Být floristou občas není špatné 25.

24. února 2009 v 16:34 | Kitty a Peth
Yu
"Nemůžu za to, že sem se zamiloval, kurva! A jak budu hrabat prstíčkem? Co to kecáš?" moc sem nepochopil co říká. Možná to nepochopil ani on. Je fakt hodně naštvanej.Kiro
Takže to neví! Skvěle... "To nevíš? Strify mě kvůli němu odkopnul. Má sice vkus, ale nechápu, že ho tě za něj vyměnil. Seš hezčí. No, ale třeba se to s nim teď snaží skončit. I když to se mu nepovede. Nikdo nesmí Strifyho opustit"


Strify

"Zmiz mi z očí nebo tě tu zmlátim do hranatý krychle a utrhnu ti to tvoje stříkátko" zavrčim, otočim se a du zpět do domu. "Nazdar! A npočítej s tim, že ti zaplatim!" ještě křiknu a třísknu dveřmi. Tak a má to…stejně se vrátí … vim to … Musim zjistit, do koho se to zamiloval. Kdo je lepší než já? Toho týpka chci vidět! Hned!


Tim

"Co to plácáš prosim tě?" dívám se na Kira nevěřícně "to není pravda. Yu chodí jen se mnou" mám co dělat, abych se nerozbrečel. Vstanu a chci jít pryč, ale Kiro mě veme za ruku a potom mě obejme. Já už se fakt definitivně rozbrečím. "řekni, že to není pravda"


Yu
Tak a je to v prdeli! Kvůli nějakýmu malýmu klukovi, kterýho znám tři dny sem přišel o práci! Kurva. Vezmu mobil a zavolám mu.


Kiro
"Mrzí mě to" řeknu a podívám se mu do očí. Dokuď je takhle v prdeli, využiju toho a začnu ho líbat. Sem rád, že se přídá, ale najednou mu začně zvonit mobil. Kurňa! Tomu se říká smůla! Už sem ho měl..


Tim

Co sem to zase dělal bože muj? Vezmu honem mobi. Ještě sem trošku zadejchanej. "Ahoj Yu.,..tak co? Děje se něco?" Podívám se na Kira, kterej mě se zájmem pozoruje. Pořád se mi honí hlavou, co sem to před chvilkou dělal. Kdyby mě viděl Yu tak mě zabije na místě…


Yu
"Kde seš? Strify mě vyhodil!" řeknu asi trošku nepříjemně. Musíme si promluvit. Nechci ho pustit k vodě, to ne, ale musim vymyslet alternativu abych měl prachy. A taky mu říct o Strifym.


Kiro
Pozoruju Tima. Klepe se. Je ze mě vzrušenej. A teď se klepe ještě z něčeho. Bojí se. Bojí se Yua. Sem jasnovědec
.


Tim

"No já..sem…v parku…u fontány..jako vždycky" podívám se na Kira. "Jo jasně…budu tu čekat.." zavěsím. Mám srdce až v kalhotách. "prosimtě…teď by bylo asi lepší … kdybys….no jako odešel..řítí se sem Yu..nechci…aby mě s tebou viděl..pochop … " řeknu a trochu se začervenám. Doufám, že sem ho neurazil


Kiro
"Jak myslíš. Tak mi potom napiš. Pa" usměju se na něj, trošku se k němu posunu a políbim ho. "Seš sladkej. Fakt" zašeptám mu do ucha a zkousnu mu lalůček. Potom se zvednu a odcházim.


Yu
Zas v parku. Co tam pořád dělá? No to je fuk. Zrychlim krok a za čtvrt hoďky sem tam. "Ahojky, kotě. Seš tady celou dobu sám?" políbim ho. Má na sobě lesk. I když ho nenosí. Ale ne, sem už trošku paranodiní.


Tim

"no jasně..s kym bych tu měl bejt?" usměju se na Yua. Sem trošku nervózní. "Proč tě strify vyhodil? Co se stalo? Tys..tys mu řekl o mně, že jo?" Zvědavě se na něj kouknu. Je rozzlobenej, vidim to na něj. Kdyby se dozvěděl to, co sem tu před chvilkou dělal..omg…radši na to ani nemyslet..


Yu
Proč je nervózní? Jestli zjistim, že někoho má... "Jo vyhodil
! A jo, protože sem mu řekl o tobě! Si myslí, že když se spolu párkrát vyspíme, že je to snad hned velká láska či co?! Víš, že sme spolu spali, doufám?" pro jistotu se zeptám.
Tim

"no…tak..to nevim…" dívám se na něj…Tak to je jasný.. Kiro nekecal..normálně to s nim táhnul…On řekne - jen sem s nim spal - lehce se pro sebe ušklíbnu. Ach jo…koho sem si to zase vybral..no i když já taky nejsem žádnej andílek … Normální děvka sem!


Yu
Fajn, neví. "Doufám, že mě teď odkopneš i ty, abych byl totálně v prdeli. To bych se na to vážně mohl vysrat!" zakřičím skoro přes celej park. To, že tu choděj ženský s malejma dětma mi je taky tak trošku volný! Teď mě zajímá fakt jen Tim a moje práce o kterou půjdu zejtra žebrat.


Tim

Cuknu sebou. Vystrašeně na Yua koukám .. "ale..ale dyť já tě miluju..chci bejt s tebou" vykoktám a honem ho obejmu. "já tě nechci odkopnout, jak si na to přišel?" Doprdele muselo se to takhle zkomplikovat? Že já se s Kirem vůbec pozdravil !!


Yu
"Brouku, nechci soucit. Jestli...jestli se ti teď hnusim nebo něco tak se na mě radši vyser teď. Ať nežiju zbytečně o měsíc dýl, když se můžu odprásknout už dneska" řeknu, ale taky ho obejmu. Já si fakt umim vybrat do koho se zabouchnout.


Tim

"Tohle už nikdy neřikej!" vyjedu na něj zase já. "takový debilní řeči nesnáším" káravě se na něj kouknu. "Všechno bude ok" políbim ho…"Hele…takže..ty…si se Strifym jako chodil jo? Ještě dodneška?" Probodnu ho pohledem.to se mi moc nelíbí tohle to..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka >>Být floristou občas není špatné<< ??

Strašně moc!
Ujde to
Nuda...

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 24. února 2009 v 22:42 | Reagovat

hej jako hustý...to je upe sqělý,,,dál dál dál XD

2 veronika veronika | 25. února 2009 v 0:32 | Reagovat

honem dal dal dal dal je to skvely

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama