Být floristou občas není špatné 19.

13. února 2009 v 17:13 | Kitty a Peth
Yu
Bylo vážně zajímavý usínat s pocitem, že sem vlastně pedofil. Ale vůbec mi to nevadilo. V noci jsem se k Timovy pořádně namáčknul a užíval si pocitu jeho tepla v mojí blízkosti.


Iwča
Kolem druhý ráno už sem byla jaksi….unavená, takže jsem se rozhodla jít domů. Přišla jsem kolem třetí a šla rovnou do pokoje. Odhodila sem všechno oblečení a lehla si do postele. Někdo vedle mě se hnul. Nebyla jsem si jistá, jestli je to Kitty nebo Kiro …

Kitty
Spím v posteli a najednou mi něco probere…teda né úplně..jen se otočím na druhý bok a spím dál. "Romeo" zamumlám a ničím se nenechám rušit … "Studíš" mluvila sem ze spaní.

Iwča
"Romeo, studíš?!" zakřičela sem. Teď už sem věděla, kdo tam leží!!

Kiro
"ooooooo muj bože! Nikdo nechápe, že chci spát?!" zase mě vzbudily! Vstal jsem a šel do mýho a Iw pokoje. Iw tam stála nad Kitty, která ležela.

Kitty
Probudil mě nějaký výkřik..když sem se vzpamatovala, rozpoznala sem Iw. "Co tu řveš? Jakej Romeo zase? Kde? Se ti o něm už i zdá nebo co?" zamumlala sem a chtěla sem spát dál. Kira sem si ani nějak nevšimla…

Iwča
"mě?! mě se o něm zdá?! Ty tady pomalu vzdycháš jeho jméno!" zakřičela sem na ní a podívala se na Kira.

Kiro
"Musíte se pořád hádat, kurva?! Já bych vážně rád spal!Už se dohodněte na hádky odpoledne! Buďte tak laskavý!" Snažim se Iw překřičet.

Kitty
"Ježiš neřvěte tu do prdele!!" přidám se k nim, ted jsme jako tři sirény před povodní. "Já bych taky ráda spala!" do toho všeho mi zase začne zvonit mobil, vezmu to a nepříjemnym hlasem povídám: "nejsem doma, zavolejte později nebo nevolejte vůbec"

Iwča
"Neblbni, přece na Roumíčka nebudeš tak ošklivá! Radši mu zavolej, aby se třeba nenaštval!" kdybych v sobě něco neměla, tak bych asi tak nevyjela, ale tohle mě tak..nasralo! "Kiro di spát prosimtě!" dodám ještě.

Kitty
Když se barák zase uklidní a všichni konečně usnou začne někdo házet kamínky do okna a pískat. Ježiši kriste jakej čůů…blbeček? Zvednu se a du k oknu. Nikoho nevidím, tak okno otevřu a vykloním se ven. Pod oknem stojí Romeo: "Co se děje?" zašeptám.

Romeo
"Volal sem ti, ale nějak si to típla..poď ven. Na chvíli.. Musim ti něco říct" oznámim a koukám na ní.

Iwča
Snažim se neslyšet její rozhovor s tim debilem. Doufám, že s nim teď nikam nepude..Když řikala, jak její strašně zle, tak by tady měla zůstat.

Kitty
"Tak počkej..něco na sebe hodim" zašeptám…já bláhová si myslim, že Iw spí….Vemu na sebe mikinu a v trenkách od pyžama vyběhnu ven. "tak co je? To nemohlo počkat do zejtřka?" zeptám se ho.

Romeo
"Ne, nemohlo..řikala si, že nejsi doma!" zakřičím a napřáhnu se, že jí dám facku.

Iwča
Vyběhnu za nima. "Kteréne!!"zakřičím na něj a trochu do něj strčím. No, teda víc než trošku, ale jí mlatit, debil jeden nebude!

Kitty
Koukám vystrašeně z jednoho na druhého. Co teď jako udělá Romeo? Ten to jen tak nenechá…buď zmlátí mě nebo Iw…to už radši mě! "Iwo běž domů!!!" zakřičím a po chvili ji donutím odejít. Podívám se na Romea…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka >>Být floristou občas není špatné<< ??

Strašně moc!
Ujde to
Nuda...

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 13. února 2009 v 18:30 | Reagovat

hej jako teď tady bude ještě nějaká mlátička to si holky doufám nenecháte líbit, nechat se zmlátit a navíc od Romea XD

2 Aki Aki | 13. února 2009 v 18:33 | Reagovat

Heh, no myslím, že tímhle dílem končím.

3 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 13. února 2009 v 20:53 | Reagovat

Já to říkám furt, že Romeo je degen =o/

A navíc bije holky!

To si hajzl odnese!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama