Být floristou občas není špatné 27.

2. března 2009 v 18:28 | Kitty a Peth

Yu
"A...a představíš mě mamce?" zkusim to. Teda docela pochybuju, že se se mnou chce někde chlubit, ale kdo ví.Kiro
"Uklidni se. Ti někdo dal něco do tý zmrzliny ne?" usměju se. "A kde..kde je Iwča, když už sme u toho?" usměju se znova. Hmm, dneska mam taky dobrou náladu. Heh..


Tim

"Mno tak jako klidně, no…" usměju se na něj. Vim, že máma nebude moc nadšená, ale tak…snad mi neudělá scénu přímo před yuem … "tak pudeme, ne?" zeptám se, vezmu ho za ruku a odejdem k nám domů. "Mamiiii? Si doma?" zakřičím a čekám, odkud se máma vynoří.


Yu
Wow, tak on mi vážně představí mamču. Snad na ní neudělám špatnej dojem. To by bylo...blbý.


Viky
"Timy? Timýku, seš to ty?" uslyšela jsem hlas svého syna. Rychle jsem vypla troubu a běžela do předsíně. Stál tam, ale za ruku s nějakým týpanem. "Kdo to je?" zeptala jsem se.Tim

"Ahoj mami..no tohle je..Yu" usměju se na ní. Víc asi nemusim řikat, že ne? Ok…takže…nádech, výdech: "můj kluk" vypadne to ze mě a trochu se začervenám. A teď jen čekat, co se bude dít. Buď poletim oknem teď nebo až Yu odejde. Podíval sem se na Yua a potom na mámu.


Viky
"T...tvůj KLUK?!" zopakuju a znova si tu osobu změřim od hlavy k patě. "KLUK? Kolik mu je?! 40?! Co je to za úchyla?! Ví vubec, kolik ti je?!" vykřikla jsem.


Tim

A je to. Tak tohle sem přesně čekal, ale zae bych ranil yua, že ho svý matce ukázat nechci. Bože bože. Ok, žádná panika..protom se yuovi omluvim.."Mami…ale….dyť mu je…" kuk na Yua. Ani nevim kolik mu je kua! "17" odpovím a podívám se znova na mámu. "Je jen velkej .. a není to úchyl a ví, kolik mi je…dyť…to není tak strašný věkový rozdíl, ne?" nevinně se usměju. "Jen 3 roky.."


Yu
"17? Mě ale..." podívám se na Tima. Zamrká na mě. Já sem kretén! "Jo jasně...17 mi je.." KURVA! Musím všechno zkazit?!


Viky
Jo jasně, 17... To tak. "Ty velkej hromo...nebo spíš homotluku, kolik ti je?! A nesnaž se mi lhát!" vykřikla jsem na něj a čekala, že odpoví. Nic neříkal, ale Tim se na něj taky koukal.


Tim

A je to v prdeli. Máma mě přerazí … Ježiš kolik mu může tak bejt? 22? Ne to ne….možná..možná mladší. Lehce sem do yua drcnul a čekal až mi …teda nám … poví pravdu. CHodim s nim, spim s nim a nic o něm nevim..fakt bomba.


Yu
"Dvacet...jedna" špitnu a čekám, že mě teď jeden z nich zabije. Nevěděl jsem, že to Tim neví. No a co když mě teď pustí k vodě? Kouká na mě jak na svatýho dindyho. No tak a je to jasný. Vysere se na mě. Jen proto, že jsem nějak zapomněl zmínit svůj věk. Grr. A to nemluvim o pohledu Timový mamky, která taky není jaksi schopná slova.


Tim

"No.."podívám se na mámu. "tak..mi radši zase pudem..ahoj" chytnu yua za ruku a táhnu ho ven. Když je vzduch čistej, připlácnu ho na zeď. "dvacet jedna? Si blázen? To ti jako nevadí, že se taháš s klukem, kterej je o sedm let mladší?" Nevěřícně se na něj dívám.


Yu
"Eh... no jako..až na to, že si občas připadám jako pedofil, ani ne.. Ale tobě to asi vadí co? Jako...ale řekni mi pravdu..." podíval jsem se na něj a dychtivě čekal na odpověď. Vim, že mu to vadí, jen nevim jak hodně.


Tim

"No…popravdě? Tak možná trošku .." díval sem se na něj. "Ty můj pedofile" zasměju se a políbim ho. Já se na něj nedokážu zlobit. Prostě ne. Cejtil sem, že má Yu radost, uvolnil se a objal mě. "Miluju tě a tak to tay tak zůstane..i kdyby ti bylo … 60?" začneme se oba smát.


Yu

Hodně velkej kámen mi spadnul ze srdce. "Bože Timy, já se tak bál, že se na mě vysereš! A já bych se ti ani nedivil. Ten věkovej rozdíl je vážně....velkej, no. Ale právě proto sem na tebe odpoledne tak vyjel, víš. Mě je jedno kolik je tobě, nebo kolik je mě. I to, že ty seš teoreticky dítě a já prakticky pedofil, protože tě miluju! No a když mě tvoje matka nahlasí, tak tě budu milovat jen v pondělky, středy a pátky" pousměju se a políbim ho znovu.


Tim

"Jak jako pondělky, středy a pátky?" smích. "Jak to víš?" teď se trochu zarazim. "Ty už si snad seděl, nebo co?" podívám se mu do očí. To sem teda zvědavej, co z něj vypadne…To už by i na mě bylo jaxi silný kafe… 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 2. března 2009 v 21:41 | Reagovat

Yuíne, ty pedofile! =D

2 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 3. března 2009 v 9:46 | Reagovat

no hej jako neříkej, že Yu už seděl, žeby??? Takovýho ho neznám XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama