Být floristou občas není špatné 20.

14. února 2009 v 19:47 | Kitty a Peth
Romeo
"Ale copak? Snad by ses o ní nebala. Nebo..neříkej mi, že ti na ní dokonce záleží?!" podívam se na Kitty s opovržením. To se nechá zmlátit, kvůli takový fetce? No, ale Kitty bych nezmlátil, to je fakt. Možná trošku uhodil.Kitty
"Jo, záleží mi na ní! Překvapivě, co? Je to moje nejlepší kamarádka. Vždyť spolu žijem!" trošku zvýšim hlas, ale potom ho zase ztišim, vim že tohle nemá cenu..dohadovat se s nim. "Tak teda řekneš mi konečně, co si ode mě potřeboval? Docela mi je v tom pyžamu zima, víš?"

Romeo
"Oh, sladké.. No, zejtra kolem desátý se máš s Kirem stavit u Strifyho. A pokuď možno i s prachama za tenhle měsíc. To je všechno, čau" řeknu a nakonec odejdu
.


Kitty
Ten blbec mě budí jen kvůli tomu, aby….áááá ok, sem naprosto v klidu … Odejdu zpět do pokoje. Padnu na postel. "A už mě nikdo nebude budit, mluvit na mě ani cokoliv jiného!" křiknu, hodim na sebe deku, zahrabu se jak nejvíc to de a po chvilce konečně spokojeně usínám……

Kiro
Když konečně celej barák ztichne, usnu. A kolem devátý opět vstávám. Du do kuchyně kde si udělám kafe a... ne nenamažu si rohlík- žádnej nemáme. Balada. "HOLKY, BUDÍČEK!!" zakričím a očekávám, že bude celý byt okamžitě na nohou.


Kitty
Něco sem zaslechla, ale nevěnuju tomu pozornost a spim dál. Po chvilce k nám do pokoje vletí Kiro. Já ho snad vykastruju! Ou maj gad. Tady člověk vážně nemůže spát. Se radši oblíknu do nějakého oblečku, kterej měli v černobylu a pudu spát do popelnic. Tam je větší ticho než tady. "Co se děje proboha?" sednu si na posteli, protáhnu se. "Jau" vypísknu když mi nehorázně křupne v zádech.

Iwča
"Ty vole Kiro, já tě vykastruju! Kolik je hodin?" podívam se na něj a snažim se nějak probrat. "No...už skoro čtvrt na deset! Tak šup, vstávat a cvičit! Potřebuju aby mi někdo uvařil" zasmál se na mě a potom na Kitty. "Každej gay si uvaří sám, jenom náš milovanej Kristiánek to prostě neumí!" vstanu otráveně z postele a du do kuchyně udělat aspoň vajíčka. Jediný co momentálně máme.


Kitty
Iw mě zase pobavila, tak sem se začala i usmívat. "Bože bože" vstala jsem a oblíkla sem se. "Jo Kiro, máme zajít za strifym s penězma. Včera tu byl Kolombo. Tam zase zkisneme tři hodiny. Moc se mi tam nechce…." Du s kirem do kuchyně, naházíme do sebe vajíčka, nechámu tam špinavý nádobí - doufáme, že to Iw umeje, jakože umeje xD - a vydáme se společně s Kirem za naším pánem bohem Strifym. "Doufám, že bude doma" přiložím prst na zvonek a jednou zmáčknu. Mám sice ve zvyku zvonit jako blázen, ale u Strifyho to nebudu riskovat.

Kiro
Oh, už de. "Ahoj" pozdravim a du rovnou dovnitř. Beztak by měl jen kecy, jak deme strašně pozdě. Ježiš už sou dvě minty po dvanáctý. No to néé. "Tady máš prachy" podám mu obálku, když už sme vevnitř.


Strify

"Skvělý..no konečně" vemu si od nich obálky. "držíte se nebo ne?" usměju se na ně. "Kitty jak to chodíš oblečená? Neřikal sem ti snd že máš nosit sukně a né dlouhý kalhoty?" Sjedu ji pohledem.
Kitty

A zase to ve mně začíná vřít. "Zlatíčko, víš, ona je docela zima a stát venku v tý sukni se moc nevyplatí." Snažim se uchovat si klidnej hlas. "a nezdržíme se..nemáme čas" víc to nerozebírám a ani nenechám Kira nic říct, popadnu ho za ruku a táhnu ho ven "měj se, Strify" zabouchnu dveře.


Kiro
"Kitty, ale třeba nám ještě něco chtěl" ukazuju na dveře zatím co mě Kitty táhne kamsi od domu mojemo milovaného. Fajne. Ona se na mě otočí a podívá tim svým pohledem. "Ok, tak nechtěl, ale tak...nic" řeknu a sklopím hlavu.


Kitty
"Oba moc dobře víme, že se s náma chtěl vychrápat, nebo snad ne?" podotknu suše a táhnu Kira dál. "Hele zvu tě na pohár, poď" zatáhnu ho do místní kavárny. Sednem si do rohu, abychom nebyli moc vidět a objednám dva zmrzlinový poháry.

Kiro
"A víš, že by mi to možná ani nevadilo?" podívám se na ní a vezmu si kousek zmrzliny na lžičku. Hmm, dobrá xD. "Dyť víš jak to myslím. Prostě ho... To je fuk
"


Kitty
"Ani mi to neřikej" probodnu ho pohledem. Strifyho moc nemusim, ale tak to každej ví. "Já bych s nim nespala ani za nic." Koukám po lidech a nejednou se můj pohled zastaví na jednom týpkovi, kterej zrovna přišel do cukrárny. Měl černý vlasy, docela vysokej, prostě celej sexy…hmmm…usmála sem se sama pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 15. února 2009 v 18:46 | Reagovat

jaj hele tady se to začíná proplítat to bude akce, je to yu žejo??? To bude asi ještě zajímavý...jen dál XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama