Být floristou občas není špatné 8.

1. února 2009 v 18:58 | Kitty a Peth
Yu
"Copak dělám? Nicpak" odpovím. Pche, nemusel mi ho brát! Líbilo se mi, jak se mi vrtěl na klíně. Mmm. "Teď? Tak nejdřív se podíváme na nějakej film, ne? Abyse uvolnila atmosféra. Hlavně u tebe, zlato!" podívam se na Strifyho a potom na Tima. Na toho se nezapomenu usmát.


Strify
"Ty si kanec ty vybereš zase nějaký péčko" zasměju se. DVD sou támhle v tý skříni, tak něco vyber" ukážu na skříň pod plazmovou televizí. "Ale něco, aby mě to nepohoršilo" Začnu se smát. Podám timovi sklenici s džusem. "Na, ať mi tu neomdlíš…" Tim sklenici poslušně vypije.

Yu
"Dovol! Žádný pěčko nebude! By se ti líbilo viď?"usměju se a jdu ke skříni. "Strify! Dyť ty tady nic jinýho než péčko nemáš! Jo poóóór, tak máš. Ok, mám vybráno. Tak pojďte sem. Jo a Time, vem mi prosím džus" usměju se. Doufám že se jim ten film bude dostatečně líbit.

Strify
"Co si to vybral? Nás napínáš …" sednu si pohodlně do křesla a rozvalim se..

Tim
Zvednu se ze Strifyho. Vemu sklenici s džusem a donesu ji yuovi, ten na nic nečeká a stáhne si mě zase na klín. "Já ale za cchvilku budu muset jít…Musim ještě něco - ""Nikam nepudeš. Dneska budeš tady" Skočil mi do řeči Strify. "Když ale-"" Prostě ne." A bylo rozhodnuto.

Yu
"Přece bys mi neodešel" usměju se a za boky ho pořádně natlačim na sebe a obejmu ho. Potom dám na ovladači play. Jo asi bych měl říct, co jsem vybral že? Zkrocenou Horu.

Strify
"jéééj nudný scény" podotknu ve prostřed filmu, skoro u toho spim "už mě to nebaví" kouknu na yua pohledem " Tak už něco dělej"


Tim
Sedim celou dobu na yuovi. Tlačí si mě na klín. "Mě už taky moc ne …" chci se zvednout, ale yu mi to nedovolí, zase si mě na sebe natlačí. Chce válku, má ji mít. Zatlačim mu zadkem na rozkrok. Čekám, co se bude dít dál, protože strify někam zase odešel a najednou přestaly svítit všechny světla, v pokoji bylo trošku vidět jen díky pouličním lampám.

Yu
"Time?" šeptnu. Potřebuju aby se na mě podíval. Hned jak to udělá, začnu ho líbat. Oh, bože, má tak hebký rtíky. Po chvíly se konečně přidal, čehož jsem patřičně využil. Sundal jsem mu tričko a položil ho na pohovku. Začnu ho líbat kolem pupíku a pomalu se přesouvám níž.

Strify
"Ty hamoune jeden" přídu do pokoje a slyšim jen to mlaskání xD. Sednu si k nim na postel. Chytnu Tima kolem pasu a začnu ho hladit všude kam došáhnu. Jen lehce vzdychá a trochu se třese. "No tak jak sem tě to učil? Uklidni se a zhluboka dejchej." Šeptám mu.

Yu
"Strify takhle ho akorát rozrušíš! My sme to dělali dobře a dejchal hezky! Ty máš co říkat, vzdycháš jak parní válec!" musel jsem se Tima zastat. Potřebju, aby mi věřil, jinak pak nebude ani TO! Strify se na mě uraženě podíval a odešel. "Seš v poho? Uklidni se, hm? Když nebudeš chtít tak víš co... Strify je jen občas trošku rozrušenej" podíval jsem se na Tima.

Tim
"Yu?" zašeptal sem. "Copak?" "Já bych potřebova vážně domů. Slíbil se, že přídu..prosim, pust mě a neřikej to Strifymu" zadíval sem se mu do očí. Yu na mě už ležel, takže sem se nemohl pohnout z místa. "já klidně přídu jindy…udělám cokoliv.."
Yu
"No...Nasilím tě držet nebudu. Jestli chceš tak di, no" řekl jsem, slezl z něj a sklopil hlavu. Kurňa mám fakt smůlu! Takovej sladkej klučík a on mě nechce. I když, čemu se divit. Já jsem asi partie pro pasáky. Na děvky sem moc dobrej. Ty vole co to kecám? Už mi vážně hráblo.

Tim
Popravdě sem z něj měl trochu strach. "Díky moc" zašeptal sem, vzal si bundu a vyletěl z toho domu jak namydlená střela. Akorát sem si nevšiml, že mi na postel z kapsy vypadl mobil a ještě ke všemu občanka…šel jsem domů zkratkou, ani sem se moc nebál, ale po chvilce sem raději zrychlil.

Yu
"Time, počkej!" křiknul jsem, když jsem si všimnul, že tady nechal občanku a mobil. Vyběhnl jsem za nim. Už jsem ho viděl tak jsem přestal běžet a šel normálně. Neodolal jsem a podíval se na občanku. CO? Bude mu 17? Dyť je mu sotva 15. To Strify bere fakt děti?! Nedivim se, že předemnou utek. "Time tak stůj! To sem já, Yu!" zakřičel jsem.Tim
Uslyšel sem známej hlas, tak sem trochu zpomalil a otočil se. Uviděl jsem tmavou postavu, jak míří ke mně. Trochu jsem couvnul, když ke mně došel. "Co je?" Zeptal sem se tiše. V mém hlase byl slyšet strach. Zandal sem ruce do kapes. "Strify zjistil, že sem utek, že jo?"

Yu
"Ale nic nezjistil, prosimtě! Jenomže sis něco zapoměl" řekl jsem a podal mu mobil a občankou. "Jo a jen tak mimochodem- tak tobě bude 17? Nemusel jsi mi lhát. A Strify to ví? Jako kolik ti je?" musel jsem se ho na to zeptat. Prostě musel.

Tim
"Ne neví, proč? Prosimtě neřikej mu to" kouknu mu do očí a vemu si od něj svoje věci "děkuju…že..že mu to neřekneš?" koukal sem mu upřeně do očí. "řek sem mu, že mi je 16..bere až od 15…On za nic nemůže, vážně" trochu sem se klepal.

Yu
"Vysvětli mi proč...proč to děláš?! Bože je ti 15! Celej život máš před sebou, tak si ho nekurvi šlapáním! Fetuješ, nebo proč potřebuješ prachy? To ti je radši bud dávat, ale prosimtě nezačínej.. Ne teď seš na to vážně hodně mladej. Ještě to můžeš někam dotáhnout" připadal jsem si jako debil. Ve 20-ti tady nějakýmu puberťákovy povídám o životě. Ani nevím proč.. Vlastě by mi na něm nemělo vůbec záležet. Neznám ho. A navíc...kam sem to dotáhnul já? Na květináře... Potlesk...

Tim
"Já…vážně musim jít. Prosimtě nech mě..děkuju za ty věci…a slib mi , že to nikomu neřekneš…prosím…" s těmahle slovama sem se rozběh pryč. Bál sem se, že za mnou yu poběží taky….Co bych mu měl jako říct? Proč tohle dělám? Jen by se mi vysmál…

By Kitty & Iwča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | 1. února 2009 v 20:34 | Reagovat

Ty jo, to je napínavý!! Přihraj další díl, prosím!

2 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 1. února 2009 v 21:30 | Reagovat

jojo pokračuj, hele to je fak taký napínavý už se těšim na další, jen se sem teď mioc nedostávám mám zakazánej pc(vízo no), takže sjem tady po tajmu, ale čas si dycky udělám tak pište fak se vám to vede XD

3 Peth Peth | 2. února 2009 v 10:13 | Reagovat

HH ja uz češtla i 12. díl xD všechno bude holky nebojte xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama