close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Být floristou občas není špatné 6.

29. ledna 2009 v 18:54 | Kitty a Peth
Yu
"JO NIC MI DO TOHO NENI?! TO TEDA JE, JESTLI S TEBOU MAM JESTE NEKDY CHRAPAT, TAK JE TO DOCELA DULEZITY! DOBROU!" napsal jsem, mobilem třísknul na stůl a šel do sprchy. Potřeboval jsem to ze sebe dneska všechno smejt. Vážně doufám, že to nikdy nedělal. Tahle práce se mi hnusí asi nejvíc. Zejtra za ním musím. Usušil jsem se a pak šel znova do obyváku, mrknout na mobil, jestli mi třeba ještě něco hezkýho nenapsal.


Strify
Už na něj peču, nenapíšu mu, zejtra sám přileze…a usnul sem…..Ráno v sedm už sem byl ready a snídal sem u velkýho stolu, měl puštěný piničky a čekal jsem na nějakou návštěvu nebo na nějakej telefonát. Nudim se … Zase kouknu na displej, jestli mi nenapsal…nic…Tak sakra kde je? On příde, já to vim. ..

Yu
Ráno jsem vstal s rozhodnutím, že vážně půjd za Strifym, ale potom jsem si to rozmyslel. Jestli si myslí, že za nim polezu znova tak to se milí. Buď přijde on nebo... No prostě nebo nic! Ale aspoň napsat bych mu možná... NE! Prostě nebudu jeho pejsek. Takže si teď v klidu sednu a budu koukat na televizi, dokuď mi on sám nenapíše!

Strify
Uběhly dvě hodiny a on nikde..Noták..kde si? Mluvil sem si sám pro sebe a chodil sem po pokoji, pořád sem koukal ven na zahradu. Ok, napíšu mu.. Ale co? Hmmm….Jo, už to mám … Chňapnu po mobilu a začnu psát smsku takovou ryhclostí, že se divim, že se z toho mobilu ještě nekouří: PROC SI DNESKA JAKO NEPRISEL? PRÁCE TU NA TEBE CEKA" Odeslal sem to. Víc ani ťuk..ještě za nim budu dolejzat..pch…

Yu
"PROTOZE! NEBOJ SE, ZEJTRA SI SVOJI PRACI UDELAM. DNESKA SE MI UZ NIKAM NECHCE. A REKL BYCH...ONA NECEKA JEN PRACE, CO?" prostě jsem mu to musel napsat. A jestli napíše že ne, tak je to nejen zkurvenej pasák, ale i lhář. Uplně vidim, jak teď sedí doma a čeká napjatej u mobilu co mu napíšu. Ha!

Strify
"PROC BY MĚLO CEKAT NĚCO JINYHO?" ne to je blbý …. Smažu text a napíšu něco mnohem lepšího, co ho určo potěši. Hehe: "NO JASNE ZE NE, CEKAM JA A CELEJ NAZHAVENEJ NA TO TVOJE SEXY TELO" mám to poslat? Není to moc trapný? Ok..nádech výdech. Píp píp výpis zprávy: DORUČENO. Du i s mobilem na zahradu, sednu si do křesílka a čekám na odpověď.

Yu
On....on... "HMMM, A CO PRITOM CEKANI DELAS?=P" no hned přijít nemůžu. To bych si vážně pipadal jako děvka. Ale bože můj, ať už napíše! Naschvál mi musel napsat...tohle! Už jenom při vzpomínce na včerejšek... Na tu pracovnu, krb, kožešinu, šlehačku... Z přemýšlení mě vytrhne zvuk zprávy. No konečně..

Strify
No počkej, já tě rozžhavim i přes ten pitomej přístroj co si říká mobil foun: "MAM RUKU V KALHOTECH A CEKAM NA TEBE, KDY ME PRIJDES VYSVOBODIT. JEN SI TO PREDSTAV, JAK JE TO HROZNY…" odesláno. Sem fakt zvědavej co mi napíše …. Na odpověď nemusim čekat dlouho. Sám pro sebe se usměju..

Yu
Prej nedokážu představit. Já se tady mačkám v těch strašně těsnejch kalhotech! A to my před deseti minuta skoro padaly! "JOO. CHCES ABYCH TE PRISEL VYSVOBODIT, RUZENKO?" ať už napíše, že mám přijít nebo se tam rozeběhnu sám! On je snad schopnej mě přes ten mobil i udělat nebo co.

Stify
Usmívám se jako sluníčko, tak kde to bude tentokrát? Co třeba v bazénu? Jo, super nápad, sundám si všechno oblečení a vlezu do zakrytýho vyhřejvanýho bazénu. Opřu se o jeho hranu, mobil mám pořád v ruce: "MMMM TO BY BYLO DOCELA FAJN, ALE MAKEJ NEBO TO SNAD ZVLADNU I SAM..OH BOŽE!! SEM V BAZENU, PLAVKY SI ALE BRAT NEMUSIS =P"

Yu
Na nic sem nečekal. Vzal jsem si bundu a boty a šel na tramvaj. Jela přesně. Bože těch pět minut je fakt věčnost! Konečně sem tam dojel. Brána byla otevřená. Hmm, lišák. Běžel jsem k bazénu. Po cestě jsem si sundal tričko a boty. Konečně jsem ho viděl. Ještě jsem zrychlil. Vlezl jsem dovnitř a skočil do bazénu. "Tak sem tady" podotknul jsem a začal ho líbat.


Strify
"páni to byla rychlost" namáčknu ho na stěnu bazénu a rukou mu rovnou sjedu na kámoše. "páni, to ses na mě tak těšil?" usměju se a taky ho začnu líbat. Po chvilce sem se ponořil a vzal ho do pusy, ale to sem vydržel jen chvilku. Když sem se vynořil, pohodil sem mokrými vlasy a sledoval yuův výraz..Jak já to s nim pěkně umim …

Yu
Ah bože...jestli něco nebude tak už bouchnu. Docela surově jsem ho vzal za ramena a otočil ho k sobě zády. Surově sem do něj viknul. Potřeboval jsem ho. Skvělě, teď sem na něm asi zavíslej. Teda..na jeho tělu. "Chceš něco říct?" šeptnul jsem mu vzrušeně do ucha.

Strify
Trochu sem sykl bolestí. Ale po chvilce sem se na něj přimáčkl, tak, že sem s divil, že mi yu nezajel až do krku. "Povídej..naslouchám" vydechnul sem vzrušeně a začal pomalu vrtět zadkem. Přivíral sem oči a držel se za hranu bazénu.

By Kitty & Iwča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | 29. ledna 2009 v 19:38 | Reagovat

Pěkný, ale takhle za ním lozit xD, no toto!

P.S.: Sorry, ale napsat to musím. Když jsem četla, myslím 4. díl, kde měli sex prvně, tak jsem málem padla! Myslím, že jenom tak by ho to víc než jenom TROCHU bolelo!!  Po tomhle by si to Strif asi zopakovat nechtěl! :)

2 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 29. ledna 2009 v 20:42 | Reagovat

no jako dyť je fak skoro jak jeho děvka, ale je to roztomilý, piš dál já chcu věděť, čo mu napísá... XD schnell bitte

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama