Být floristou není občas špatné 33.

11. března 2009 v 20:25 | Kitty a Peth
Yu

Ne! "Rád bych, ale nemám plavky.." měl bych možná dodat něco v tom smyslu, že bez plavek tam nepud, ale pevně doufám že to Strify pochopí. Haha, sem vipnej.Strify

"No a? to přece nevadí, ne? Přece se přede mnou nestydíš…nebo pod oblečenej, ale potom tu budeš chodit nahatej, tak si vyber" zasměju se a začnu plavat. "Takový osvěžení by sis přece nenechal ujít, nebo snad ano?" ještě víc se na něj usměju. Nemůže odolat…Dostanu ho…jo…


Yu

"Nestydim, ale.. No.. Tak na chvilku a nic nezkoušej! Prosím" pípnul jsem, sundal si oblečení. Všechno kromě trenek a skočil ladnou šipku do bazén. Hmm, fakt osvěžující. Ale tim, jak se ke mě Strify přibližuje začíná bejt ta voda trošku...horká.


Stirfy

Já věděl, že za mnou vleze. Je prostě sexy..pomalu plavu k němu, přitom se dívám na tu jeho dokonalou tvář…Konečně se dostanu až úplně k němu a rukou mu přejedu po boku. "Nepřekážej ti náhodou ty trenky? Musí tě to tlačit, né?" šibalsky se usměju a třema prstáka mu sjedu pod lem trenek.


Yu

"S-strify přestaň! Prosím.." proč ho prosim?! To nedokážu prostě odejít? Ne, vim že ne. Bože můj. Dobře, musim myslet na to, co by udělal Tim v mojí kůži. On by mě přece nepodvedl! Miluju ho a musim mu bejt věrnej. Slíbil jsem mu to. Notak, Hannesi, seber se!


Strify

"Ježiš, co je s tebou? Tvůj přítel tu teď není a nevidí to..on ti přece taky není věrnej…to není každej…nemysli na něj sim tě… bůh ví, co teď dělá on" koukám na něj a zajedu mu pod boxerky celou rukou. Pohladím ho po jeho kámošovi.


Yu

"Náhodou si sem jistej, co dělá! Sám se ho tam dovedl! A věrnej mi je taky..." řeknu možná až moc zlomeným hlasem. Věrnej mi není. Teda je, ale beztak se líbal s nějakým jiným! Ok, líbání a to, co se mnou chce Strify dělat, je asi fakt něco jinýho..


Strify

"Ale notak..klídek" usměju se na něj. Doplavu k hraně bazénu, šáhnu do kapsy od kalhot a vyndám jednu šprcku. Zase doplavu k Yuovi. "Pro tebe" usměju se na něj. Chvilku váhá, ale nakonec si ji vezme do ruky. "No tak .." koukám káravě na něj.


Yu

"T-tak dobře, ale naposled, jasný?! Pak už po mě prostě vyjíždět nebudeš! A jestli jo tak..nevim. Prostě dneska mi slib, že je to naposled! Hned.." podívám se na něj.


Strify

Njn tak co mám dělat…on na ten slib zase potom hezky rychle zapomene. "Přísahám" usměju se na něj a začnu ho líbat. "Já tě prostě chci..si úžasnej…" zašeptám mu a začnu ho líbat na krku. "Nikdo se to nedozví, neboj se…"


Yu

Ok, když naposled, tak pořádně. Docela surově ho dosunu až ke kraji bazénu a otočim ho. "Na tohle ti víš co" šprcku hodim někam na trávu a rovnou ho do Strifyho strčim. Bože, přesně tohle mi chybělo! On je takovej...uplně jinej než Tim.. Začal jsem přirážet rychleji.


Strify

No wow…ten se ale nezdá. Zavřu oči..je fakt skvělej, po chvilce začnu docela na hlas vzdychat: "Ještěěě Yu…dělej!! Víc!!" musej mě slyšet i sousedi na druhý straně silnice. I když sem v tý chladný vodě, je mi horko a moje teplota musí dosahovat tak 39 stupňů.


Yu

"MLČ!" zacpu mu pusu a pokračuju. Už to netrvá moc dlouho a udělám se. Sem kurva! Děvka normální! A jenom kvůli němu. "Kolik je?" zeptám se, když už konečně dejchám normálně.


Strify

"Já nevim…asi…tak čtvrt na tři?" podívám se na něj a zase začnu plavat…"Musíš za nim? No jooo on by se o tebe bál..už slyšim ty řeči..kde si byl tak dlouho? Měl si tu bejt před deseti minutami…s kym si byl? Kde ses vykecával? Bla bla bla…že?" usměju se.


Yu

Jdu k němu, chytnu ho za ruku a otočim na sebe. "Tohle už nikdy neřikej!" křiknu a rychle vylezu z bazénu. Obleču se a podívám se na Strifyho. "Zejtra píjdu. DO PRÁCE! Teď je důležitější Tim. Čau" řeknu a běžim ke škole.Stirfy

Ušklíbnu se…"vašak nejen do práce" šepnu si sám pro sebe a začnu plavat v bazénu …


Tim

Ty prďo…konečně zvoní..taková nuda tady..Kluci maj zase blbý kecy a já zamířim rovnou do šaten. Sednu si na levičku, obuju se. Vezmu mikinu, která asi nebude potřeba, protože je venku šíleně…Vyjdu před školu. Yu už na mě čeká. Usměju se na něj a políbim ho. "Ahoj..ty si nějakej mokrej, to pršelo?" zasměju se. Lidi kolem na nás čuměj jak pucí,..ale mě to nevadí…


Yu

"Ne..koupal jsem se. Ale mě neřeš. Co ty? Ve škole všechno ok?" znervózňujou mě pohledy těch náctiletejch hoperů a rádoby borců co si udělali skupinku kousek od nás. "Kdo to je?" ukážu na ně. Vypadá to, že sem tim jednoho nějak naštval.


Shin

Podívám se na ty týpky,. Ježiš to sou ty, kteří mě pořád sledují a vydírají..bože.."poď pryč. Prosím" kouknu trochu vystrašeně na Yua , vezmu ho za ruku a táhnu ho honem pryč, doufám, že nás ty dementi nebudou pronásledovat.


Yu

"Timy..Timy stůj" zastavím ho. Podívám se za nás. Ty kluci do pořád za náma. "Brouku to sou ty kreténi, který po tobě chtěj prachy?" zeptám se ho. Ty týpani zastavili


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | Web | 11. března 2009 v 20:52 | Reagovat

jaj Yu se popere, tak to je dobrý...ať těm parchantům rozbije hubu...nemaj si na timíka dovolovat XD...hele je to upe úžasný...XD

2 Black-Angel Black-Angel | Web | 11. března 2009 v 22:12 | Reagovat

Joho konecne ho wosukal..*skace dwa metry nad zemi*..a td se jeste porwe a Tim mu pk bude osetrowat rany a zadecek s penisem taky...xD...jj dokonala predstawa..xDD

3 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 12. března 2009 v 10:03 | Reagovat

Jó, dělej Yu, zbij je! xD

Black-Angel: xD Z těch tvejch komentářů jednou pojdu xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama