Být floristou občas není špatné 17.

11. února 2009 v 17:59 | Kitty a Peth
Slibuju, že příští díl bude přehlednější ;D
×××××××
Kitty

Koukám nevěřícně na ní. "prosimtě co blbneš? Dyt tam lije jako z konce a ty chceš jít bosa? Sis zase něčeho šlehla, co?" koukám na ní a hodim po ní její kecky. "Na prosimtě..obuj se" koukám na ní přísně. "ještě nastydneš"

Tim

"No…to budeš muset, protože je doma máma" zasměju se a táhnu ho ke mně domů… když dojdeme do předsíně, oba se zujeme. V Domě panuje klid. Všude je tma. Máma nejspíš už spí.. no jakby taky ne, když už je něco kolem půl noci. Potichu se s Yuem dostanu do mýho pokoje.


Iwča
"Boty si strč někam! A NE! Představ si, že sem si nic nešlehla. Překvapení, že?!!" zakřičim a jdu před barák. Boty sem nechala tam. Když nastydnu tak se svět taky nezboří.


Yu
Konečně sme v pokoji. Bože, ty plakáty. "To sou vážně Simpsnovi?" usměju se na Tima a ukazuju na jeden z visících plakátů. Je fakt sladoučkej.


Kitty
Zakroutím hlavou a radši honem rychle zapadnu do svýho pokoje, protože se mi udělá zase nevolno…Doufám, že Iw nevzbudila Kira…Když ho někdo probudí, tak je dost nevrlej…

Tim
"No jasně" usměju se. "pěknej, co? Jestli chceš, tak ti ho můžu taky sehnat…ten samej.." postavím se vedle Yua a koukám na plakát…"To je můj nejoblíbenější"

Kiro
Slyšel jsem řev. Ten mě teda nezvládnul probudit, ale potom to třísknutí dveří už jo. "Ááá! Vadí někomu, že musim ráno do práce?! Asi né, co?!"


Yu
"No..a víš že bych možná i chtěl. Vedle Miyaviho se budou fakt vyjímat" usměju se. "Ale teď chci něco jinýho. Tebe" začnu ho líbat. Pomalu ho dostanu až k posteli.


Kitty
Neodpovím mu a barák se zase utiší. Lehnu si k sobě do postele a přemýšlím, co budu dělat, protože spát se mi nechce…že bych šla za tim Romeem? Sakra já nevim. Unuděně sebou plácnu na postel a sleduju kapky deště na okenní tabuli.

Tim
"Počkej" zasměju se. "řikal sem ti, že to nejde" Yu mě položí na postel "Tak aspoň zhasni a zavři" podívám se mu do očí. A nefuň a nemlaskej. Začnu se smát.

Yu
"Dovol! Já nikdy nemlaskám. A fuňet budeš spíš ty, koucourku" vstal jsem, zhasnul a rychle běžel zpátky na postel. Rovnou jsem mu sundal tričko. "Bojíš se? Dělal si to už?" zeptám se.

Tim
Tak a teď mě teda dostal. Co mám jako říct? No jasně, že sem to nedělal, ale Yu..on by mě určitě nechal, protože by se se mnou nezahazoval…"no…jo…ale to už je..dřív…tak…" vykoktal sem nějakou hovadinu.

Yu
"Seš si jistej? Jestli nechceš tak.. no to je kravina, protože já chci a nevydržim to, ale slibuju, že se budu snažit bejt hodnej" řeknu nakonec to jediný co můžu. Pravdu. Krutou..pro něj..


Tim

"Mno tak…poď" nervózně si okusuju rty a to sem asi neměl dělat, protože tim yua ještě víc dráždim. Docela se bojim, ale s nim…s nim to bude…asi ne…ok…dejchej…Sleduju Yua a mezitím si rozepnu i pásek.

Yu
"Uklidni se.. Když budeš vystresovanej bude to bolet oba. Dejchej brouku.. Kdykoliv řekni, když bude něco špatnýho" snažím se ho uklidnit i když to asi jaksi nepude. Chytnul jsem mu ruku a z pásku jí přesunul někam ke svýmu boku.


Tim

"ok…"snažil sem se uklidnit. Ale uvnitř sem byl napnutém jak kšandy. Pozoroval jsem Yua a hladil ho po boku, přitom mu vyhrnoval tričko. On je prostě krásnej..nemůžu si pomoc…vždycky sem chtěl, aby mě měl v rukou nějakej takovejhle frajer.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | 11. února 2009 v 19:20 | Reagovat

Jsem z toho čím dál vyjukanější  :D

A Iw? Nefetuj, je to oškilvý zvyk xDD

2 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 11. února 2009 v 20:26 | Reagovat

jo iw, to překonáš XD...jinak pěkný a nenapínejte holky, já chcu vědět, jak to dopane s timem a yuem a doufám, že se yu na strifyho vykašle, ale nechci vám to toho kecat XD

3 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 12. února 2009 v 13:43 | Reagovat

Víte co vám povim? Teď jste probudily moji zvrácenou fantazii! xD

(teda ne, že by zas tak často spala... xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama