Být floristou občas není špatné 21.

16. února 2009 v 19:34 | Kitty a Peth
Yu
Brzo ráno jsem od Timyho odešel, když ještě spal, a napsal mu vzkaz, že kolem jedenáctý budu čekat v cukrárně. Doufám že přijde. Musíme si tak nějak promluvit...asi né úplně příjemně. Jde hlavně o to šlapání a pak taky...Někdo na mě kouká, cejtím to.

Kitty
Propaluju toho týpka pohledem. Ten se mi fakt zamlouvá. Usmívám se pro sebe. Doufám, že si mě všimne…ale ne! Nesmí…protože sem blbě učesaná a skoro nenamalovaná. Honem se začnu trochu upravovat.

Tim
Když se probudím, najdu ten vzkaz. Podívám se na hodinky. Sakra. Za deset minut mám bejt v tý cukrárně. No to nestihnu. Popadnu mobil, ale zjistim, že Yu mi to číslo nedal. No bude muset počkat. Honem se začnu oblíkat a líčit se.

Kiro
"Snaž se bejt míň nápadná" drknu do Kitty po ustavičným pozorování..YUA?! Dyť vypadá stejně jak ten Strifyho borec. Ale to je kravina, tady ten na někoho čeká. Zjevně.


Yu
"Tak kde je" sedím a pořád se ošívám. Skoro půl dvanáctý a on nikde. Co když se na mě vysere. Třeba nepříjde. Kdo by se divil potom co sem včera udělal
.


Tim
Popadnu klíče, mobil a občanku a letím do cukrárny. Celej uříceném sem tam doběhl. Uviděl jsem Yua a honem zamířil k němu: "Ahoj" popadal jsem dech. "promiň, zlato, já sem zaspal.." sednu si vedle něj, políbím ho.
Kitty
"Eh.." vydám ze sebe, když uvidim toho kluka co přišel. "Tak zase nic no" naštvaně založím ruce na prsou a podívám se na Kira. Ten měl v tváři nevěřícný výraz. "Co se děje?" zeptám se ho. Asi ale nevnímá. Pozoruje ty dva borce.

Yu
"Nevadí, hlavnně, že jsi přišel" usměju se. "Dáš si něco? Maj tady i zmrzku "The Simpsons" tak jestli chceš.."


Kiro
"Co? Nic, jen jsem myslel, že vim kdo to je.. No tak asi nevim, nebo snad poprvé někdo Strifyho podvádi. Ale je hezkej. Voba" usměju se a dál je
pozoruju.


Tim
"Fakt jo? Tak to si dám rád" usměju se a sundám si mojí sněhově bílou bundu. Na sobě mám dost těsný tričko. Sakra, v tom se moc necejtim. Začnu ho tahat. "Sakra" zašeptám. Nějak sem zapomněl, že sem mezi lidma. Kouknu na Yua a nevinně se usměju. "Tak jak ses vyspal u mě?" usměju se.

Kitty
"mě se líbí ten černovlasej.." koukám na Yua. "Nevíš, kdo to je?" zeptám se Kira. "A Strifyho že by někdo podváděl? Tomu se mi nechce věřit…"

Yu
"No u tebe...havně že s tebou takže krásně. No, ale to je teď jedno, de mi o něco jinýho. Nechci abys dál pokračoval v tý...práci. Prosím"


Kiro
"Ten blonďák je hezčí. Ale ten černovlasej mi přijde jako Yu, víš. To je právě teď Strifyho borec, proto mi přijde divný, že je tady teď s timhle zajíčkem. Třeba se mýlim" podívám se na Kitty.


Tim
Zarazil sem se. "No…víš…já…bych chtěl, ale nejde to…to už sem ti řikal.." Sklopil sem oči. "Vadí ti to hodně, co? Mě je to líto…Tak jestli..to bylo všechno tak snad, abych šel.." pomalu sem se začal zvedat, ale Yu mě zarazil a zpět posadil.

Kitty
Pokrčím rameny. "Jo tak to ti nepovim. Já ani jedno z nich neznám….a stejně je hezčí ten černovlasej" usměju se a sleduju ty dva.

Yu
"Neser mě, zlato. Já se tě za a- neptám, a za b- nevzdám. Jako že tě chci mít ale ne se s někym o tebe každej den dělit. A já prachy mám tak to už neřeš... Prosím" nejdřív trošku řvu, ale jelikož na mě kouká celá cukrárna, trošku se ztlumim.


Kiro
"Bacha na to, hádka. By mě zajímalo proč. Dyť je ten slaďouš ještě nezletetilej, tak to třeba potencionální Yu mohl zjistit, ne?" zaujatě na ně pořád koukám.


Kitty
"Jak to víš, že je nezletilej?" kouknu se na Kira. Mě nepříde…no i když..ty rysy v obličeji" zase kouknu na ty dva. Usměju se na Yua.


Tim
"Nekřič, prosím" pípnu. "Jo dobře..fajn…nechám toho, ok?" ošiju se a zase začnu tahat za tričko. Když Yu zvýší hlas. Mám z něj docela strach. Je přece jenom o hodně silnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka >>Být floristou občas není špatné<< ??

Strašně moc!
Ujde to
Nuda...

Komentáře

1 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 16. února 2009 v 20:39 | Reagovat

No, zase to není moc přehledný... =o/

A tak nějak se v tom jednom díle toho moc neděje, asi by neuškodilo, psát delší ;)

2 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 16. února 2009 v 21:34 | Reagovat

Souhlasim, mohlo by to bejt o něo delší, ale jinak pohodička...XD hele jako osudy se zamotáváj až moc, semzvědavá kdo nakonec s kym...Kitty nech yua shinovi, vem si romea XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama