Být floristou občas není špatné 10.

3. února 2009 v 10:00 | Kitty a Peth
Kiro

Ježiš. Jen ho vidim a zase se mi všechno vrací! Já ho vždycky miloval. I přesto, že sem pro něj jen odpad. Nula která je na něm závislá. Oh bože, ale on je tak dokonalej."A-ahoj Strify. Rušim tě hodně, že? Nechci otravovat. Jestli chceš tak můžu zase jít" před ním si připadám ještě víc jako nula. I když nic jinýho nejsem.
Strify

"Ale ne, vůbec nerušíš…potřeboval si něco?" usměju se na něj a vylezu z postele. Byl sem nahej, takže sem na sebe natáh ten můj krásnej růžovoučkej župan. Sednul sem si do křesla. "Tak se posaď..chceš něco k pití? Mám tu vodku, víno…cokoliv…"


Kiro

"Ty víš co chci" podíval jsem se na něj a pak do země. "Ale když sme u toho tak aspoň vodku.. Potřebuju odvahu" nejdřív sem přemejšlel že mu to neřeknu, ale nemělo by to cenu. On ví jak to je a ví proč tady sem. Teď je to všechno na něm.Strify

Zvednul sem se a nalil mu do skleničky vodku. Sám sem si nalil taky. Přiťukli sme si. Zatím se mi nic dělat nechtělo. Pořád sem měl před očima yua. "Jak to dneska šlo? Co zákazníci. Dobrý?" zeptal sem se ho a lehnul si na postel. "poď ke mně, co tam tak stojíš?"Kiro

Váhavym krokem sem se vydal za Strifym. Lehnul sem si k němu. "ehm..už máš novou oběť? Ehm..to vyznělo blbě..jako nějaký nový maso" musel sem se zeptat. I když mě to uřírá za živa. Co jinýho čekat od někoho jako je Strify? Je to největší děvka z nás. Přesto bych ho chtěl..jenom pro sebe…

Strify

"Jo, už jo..je pěknej ..svalnatej, sexy…nechceš se s nim seznámit? Taky by se ti určitě líbil" usměju se na Kira a stáhnu ho na sebe. Přejedu mu dlaní po břiše "nepřibral si?" Podívám se mu na břicho. "To by bylo zlý..dělej ukaž se mi celej…" poručim mu.


Kiro

"Strify tohle nedělej..víš přece co se mnoucdělá tvoje přítomnost. Netrap mě."podíval jsem se mu do očí. Miluju jeho oči. Miluju jeho. Ví to?


Strify

"ale notaak.klid a ukaž se mi celej.." plácnu ho přes zadek a postavim ho na nohy. "tak šup" poručim mu zase a čekám až se svlíkne. "jinak ti stahnu plat.."propaluju ho pohledem..


Kiro

"Pro tebe všechno" odpovim a začnu se svlíkat. U boxerek se zastavim "ještě?" zeptám se.


Strify

Usměju se na něj"jěšte"hodim nohu přes nohu. pozoruju jeho tělo. je sexy.."ale ne, asi si nepřibral."


Kiro

Odhodil jsem boxerky a lehnul si zpátky ke Strifymu. Měl jsem nutkání ho políbit. Zase jednou po dlouhý době citit, že mě miluje. On mě miluje. Vim to. "můžu..můžu tě políbit?" zeptal jsem se potichu.Strify

"Mno..co ti v tom brání?" usměju se na něj a sám mu přitisknu svý rty na ty jeho. Po chvilce se zančem líbat. Položim Kira na postel . "Tak co bylo dneska? Všechno ok?" Vydechnu už trošku vzrušeně.


Kiro

"Hmm... D-docela" odpovím trhaně. Pořád se mnou tohle dokáže. Ale o práci se s ním bavit nechci. Nemůžu. Nedokážu se na něj koukat a říkat mu jak se mi starej, plešatej tlusťoch dělal do pr...zadku. Hnusí se mi to a takhle bych si to akorát připomínal.


Strify

"Tak fajn.." usměju se a sjedu mu rukou na rozkrok, ale dlouho ji tam nenechám, začnu ho hladit po jeho hebký kůži uplně všude. Je fakt úžasnej…Ale…Yu je lepší…Ale teď tu mám přece kira, tak se mu budu věnovat. Sám pro sebe se usměju a začnu ho líbat na hrudníku a lehce zkousávat jeho kůži.


Kiro

Jen ležím a se zavřenýma očima si každý Strifyho pohyb dokonale vychutnávám. Jeho rty na mojí kůži..to je dokonalost. Tohle ale nevydržím moc dlouho. "Strify, bože, tak už něco dělej!" syknu vzrušeně a trošku ho zatahám za vlasy.


Strify

"A co bych měl jako dělat?" usměju se, mile zamrkám a políbim ho na kámoše. Po chvilce se zvednu, šáhnu do šuplíku a vytáhnu růžový pouta. Připnu Kira k posteli, ten se ani moc nebrání. Sednu si na něj obkročmo. Abych byl přesnější - přímo na rozkrok a zapohyboval se na něm. "Tak a ted něco dělej ty, ne?" usměju se a zase se na něm zavrtim.


Kiro

"C-co? Víš přece, ž-že pro t-tebe udělám vše-všechno" snažím se něco udělat, nějak ho dontit k pohybu, ale nedaří se mi to. On mě mučí naschvál. Líbí se mu to. Ale komu taky ne, když on může.


By Kitty & Iwča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | 3. února 2009 v 17:36 | Reagovat

Hele, udělat z Kira děvku, to není pěkný!! Doufám, že s tím Strifáčem něco uděláte!! Tady je mi tak nesympatickej! :(

Ale jinak napsané pěkně, to jo. :D

2 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 3. února 2009 v 17:42 | Reagovat

je to hezky napsaný,a le jako strify tady fak není moc sympaťák je tady fak kurva, ale jako je mi líto kira a douám, že tam lumi taky nebude dělat nějakou šlapku, že ne??? Už mmi stačej tyhle XD

3 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 3. února 2009 v 18:15 | Reagovat

Kiro je děvka a Strify taky, jo! ^^

A všichni jsou děvky =D

Dobrý, mě hrabe =D

Tento komentář prosím ignorujte =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama