Být floristou občas není špatné 14.

8. února 2009 v 12:50 | Kitty a Peth
Moje poznámka: Některé odstavce se nemusejí zobrazovat, tak si označte celý text, aby ste si byli jistí, že se vám zobrazuje celá povídka :)Kitty
"Jak jako co spolu máme?" podívám se mu do očí. Co bysme spolu měly mít? Myslíš si jako že sem lesba, nebo co?" zasměju se. "Asi jo.." dodám ještě a zvednu se z Kira.."Tak dobrou noc…" Odpotácím se do svého pokoje a padnu na postel. Už asi čtrnáct dní mi není nějak dobře….Ještě se podívám na displej mobilu, jestli mi nikdo nepsal….naštěstí ne …
Strify
OMG, jakej dement mi to zase píše. Kouknu na mobil. Tim? Otevřu zprávu…Hmmm číslo na Yua…kašlu na něj, chci spát..položim mobil zpět na poličku a zase hezky rychle usnu…

Kiro
"Fajn, tak dobrou..." usmál jsem se na ní a zapnul s televizi. Zachvilku někdo otevřel dveře. Že by Iwča konečně zavítala domu? Šel jsem ke dveřím. "Iwi? Ahoj, kdes byla prosimtě?! Nemohlas mě nebo Kitty zavolat? Sme se o tebe báli, víš?!" rychle jsem jí objal.

Iwča
"Tak sem nějak neměla čas, no. Hele sem unavená tak si ráno promluvíme, jo? Dobrou" dala sem mu pusu na tvář a šla do svýho pokoje. Rychle se svlíkla a lehla si. Sem za poslední dobu fakt dost unavená.

Kitty
Převalovala sem se na posteli a konečně sem něco zaslechla. Iw se určo vrátila. Honem jsem se zvedla a šla do jejího pokoje. Nebyla sem zvyklá klepat, takže sem tam vtrhla jako namydleném blesk: "si v pořádku?! Není ti něco?" objala sem jí. "Měla sem o tebe strach, jestli ti někdo něco neudělal …"

Tim
Strify na mě evidentně peče, tak nic no … třeba až u něj budu, tak to číslo nějak získám. Nemohl jsem usnout, tak sem na sebe hodil džíny a mikinu a vydal jsem se na noční procházku parkem. Byla krásně jasná noc, pomalu sem kráčel po vybetonované cestičce a sledoval hvězdy…ale po chvíli sem za sebou zaslechl kroky….

Iwča
"Kdo by mi měl něco dělat, prosimtě? Jen jsem nějak byla...zaneprázdněná. Promiň, že sem se
tak dlouho neozvala, ale to bylo to poslední na co sem myslela" taky jsem jí objala.
Yu
Nemohl jsem spát, takže jsem se rozhodl, že se půjdu projít. Byl jsem v parku a před sebou slyšel někoho povědomýho. Trošku jsem zrychlil. Jasně, vždyť je to Tim. Zrychlil jsem ještě víc.

Kitty
"To je ok, hlavně že už si doma. Hele víš co mě napadlo? Nezajdem zejtra někam na nákup?" usměju se na ní. "To by bylo fajn, ne? Už dlouho sme spolu nikde nebyly…" ale potom mi dojde, že musim za Romeem, dali sme si zase spicha…"Tak do třech do odpoledne..co ty na to?" dodám…

Tim
Neodvážil jsem se otočit a taky přidal do kroku, avšak ten za mnou byl rychlejší.. Chytnul mě za rameno a otočil si mě čelem k sobě: " Ahoj" slyšel jsem známý hlas.. Spadl mi kámen ze srdce. "Ahoj , Yu…ty si mě vyděsil…a víš, že sem tě tu dokonce i hledal? Teda spíš jako čekal.." mektám jedno přes druhý…

Iwča
"No... uvidíme. Nevim jestli budu mít čas. Ještě ti to nějak...řeknu. Bude ti vadit, když už pudu spát? Já jen že si nepamatuju že sem za poslední tejden spala..ehm..." usmála jsem se na Kitty.

Yu
"Fakt?" usmál jsem se, "A pročpak si mě hledal? Stýskalo se ti po mě?" chytil jsem ho kolem pasu a námačkl si ho na sebe. Je krásnej. I když bych neměl, když chodim se Strifym. No jo vlastně, já s nim chodim. Teď nějak pochybuju jestli chci, když sem tady s Timem.

Kitty
"Jo, běž…." Usměju se na ni a pohladím ji po vlasech. " hele a nevadilo by ti, kdybych tu zůstalo s tebou? Kiro může spát u mě.." Iw souhlasila, tak sem si ustala hned vedle ní. "Tak dobrou" zamumlala sem.

Tim
"No…to taky, ale jako já sem chtěl tvoje číslo, abych ti mohl něco napsat, tak sem psal strifymu, ale ten se na mě vypek a neodepsal, tak sem se vydal sem a tajne doufal, že se tu objevíš" usmál jsem se. "Pozval bych tě někam, ale asi nikde nebude otevřeno…"

By Kitty and Iwča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka >>Být floristou občas není špatné<< ??

Strašně moc!
Ujde to
Nuda...

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 8. února 2009 v 16:20 | Reagovat

je to božský, ale jak gto furt přeskakuje na vás a pak na kluky, začínám v tom mít bordel, ale jinak je to moc hezký, jen tak dál XD

2 Nina Nina | 9. února 2009 v 16:57 | Reagovat

wow

3 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 9. února 2009 v 20:53 | Reagovat

Oh, jaká náhoda, že se zrovna ti dva potkali v parku xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama