlouho. A to s těma špekama si nech od cesty. Můžu bejt zlej" zasměju se a začnu Timyho lechtat.

Tim
Nééé jen lechtání ne proboha. Já sem šíleně lochtivej ! "Yuuuuuuuuuu" neovládnu se a začnu pískat na celej dům "nééé prosíííím…wáááá…počůrám se" začnu se do toho smát a kroutit. Ale najednou zaregistruju Yuova tátu ve dveřích takže se honem od Yua odšoupnu..ještě trochu se směju. Vlasy mám jak když sem právě vstal z postele, obličej rudej, tričko vyhrnutý…Odkašlu si a dělám jako že nic…

Mike
"No teda Hannesi..takhle ho trápit? Že se nestydíš..to teda nevim nevim, jestli ti to auto pučím" usměju se na ně a přinesu jim nakrájený ovoce. To má Cannes rád xD Vždycky mi za to vyndadá, že musí jíst ovoce…postavím před ně misku "a kam chcete teda jet?" zase si sednu do křesla.

Yu
"No tak to ti neřeknu kam jedem, protože bys tam přijel taky" zasměju se a Tima si přitáhnu zase k sobě. "A ty mi neutíkej!" políbim ho na nos a vezmu do ruky kousek banánu. "Chceš?" nabídnu mu.

Tim
Zakroutim hlavou.. tfuj, banány…"ty máš banány rád, co? Copak s nima děláš po nocích?" začnu se smát. Neuvědomil sem si, že je tam Yuův táta, ale ten se taky začal smát. Takže sem ani moc nezrudl. Zato Yuovi se nějak červnaly tvářičky: "No tak se nestyď" směju se dál "řekni nám to"

Yu
"Na co banány, když mám tebe, lásko" vypláznu na něj jazyk a podívám se na tátu. "No tati, doufám, že seš s mým vývojem spokojen" zasměju se. "A pučíš NÁM prosimtě to auto? My bysme fakt rádi jeli, víš.." dodám.

Mike
"No to víš,že ti ho pučim.." zvednu se a du do předsíně pro klíčky. Podám je Yuovi: "auto nikde neztatit, nerozbít, neumatlat, nepoškrábat … nebo se podíváš, jak to vypadá na Marsu, oky?" usměju se. "tak padejte, já si ještě sjedu pro něco do práce.

Yu
"Jo do práce, jasný. A ta práce se menuje...Migel?" začnu se zvedat z gauče. "Jinak děkuju za to auto a neboj se- nic s nim neudělám. Zejtra ti ho vrátim. Tak si to v "PRÁCI" užij a pozdravuj ho" vezmu Timyho za ruku a dem si oblíknout boty.

Mike
"nějakej drzej néé?" ještě za nima křiknu, ale asi mě už neslyšeli, protože sem slyšel nastartovat auto"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Black-Angel(werča) Black-Angel(werča) | Web | 19. března 2009 v 16:52 | Reagovat

a co bude wečeer...??..xDD...já to ci taky wědět...!!...xDD....mno sice něco "málo" tušim ae stejnak by mě to zajímalo...

2 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 19. března 2009 v 17:16 | Reagovat

no přece hrát karty ne??? Co se asi tak dělá po večerech...jaj teď jsem to zase zabila, co??? XD

3 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 19. března 2009 v 18:10 | Reagovat

Budou koukat na hvězdičky ;op

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama