Být floristou občas není špatné 24.

22. února 2009 v 11:34 | Kitty a Peth
Yu
No vida, a to sem si fakt myslel, že se se mnou chce vyspat. No nic, musim napsat Strifymu. "HELE MA CENU ABYCH CHODIL DO PRACE?" napíšu mu sms a čekám. Nevím jestli mu mám říct o Timovy, nechci aby mě vyhodil. Kuli Timovy bych si řekl otcovi o prachy, to jo, ale nechci mu dokazovat, že měl pravdu.

Strify

No hurá. Taky mi konečně někdo někdy napíše…Yu..hmm….koloušek muj … "NO CEKAM TU NA TEBE UZ VECNOST J TESIM SE NA TEBE JAK MALY DITE NA VANOCE TAK AT UZ SI TADY" odešlu to a začnu se prohlížet v zrcadle.


Yu
On si určitě myslí, že s nim budu snad spát, ne? No nic, seberu se vyrazim. Ani ne za deset minut tam dojdu. Klíč vim kde je, takže odemknu a du do baráku. "Strify seš tady někde?" zakřičím. Do ložnice za nim nepudu!


Strify

Vyjdu na zápraží a opřu se o zábradlí. "No ahoj…kde si byl sim tě? Dlouho ses neozval" usměju se na něj. Mě prostě nemůže odolat. Ještě než přišel sem se bravurně nalíčil a oblíknul. Sejdu k němu a políbim ho "bylo mi smutno" lehce ho kousnu do rtu.


Yu

"Mmmmm, Strify nech toho, já du do práce" snažím se ho odstrčit. Neudělám to Timovi, nemůžu. Rychle jdu na zahradu a vytáhnu si sekačku. Bože, sekačka. To mi něco říká. Dal bych si ho znova. Ne, co to kecám, zase. On by mi to taky neudělal. Miluju ho! Fakt..


Strify

Herr gott :D co s nim je? Řeknu si sám pro sebe. No jen počkej…však ty podlehneš…usměju se a a zase si sednu na své oblíbené místo v zahradě. Na proutěné křesílko. To mi něco připomíná. Pořád mám živě v paměti, naše první setkání s Yuem… Zase si porozepnu košily a trošku víc svůdně si sednu.


Yu

Nádech-výdech. Pohoda. Pohodičkááá. Nananáá. Prostě sekám! Dělám svojí práci a plně se na ní soustředim! A přitom myslim na Tima- na jedinýho kluka, kterýho miluju! Pořád jsem tak nějak po očku koukal na Strifyho a pak...šel za nim. "Strify, musíme si promluvit. Já...já se zamiloval!" řekl jsem rychle, dokuď jsem měl odvahu.


Strify

Rozzářil sem se : "no výborně…sem rád že si mi to řekl, i když ti to dlouho trvalo.."políbim yua. Wááh já ho fakt taky miluju. Si nemůžu pomoct..to jeho tělo. Bože bože…Tim

Naštěstí sme měli po chvilce nakoupeno, takže sem donesl domů tašky a šel honem zase ven. Sednul sem si u fontány v parku. Tohle místo miluju. Je tu klid. Vemu mobil a píšu yuovi: "AHOJ BROUKU, TAK CO? KDEPAK SI? JA UZ MAM PO NAKUPU J" přidal jsem tam i několik zamilovaných emailů a odeslal. Najednou mi ale někdo poklepal na rameno …


Yu
Rychle ho od sebe odtáhnu. "Ale ne! Tys to asi špatně pochopil! Jo, já se zamiloval, ale ne do tebe, Strify!" vyžbleptnul jsem rychle. Bože a teď mě zabije. Cejtim to.


Kiro
Měl jsem za sebou zákazníka, kterej mi dal trošku víc, páč byl zfetovanej, tak sem si řekl, že už půjdu domů no a koho nevidim. "Ahoj Time" usměju se a sednu si vedle něj. "Co ty tady tak sám?" dodám.
Strify

Já asi blbě slyšim né?! Moje barva v obličeji musela bejt už trošku dorůžova. "Děláš si ze mě prdel?" vyhrknu. "Jako..jak si to vůbec představuješ?! Tak já..já se tady snažim a ty takhle?! Jak dlouho si s nim nebo nejsi s nim nebo jak dlouho ho miluješ?!" plácam jedno přes druhý. Se mnou snad klepne. MĚ nikdo podvádět nebude! Yu je jen MŮJ!!


Tim

"Ahoj" usěmju se na něj. "No já tu čekám na Yua…co ty tu?" podívám se na něj a mobil zandám do kapsy. "Dneska je hrozný vedro, nic se mi nechce dělat…" protáhnu se.


Yu
Já to věděl, že tohle dopadne špatně! Ááá, bože! "To ti neřeknu! Ty bys ho nechal zabít! A...no včera jsem to tak nějak zjistil. Strify, ale já ho doopravdy miluju! Cejtim to! Mysli si co chceš, ale je to tak" řekl jsem a snažil se dejchat. Cejtim, že mi zvoní mobil. Smska. Vytáhnu to a jen rychle napíšu "TED NE BROUKU. NECO VYSVETLUJU STRIFYMU. MILUJU TE" a zase se podívám na Strifyho, kterej už vbec nemá přirozenou barvu.


Kiro
"Ale tak..se...procházim? Jo, procházim se. A ten Yu...víš, že chodí se Strifym?" podívám se na něj tázavě. Já vim, že sem svině mu to říkat, ale stejně to určitě ví. A jestli ne, může se jít ke mě vyplakat, no ne?


Strify

"Nečum do mobilu a vysvětluj!!" zakřičím na něj. "Tobě je asi jedno, že za tebou taky pálim, že?! Mno jasnýýý pánovi nestačí to, co má! Ještě po mě budeš hrabat prstíčkem! S tim počítej!" Zuřivost ve mně dál a dál stoupala.


Tim

Zaraženě se na něj kouknu. "Cože? S kym? Se Strifym?" zasměju se "co to je za hovadinu? To by mi Yu řekl..to je blbej vtip..to si moc neprošlo." Snažil sem se to nějak okecat, v duchu sem doufal, že to není pravda. Ne, ten týpek 100% lže!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 22. února 2009 v 14:52 | Reagovat

hej jako to  je pěkný, tak jako teď se tady bude splítat jak kráva, ale aspoň je vrůšo...fak pěkný...XD

2 Pawli - xD Pawli - xD | E-mail | 22. února 2009 v 17:00 | Reagovat

woow...tak toto je uz milostny 7-uholnik xD.... ale supeer....rychlo pokrakoooooo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama