Být floristou občas není špatné 35.

15. března 2009 v 18:12 | Kitty a Peth
Yu
"Ok, ale honem. Musim ještě k fotříkovi pro auto.. Kdybych ho měl před barákem tak tam moc dlouho nevydrží" zasměju se a čekám. Mezitím co se Tim balí si hezky můžu prohlídnout byt a pak.. "Timy? Je tady ještě maličkost... Strify mi dal tu práci a já tam musim chodit. Teď mi dovolenou nedá.."


Tim
No to snad ne…dělá si srandu? Podívám se na něj: "Takže…tim chceš jako říct, že teda nikam nepojedem?" smutně sklopim pohled a hodim do batohu tričko a kalhoty…."Tak mu zavolej, že příde zejtra odpoledne..můžeme odjet někdy kolem desátý ráno…"

Yu
"Hmmmm, fajn" usměju se. "Víš, že ti to dost sluší, když balíš" zvednu se a zezadu ho obejmu. Položim si hlavu na jeho rameno a koukám jak skládá tričko. Rukama ho hladim po bříšku a pomalu mu jednu strčim pod kalhoty.

Tim
Usměju se: "sluší mě to jen když balim? No tss.." udělám uraženého, ale vzápětí se zasměju. "Příde sem maminka, zlato a tu ruku ti usekne sekáčkem na maso…a nebo tě něco v mejch kalhotách kousne..pozor na to" začnu se smát.

Yu
"Fajn.." řeknu na oko uraženě a du si zase sednout na křeslo. "A ona je maminka doma?" zeptám se, když už sme u témat "naši milý rodičové".

Tim
"už sem ti řikal, že je nemocná, musí bejt doma" ani se na Yua nepodívám a dál si skládám věci..po chvilce to všechno naházím do kufru. "Tak hotovo..ještě du do garáže najít stan, pudeš se mnou? Já se tam totiž bojim, nesvítí tam světlo a je tam tma.." nevinně se usměju.

Yu
"Hmm, a co když tě tam znásilim? Co uděláš pak?" zasměju se stejně nevinně jako Tim a vstávam z křesla. On je vážně slaďoučkej. Hmm, že sem to asi říkal co? Já vim, opakuju se, ale on je fakt
sladkej!

Tim
"WohOu pán si nějak věří, že? A kdo říká, že se jako nechám?" nahodím schválně drsnej pohled, zase se začnu smát a vedu Yua do garáže… Je tam fakt tma jako v pytli, Yu ještě ke všemu najde ty dveře. "No teď si to vymyslel…nevidim si ani na špičku nosu a v tomhle mám hledat stan? Tak se mi zdá, že budeme spát oba pod širákem" zasměju se a začnu šmátrat rukama.

Yu
"No já nevim. Tak počkej.." řeknu a snažim se nahmatat něco velkýho. "Co je tohle za balík? Buď mrtvola, nebo ten stan" podám Timovy cosi co leželo u nějaký skříně.

Tim
"Fuj to nějak lepí..Yu taky si to moch vydržet na večer" zasměju se. "Jo to bude ten stan…asi…"otevřu dveře a vyjdu s tim ven. "Je to on..a všechny součástky v něm…dobře ty" usměju se na Yua.."tak můžeme vyrazit k tobě..teda po tom, co tohle oznámim mamce…"

Yu
"No, tak šup no, utíkej za maminkou" štípnu ho do zadečku a pomal du na horu. Stoupnu si do předsíně, nebo co to je a čekám. Čekám a píšu Strifymu sms. "ZEJTRA PRIJDU TROSKU DYL, JEDU PRYC. TAKZE ME CEKEJ KOLEM TRETI. CAU" odešlu to a čekám dál.

Tim
Přídu za mamkou. "Mami? Můžu s tebou chvilku mluvit?" sednu si k ní na postel. Kejvne…vždycky mi naslouchala .. " no..víš..my teď s Yuem jedem na výlet, takže se zejtra vrátim něco kolem oběda, tak abys neměla strach, kde sem.."
Viky
"S Yuem? To je ten...ten o sedm let starší kluk, kterej tě jen využívá?" podívám se na svého jediného syna se strachem v očích. "Co když ti ubliží? Víš jak může bejt agresivní? A jde mu jen o to jedno a on si to vezme, když mu to nebudeš chtít dát.." dodám.

Tim
Založím ruce na prsou. "jako o co by mu mělo jít?" podívám se na ní. Jen ať pěkně vysvětluje. Asi netuší, že už sem s nim něco měl … no jak by taky mohla.. "a agresivní rozhodně není…" dodám..no .. když po tom včerejšku…. "A taky mě nevyužívá…no tak mami…prosím…zejtra se vrátíme a kdyby se cokoliv dělo, budu volat policii" zasměju se.

Viky
"No však ty víš...nebo snad... Vy už ste spolu spali, Timy?" podívám se na něj znova. Doufám že ne! To by přece můj malej andílek neudělal! Nebo....co když ho ten velkej donutil... Ale to ne Tim by se nenechal.

Tim
Protočím panenky "bože mami, tobě bych to tak řek" zasměju se. "Tak můžu, prosím…klidně celej příští tejden budu mejt boty, nádobí, budu chodit na nákupy, žehlit prát aaa… vyšívat" usměju se na ni a čekám na odpověď s nadějí v očích.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 15. března 2009 v 19:33 | Reagovat

Upe to vidim =D Na všem bude vyšitej Yu xD

2 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 16. března 2009 v 20:26 | Reagovat

no jasný...dycky my love is Yu...uvidí to Viky a klepne ji pepka XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama