Být floristou není občas špatné 34.

13. března 2009 v 17:10 | Kitty a Peth

Tim
Podívám se na Yua a jen přikývnu. "Poď prosím honem pryč…setřesem je..za chvilku je to přestane bavit" zatahal jsem Yua za ruku. Doufal sem, že se hne, ale Yu tam stál a zle koukal na ty hopery. Bože jen ať se s nima nerve…neměl by šanci…těch kluků je hodně na jednoho a já vim co dokážou … "notak…yu" pípnul sem.


Yu
"Já nikoho setřásat nebudu! Fakt si myslíš, že se budu bát nějakej patnáctiletých faganů, který pořádně nevěděj co je život? Možná jich je víc, ale pochybuju že by mě dali.. Nefandím si, ale přepral jsem i horší. A že jich bylo. Time, já je nenechám aby ti ubližovali" řekl jsem rozhodně.

Tim
"A-a co chceš jako dělat?" koukal sem vyjeveně na Yua. Bál sem se o něj. Oni mu něco udělaj…"Yu prosím…fakt bysme měli radši jít …" zase ho zatáhnu za ruku, ale Yu se mi vyškubne a de k těm týpkum. Já jen stojim a čekám, co se jako bude dít..s mobilem v ruce, připraven volat poldy nebo pohotovost.

Yu
"Ehm, a vy dete jako kam?" nebudu hned nikoho mlátit. Přece se jen slušně ptám, proč nás tak zvaně sledujou, no ne? Všichni na mě koukali jak na magora. Kolik jich bylo? Sedm? Možná ani to ne. A těch se mám jako bát?

Nick
"Kam bysme měli jako jít? Jen si potřbujem promluvit támhle s tim kolouškem…něco nám totiž dluží.." řekl jsem. Sem kápo naší party. Mý kumpáni jen souhlasně zabručeli. "Byl bych docela rád, kdybys nás nechal na pokoji, jasný?" nasadil jsem bojovej výraz.

Yu
"Jo aha.. No tak já ti to řeknu asi takhle- támhleten "koloušek" je MŮJ koloušek a dost si ho cenim. Nepočítam s tim, že tohle formou to tvůj mozeček zpracuje, takže ještě jinak- šáhneš na něj a zlomim ti ruku, rozumíme si?" podíval jsem se na něj. Je tak o hlavu menší než já. Tohle že je kápo?
Nick
"Myslíš jako že se tě bojim, jo? Co si vůbec zač? jeho otec?" já i kumpáni se začneme smát."Jo to tak fakt vypadá … nebo že by mu maminka pořídila chůvičku? Aby se chudinka cestou domů ze školy neztratil" vrhnul sem na Tima zlej pohled a zase se podíval na Yua. "Musíš nás tu zdržovat?"

Yu
"Aha, takže nerozumíme..." vezmu mu ruku a trošku mu jí zkroutim za záda. "A teď ,kdybys chtěl bejt dospělej, tak se z toho dostaneš sám. No, ale můj tip je takovej, že řekneš těmhle svým "ovečkám" či co to je, aby mě zmátili. Nemýlím se?" koukám střídavě na jednoho z těch pošuků tam a na toho, kterej je nepřirozeně zkroucenej u mě.

Nick
"Blbečku pusť mě!" ten týpek má vážně sílu… ta ruka mě bolí jako čert, ještě nějakej pohyb a fakt mi jí zlomí. "Co čumíte bobečci tak něco udělejte!" křiknu na kluky, ale ty jen stojej a vejraj z yua na mě. Po chvilce se teda vzdám: "tak už mě pust ksakru, ne?!" křiknu na Yua… dělám ze sebe frajera, ale jako..docela se ho bojim …

Yu
"Já bych tě pustil rád, ale pořád jsem ještě neslyšel, že bys řekl, že už se Tima nedotkneš... Víš, můžeme tady stát třeba celej den, ale to by Timyho asi nebavilo. Tak co, domluvíme se nějak?" zkusim to znovu a ruku zkroutim o trošku víc.

Nick
Trochu už syknu bolestí a ze zoufalství vykřiknu: "jo! Kurva nechám ho bejt na pokoji, tak už mě konečně pust!" Ten týpek mě po chvilce opravdu pustí, já si trochu promasíruju ruku a honem s klukama odpochodujeme pryč, kdyby si to Yu náhodou rozmyslel a tu ruku mi chtěl vážně zlomit…

Tim
Koukám na Yua s otevřenou pusou. "Eh..tak to …bylo fakt hustý …" Přídu k Yuovi: "Ty si fakt borec…děkuju ti" usměju se na něj a obejmu ho. "Budou mít strach..ještě že tě mám …" šeptnu. "Miluju tě"

Yu
"Nejsem borec, ale narozdíl od nich, mi na tobě záleží, víš" políbim ho. "Oni to dělali jen proto, aby ukázali jaký sou kingové. Nechápu, že ses zrovna jich bál. No, ale to je jedno. Tak co uděláme s tim výletem?" usměju se na něj.

Tim
"ty bys fakt jel?" rozzářím se. "to by bylo úžasný…no já sem si myslel, že bysme třeba mohli vzít stan a někam si vyjet..na nějaký osamělý místo…uděláme si piknik atak.. přespíme ve stanu a druhej den večer bysme zase jeli domů..co ty na to?" usměju se a vezmu ho za ruku, vydáme se směr můj domov.

Yu
"Moc rád" usměju se. "Ale co tvoje mamka? Dovolí ti to?" dodám po chvíli. Úplně jsem na ní zapomněl. Nevim, nevim, jestli ho zrovna se mnou někam pustí.

Tim
"No a kdo se jí bude ptát? Já jí to prostě oznámim a pojedu si kam budu chtít…" usměju se a konečně dojdem ke mně, odemku a vedu Yua do svýho pokoje. "tak si sedni a já sbalim pár věcí, vemu nějaký to jídlo, najdu stan a potom pudem teda k tobě, aby sis taky něco sbalil, jo?" usměju se a políbim ho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 13. března 2009 v 18:03 | Reagovat

hele to je úžasný. Romatická louka na okraji lesa, jen oni dva...to by bylo sqělý...XD

2 Black-Angel Black-Angel | Web | 13. března 2009 v 18:08 | Reagovat

jo na opuštěný místo joo...a co tam budou dělat...??....ja o něčem wim ae ještě nní po desáty tk to tady wentilowat nemůžu...xDD

3 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 13. března 2009 v 23:49 | Reagovat

*v hlavě se jí rýsují zvrácené představy typu Zkrocená hora*

4 Shinca/simca Shinca/simca | E-mail | 14. března 2009 v 7:40 | Reagovat

To je náádhera chtela bych bejt na timickovym míste...sním <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama