Být floristou občas není špatné 13.

7. února 2009 v 9:00 | Kitty a Peth
Kiro
"Víš že nechci. Budu, pokuď tam Iwča bude. Tak dobrou" řekl jsem, naposled se na něj podíval a odešel. Přišel jsem ke mě a holkám do bytu. Bylo podezřlé ticho. "Kitty?" zakřičel jsem.

Kitty
Už sem si šla lehnout, všude sem zhasla, pozamykala a najednou Kiro přišel. Vždyť mi psal, že bude pryč..kvůli tomu sem si sem pozvala Romea, kterej už chrápal vedle mě. Potichu sem se zvedla a vyšla z pokoje. "Kiro?" zašeptala sem a šla dolů po schodech. "to si ty?"Kiro


"Ne asi, Fantomas. Rušim tě? Někoho tady máš?" zeptal jsem se. Sundal jsem si bundu a šel do ledničky. Mám dost hlad za celej den. Měl jsem ho dost nabytej. Naštěstí Kitty zjevně vařila, byla tam nějaká polívka nebo co. Nandal jsem si a dal to do ledničky. Pak se otočil na Kitty.

Kitty


"Mám no..kámoše…dáš si k tomu nějaký pití?" načnu mu pivo. "tohle máš rád, ne," podám mu skleničku a flašku s pivem. Sednu si velde něj.hodim si nohu přes nohu. "Kde si dneska byl? Ted spíš kde si měl bejt? Řikal si, že dneska budeš spát jinde…"

Kiro


"No já.. Řeknu ti to, ale nekřič na mě. Byl jsem u Strifyho. Jak jsem měl posledního zákazníka tak mě celýho oblizoval a skončil u toho tetování. Jo u toho, který jsem si měl nechat odstranit. Já to nedokázal. Kitty, já ho asi vážně miluju" řekl jsem a pořádně se napil.

Kitty


"no to vidim….mě je to líto…ale třeba to ještě vyjde, ne?" zvednu se a sednu si kirovi na klín. Pohladim ho po vlasech. "Musíš doufat…já stejně věřim, že se jednou změní…věř mi" podívám se mu do očí. "Neviděl si Iwču?"

Kiro


"No nevim. On se nezmění, ale to je jedno" na chvíly jsem se odmlčel. "Iwču? Já? ne, myslel jsem, že ste si něco udělali. Nebo ne? Už tady přes tejden nebyla. Tak jí zavolej..." začal jsem znova jíst.

Kitty


"No to se snažim už celej den … má vyplej mobil, nevim kde je a mám o ní strach.." koukám na Kira…"neva, že na tobě sedim? Asi bych se měla zvednout, co? Máš toho za celej den dost…"

Tim


Ležim v posteli a myslim na yua. Vůbec nemůžu spát…kdybych na něj měl tak číslo…ale tak..co dybych napsal strifymu a na to číslo se ho zeptal? Ale ne..to by bylo asi blbý…ale tak..jo…napíšu mu…."AHOJ, DOUFAM, ZE TE NEBUDIM…POTREBOVAL BYCH CISLO NA YUA, PROSIM.." odeslal to a čekal, jestli mi odepiše.

Kiro
"Aha tak to mě mrzí. A nevadí. Dyť víš, že holky semnou nic nedělaj. S prominutím. Jo a mimochodem- co vy dvě spolu vlastně máte?"Iwča
"Nedám. Už chci jít domů! Tak mě laskavě pusť! Nenuť mě volat cajty!" další úchyl, kterej si myslí, že mu dám. Dneska už fakt né. "Jo děvky budou určitě poslouchat! Notak, kotě, jenom na chvíly. Prachy mám" dala sem mu facku a šla radši dost rychle pryč. Po čase sem vytáhla mobil z kapsy. 7 zmeškanejch hovorů? Beztak zase Strify kdy mu donesu prachy. Svině. Hodila sem mobil do kabelky a šla domů. Ani nevim jak dlouho sem tam nebyla. Kdo by si to s koxem pamatoval.

By Kitty & Iwča

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 7. února 2009 v 13:41 | Reagovat

jaj hele tak to je drsný, vy teda válíte jako udělat ze sebe fetky a kurvy k tomu, jako dobrý, jen pokračujte XD

2 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 9. února 2009 v 20:39 | Reagovat

No Iwča, styď se! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama