Být floristou občas není špatné 28.

4. března 2009 v 22:04 | Kitty a Peth
Yu
Ok, tak teď chci vidět reakci. "No seděl, ale jen dva roky... Zabil jsem jednoho chlápka, ale byly z toho jen dva roky plus podmínka..." řekl jsem zcela vážně a koukal na Tima. Jen tak pro objasnění- ne, neseděl jsem xD.

Tim

Tak teď bych vám všem přál vidět ten muj otupělej výraz. "C-co? Za-zabil jednoho chlápka?" Cejtim, jaqk mi oči lezou z důlků. "Dě-děláš si srandu, že jo?" couvnu kousek dál od yua. Musí si dělat srandu..navíc…za vraždu by …dostal víc, nebo ne?


Yu
Ježiš on se mě vážně bojí. Sem úchyl, ale je to rozkošný. "No, ale já musel! On do mě dorážel a pak byli nějaký strkanice, on vytáhnul kudlu no a ona skončila v jeho břiše. Byla to jeho chyba, proto jen tak málo. Byli očití svědkové, který potvrdili, že si začal on" pořád sem se snažil nesmát. Kurňa, kdyby můj táta nebyl policajt, tak tohle nikdy nevymyslim.


Tim

"a-aha..takže…ty…si za to jako nemohl? Jako .. vážně?" zeptám se…"a…dostal si dva roky…aha…" koukám vyděšeně na Yua a zase trošku couvnu…Po chvilce se Yu začne nehorázně tlumit. Ještě víc nechápavě na něj kouknu..ale potom mi to dojde. "Ty blbečku!" začnu se smát taky a praštim ho do ramene. "Já sem ti to sežral i s navijákem!"


Yu

"Kdybys viděl. Ten svůj výraz!" snažim se nějak netlumit, abych mu to aspoň dořekl. "Fakt sis myslel, že sem někoho zabil?" už skoro ležim na zemi. Naštěstí sem opřenej o zeď, takže dolů k zemi kloužu o něco..pomalejc.


Tim

"Ty si blbej!" směju se. Chytnu yua kolem pasu. "Jo! Řikám ti, že sem ti to sežral i s navijákem! Tě fakt zabiju" směju se. De okolo taková stará babička a povídá:" mladíku, že se nestydíte, takhle se chovat před slečnou.." a de dál. Tak teď se skoro svezu na zem i já. Myslim, že se mi každou chvilku rozthne huba.


Yu

"Teď nevim...koho...myslela tim mladíkem a koho slešnou" vyprsknu a už vážně sedim na tý studený zemi. Se nedá toto. Takhle sem se dlouho nezasmál. Tim pořád ještě stojí. Rychle ho na sebe stáhnu tak, že teď sedí na mě. Začnu ho líbat.


Tim

Snažim se se k němu přidat, ale to nejde. Zase vyprsknu smíchy, zabořim obličej do yuovy hrudi a tlením se dál: "já prostě nemůžu" mumlám. Ani nevim, jestli mi je pořádně rozumět, ale to asi fakt ne…"Můžu se ti vysrmkat do trička?" další výtlem.


Yu

"Myslel jsem si, že mi to nevýjde ale snaha byla" zasměju se a dodám. "Lásko...celý tričko je tvoje" a začnu si ho slíkat. Asi nám někdo hodil něco do pití. To, že sme nic nepili, tuhle skutečnost vůbec nezlehčuje.


Tim

Dál se směju: "oh, jak milé…a celé moje kalhoty sou taky tvoje, ale ty si tady svlíkat nebudu…to by sousedi viděli mýho klacka…to by jako už nerozdejchali." Zase výtlem jako prase. "Já mám dneska dost..hele zlato, nevadí ti, že sedíš v…no…v tom.." směju se.."a smrdí tooo" zacpu si nos a dál se směju.


Yu

"Seš ftipnej? Dobřeee" řeknu a převalim ho tam, kde sem seděl já. "Pořád tam ještě něco je?" zeptá se a opět chytám výtlem.Tim

Směju se ještě víc. "Nééé ono to už před tebou uteklo" dál se směju. Najednou slyšim nad sebou. "chuligání! Padejte pryč!" zvednu hlavu. "dobrý den paní Kadrnožková…co vyy tady? Jo vy tady bydlíte…no my vám hlídáme zahradu..vim, jak máte ráda trpaslíky..tak..aby vám je někdo neukrad…a tady ta slečna.." podívám se na yua.."ta mi pomáhá" řeknu zcela vážně, ale když sousedka zase zaleze, začnu se zase hrozně smát.


Yu

"Já ti dám slečnu!" zvednu ho na nohy a začnu ho mlátit. Teda jako "mlátit". "Slečna tady seš ty, brouku! Seš blonďatej.." směju se a pořád ho plácám. Dostal jsem nápad. Šel jsem ke zvonkům a zazvonil na Kadrnožkovi. "Dobrý den. Já bych je rád upřesnil, že tou slečnou byl myšlen on.." přitáhne si k sobě Shina. Ta paní jen kouká jak debil. Shin na mě koukal jak magor, takže jsem se rozhodl, pohoršit lidi v důchodovém věk a začal ho líbat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 5. března 2009 v 0:28 | Reagovat

A babča z toho bude mít infarkt, když se před ní kousnou dvě slečny =D Ha há, femslash =D

2 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 5. března 2009 v 13:42 | Reagovat

ješiši...femshlash...dobrý

hej jako pokračuj, fak good...vtipný, ujetý, úchylný...prostě super XD

3 Makky Makky | 5. března 2009 v 16:13 | Reagovat

jj mrte!!xDD akorát nemá tam bejt Tim?místo shina??xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama