close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Být floristou občas není špatné 7.

30. ledna 2009 v 18:56 | Kitty a Peth
Yu
"No.." tak asi chvilku počkám. Začal jsem zrychlovat a kousat Strifyho do krku. "Pro tebe bych tu děvku klidně dělal..." dořekl jsem a naposled přirazil. Trošku se o něj opřel a snažil se dejchat trošk normálně. Strify chvíly mlčel. Potom začal mluvit.


Strify
Usměju se. No wow.."Ale já nechci, abys byl děvka, chci tě mít jen pro sebe, víš?" Začnu ho hladit po rukou. "Prostě si mě okouzlil" dořeknu. Oddálim se od něj a začnu si plavat jako kdyby se nic nestalo. Najednou mi začne zvonit mobil. "Sakra, kdo zas otravuje" řeknu tak do větru a chňápnu po mobilu: "Haló? Yey Time to si ty? Jak že nechce zaplatit, musí…polož mu nůž na krk, jak sem ti řikal..jo ok, zkus to…potom se u mě zastav…jo kdyby něco zavolej…papa" Nevinně sem se kouknul na Yua "Tim.."

Yu
"T-Tim? No co, asi se budu muset smířit s tim že můj... můj... přítel.." podíval jsem se na něj tázavě,"...je pasák. A seznámíš mě s nějakejma tvýma děvkama? Teda klukama, zajisté. Ale jen s těma nejlepšíma. Co ten Tim? Je dobrej? A neříkej, že si je nejdřív neozkoušíš.."

Strify
"Tim? To je takový kuře..je trochu stydlivej, ale vzal sem ho, vlastně ani nevim proč..má pěknou postavu a je hezkej, dneska večer příde, tobě sem zapomněl říct,že tu dneska přespíš" usměju se na yua. "Budu muset Tima víc vycvičit…nepomůžeš mi?" zamrkám.

Yu
"Hmmm? Očividně mě chceš mít jen pro sebe. Ale rád si vyzkouším i někoho jinýho. Kdo ví...třeba je lepší" vypláznul jsem na něj jazyk a vylezl z bazénu." Máš nějakej župan? Je docela kosa.." rozhlížel jsem se. Bohžel jsem viděl jenom jeden křiklavě růžovej a ten jsem hned zavrhnul. Zas tak teplej zatim nejsem.

Strify
Vylezu z bazénu a vemu si na sebe můj krásnej růžovoučkej župánek. "Něco ti přinesu, počkej, nebo mi ještě nastydneš" usměju se na něj " a zapomeň na to, že to kuře bude lepší než já" a odešel sem do baráku. Po chvilce jsem yuovi přines bílej froté župan. "tak poď dovnitř. Mám tam výborný jídlo a pití..co piješ za alkohol?"

Yu
"Džus? Je mi to trapný, ale nechci se střískat. Já neumim pít s mírou" usmál jsem se stydlivě. No možná trošku jak magor, ale rostě nebudu chlastat. Chci bejt fit na toho Timíka. Jestli je stejně sladkej jako jeho jméno tak bych ho mohl o to...pomilovat..
Strify
"mhm,… tak džus..a jakej? Jahůdkovej?" olíznu si svůdně rty a naleju mu do veliký sklenice jahodovej džus. "prosíím" podal sem mu ji. "Tak co s tim Timem? Vymysli něco, co ho naučíme, aby se zlepšoval." Posadím se na linku, hodím nohu přes nohu a pozoruju yua.

Yu
Hmm, dobrej džus. (xD) Tak jsem se zamyslel a počal přemýšlet nahlas. "Ok, takže je to žabák, tak bysme začali jen jeden. Jako že s nim pude jenom jeden. A možná by to chtělo něco tvrdšího, jestli něco takovýho nabízíte. Ze začátku třeba jenom ty dlouhý drápky. Víš, že bych byl kocourek. Nebo ty, žejo..." ukončil jsem to.

Strify
"hmmmm to není špatný a dál?" chci ho trošičku potrápit..Propaluju ho pohledem, sednu si docela svůdně až se mi z toho odrhne župan na tom správnym místě. Ani si toho nevšímám. Dál sleduju yua a čekám co z něj vypadne.."Myslíš jako potom jít dva? Nebude to na něj moc?"

Yu
"J-já...No..Kurva srovnej si ten župan!, nemůžu se soustředit!" šel jsem k němu a zase ho narovnal tak, aby to byla cdná žena. "Dva asi ne. Ne dneska. Dneska pujde jeden a zkusímeto romanticky jo? Víš, aby byl uvolněnej a klidnej. Chuďátko"

Strify
"No dobře … "
×××××
"řikal , že příde v šest a je čtvrt na sedm, no tak kde je sakra?!" rozčiluju se a chodim po pokoji, když najednou zazvoní zvonek: " ááá kuřátko přišlo..no konečně…počkej tu" řeknu yuovi a seběhnu dolů otevřít: "Ahoj Timííí" můj hlas je slyšet až nahoru do pokoje, kde se nachází yu. "No, to je dobře, že si přišel, poď dál..doufám, že ti nevadí, že tu mám návštěvu…" Dovedu Tima do pokoje "Tak Yu, tohle je Tim, Time..můj přítel Yu" usměju se a mrknu na yua. "Taky sis moch vzít něco lepšího na sebe" šeptnu Timovi. Má na sobě opraný džíny a bílou bundu, kterou si asi ani nehodlá sundat..Je takovej..obyčejnej? prostej? No hlavně hodně mladej..

Yu
"Ježiš nech ho! Sluší mu to. Vynikne mu určitá partie" usměju se na Tima a podám mu ruku. On pořád nic neříká. "No vidíš co děláš?! Úplně jsi ho broučínka vystrašil!" Tim konečně zvedl hlavu a sladce se usmál. Podíval jsem se na Strifyho. "No moc nekoukej, chtěl si to sám, ne? Tak teď to máš" řekl jsem za stáleho úsměvu.

Strify
"jakou partii si myslel? Hmm? To by mě docela zajímalo. Notak Time sundej si tu bundu, ne? Přece se tu nebudeš potit" začnu Timovi rozepínat bundu. "Co ten chlap, dal ti ty prachy?" Tim jen přikývl. "Kolikrát sem ti řikal, že máš komunikovat?".."Promiň" Tim zase sklopil hlavu…"neprominu" Kouknu na yua " tak jakou partii si myslel?"

Yu
"No, tu, kterou mám ze všech partií na klukovským těle nejradši ne" vypláznul jsem jazyk. A Strify mě pomalu začínal štvát. Fakt na něj nemusí bejt tak zlej. Sám říkal, že je to kuře. Tim konečně sundal bundu. WoooW, ono to má krásný i tělíčko. Ježiš to je sladký. "Hele, Time, kolik ti vůbec je? 16?"

Strify
"Skočim pro něco k pití…" kouknu na yua, změřim si ho pohledem a odejdu do kuchyně…
Tim
"Bude mi 17..proč?" Podívám se na Yua, stojím přímo před nim, jelikož sedí, moje partie, kterou má yu na klukovským těle nejradši , je ve výšce jeho očí. A taky jelikož mám hodně těsný gatě, tak ta partie taky vyniká.

Yu
"Alééé, takže ty seš ještě nezletilej.. Proč ses dal na tuhle práci, prosim tě?" nedalo mi to. Musel jsem se zeptat. Takovej mladej a už má zkurvenej celej život. Jak si jednou zvykne na tenhle luxus "rychlý prachy s.r.o" je už hodně malá šance že bude moct dělat něco jinýho. Bože, ale to jak stojí mě trošku rozptiluje. Vzal jsem ho za boky a posadil ho na sebe. Nezávazně!

Tim
Pěkně se na yuovi usadim. "Potřebuju prachy, to je celej ten problém.dál to rozebírat nechci"

Strify
"Už se to nesééé" přídu do pokoje s tácem skenic, ve kterých je jahodovej džus. Všimnu si těch dvou. "ale notak yu..copak to děláš?" Položím tác, vemu Tima za ruce a ne moc šetrně ho stáhnu na sebe, když si sedám do křesla. Rukou ho chytnu za zadek. "Tak a co teď?"

By Kitty & Iwča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | 30. ledna 2009 v 23:29 | Reagovat

Jujky, co se z toho vyklube?

To začíná být... ehm... no má to jenom jména kluků, abych tak řekla. Takový snad nejsou!

2 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 31. ledna 2009 v 14:41 | Reagovat

pokračuj je to upe boží fak se to povedlo XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama