Být floristou občas není špatné 30.

7. března 2009 v 18:30 | Kitty a Peth
Tim

Rozklepu se. Kousek ucouvnu. Z Yua de opravdu strach. "já….s .. kámošem..s Kirem…" vykoktám … Couvám, jak jen to de…až narazím na zeď. Polknu a dál sleduju, co bude Yu dělat. Mobil se mi válí někde na zemi, ale to mi je teď u zadní části těla.
Yu

"A co ste dělali? A taky můžu zavolat tomu Kirovi, on mi to vyslepičí víc než rád! Řekl bych, že mu z tebe stojí ještě teď!" jdu k němu a přitisknu ho pořádně na zeď. "Znova se ptám, co ste dělali?!"


Tim
"O-on..on..mi..dal..jen…pusu..ni..nic víc…vážně…" dívám se na něj a mám slzy v očích. Po těle se klepu, jak se ho bojim. Ježiš ať toho nechá. To je psychický žehrání tohleto. Že já si s nim něco začínal. O sedm let staršim týpkem, kterej je dvakrát tak širší než já …


Yu

Když vidím, jak se klepe rychle od něj odstoupim a sednu si zpátky na postel. "J-já... Promiň" vykoktám a sklopim hlavu. To sem neměl. To sem...neměl. Vždycky si všechno poseru, fakt že jo...


Tim

"Já…já asi radši..pudu.." seberu svůj mobil ze země a honem mířim ke dveřim. "pr.promiň" rychle odejdu. Nechal sem si tam bundu..samozřejmě zase s občankou…a šel honem domů..doufal sem hlavně, že nepotkám Kira …

Yu
"Promiň..." nic jinýho vytlačit nedokážu. Zůstal jsem sedět na posteli a pomalu začínal brečet. "Sem prostě kretén!" vzal jsem si k sobě Timovu bundu a jak psychoš si s ní lehnul na postel a brečel do ní.


Tim

Honem sem běžel domů, zamknul se do svýho pokoje a taky začal brečet…Nevim, jak se mi to povedlo , ale usnul sem…probudilo mě až zvonění telefonu, něco kolem 11. Bál sem se kouknout na displej. Je to Yu nebo Kiro? Nakonec sem to vzal aniž by sem koukal, kdo to je:" ano?"


Yu

Ráno
jsem se ani moc dlouho nemusel rozmejšlet- zavolal jsem mu. "A-ahoj.. Prosimtě nepokládej to! Nech mě ti to vysvětlit! Prosím, pak tě nechám.." řekl jsem rychle a čekal na signál, že můžu.


Tim

"Tak…mluv….ale..tak..dyť…se nic nestalo, ne? Jen si trochu vyjel…to je ok..chápu to…" řekl sem trochu ospalým hlasem…Mluvil sem tiše, abych nevzbudil mámu, už tak na mě byla naštvaná.zejtra si ještě něco vyslechnu..to se můžu připravit.


Yu

"Nic se nestalo? Já sem totální krypl! Nevím proč sem na tebe tak tlačil, protože pak sem slyšel něco, co jsem vlastně ani vědět nechtěl. Já se ti chci prostě omluvit! Měl jsem zatmění. Miluju tě a bojim se, že dáš přednost někomu jinýmu"


Tim

"Já vim…já tě taky miluju…myslíš..myslíš, že bych k tobě mohl přijít? Teď?" zašeptám a potichu vylezu z postele. Hlavně neprobudit mámu to za prvé. Za druhé…nějak se dostat ven..oknem? jo to pude…potom už je to bez problémů…


Yu

"Sem rád. Jasně.. Budu čekat" ukončim hovor a vylezu z postele. Taky srovnám bundu aby si nemyslel, že sem infantil, ale stejně na ní asi pudou vidět cestičky mejch slz. No, ale on si toho nevšimne takže to neřešme. Musim aspoň udělat něco k jídlu.


Tim

Hezky se oblíknu, trochu nalíčim, vylezu oknem ven, který zase přibouchnu a beru to zkratkou přes park přímo k Yuovi domů … Po chvilce něco vedle mě začne chrastit ve křoví, takže přidám do kroku… ještě nějakej křovák…to by mi scházelo … nebo nějakej úchyl…ale na to sem asi ani neměl myslet, protože……


Kiro
Ráno sem šel z nákupu no a koho nevidim. "Baf!" skočim na něj trošku ze strany cesty. Tak stranda musí bejt. I když nejsem si jistej, že je vycákanej z toho, že mě vidí. Čim to bude?


Tim

Úplně jsem uskočil: "Blbečku!" podíval sem se na něj. "Sem se málem počůral" zasměju se. "Kam deš sim tě?" Du dál, nezastavuju se…ještě by to dopadlo jako včera…Nějak s kirem kecáme a potom najednou řeknu: "hele to co včera…to se už nesmí opakovat, je ti to jasný?" probodnu ho pohledem.


Kiro
"Co myslíš?" chvíli se odmlčim. "Jo tohle?" řeknu a začnu ho líbat. Chvilku možná protestuje, ale pak se zapojí. Zjemnim stisk a ruce přesunu na jeho zadeček. Pořád neprotestje a pořád mě líbá. Sem dobrej.


Tim

Proboha co to zase dělám? Ne ne ne ne ne ne!!! Nesmím! Tohle ne…ale když on je tak… ne! Řve na mě můj vnitřní hlas. Žádný ale neexistuje! Já mám yua. Odtrhnu se od Kira. "Promiň, ale…fakt to nejde.." řeknu a du dál…Kiro de ale pořád za mnou…."já mám přítele, už sem ti to řikal" zamířím na veřejný záchodky, abych si tam umyl pusu zase od toho lesku.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 7. března 2009 v 19:16 | Reagovat

Tak na záchodky, jo? =D

2 Kitty [Admin] Kitty [Admin] | 7. března 2009 v 19:39 | Reagovat

Qui: :D:D:D záchodky jsou super, né?

3 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 7. března 2009 v 20:41 | Reagovat

no jako co se bude dít na záchodkách??? XD Hele dej na tima bacha jo, je zadanej tak ať nevyvádí...XD jaj třeba vezmou hajzlbábu do trojky XD...byl ftip jo???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama