Být floristou občas není špatné 4.

27. ledna 2009 v 11:02 | Kitty a Peth
Tyhle díly už sou opravdu 15+

Yu
Zasraný kapsy, zasraná ochrana! To si myslí že mám aids nebo co?! Normálně mu urvu hlavu...teda až potom co... Neberte to tak, že mi de o to si s ním jenom užít, ale přecejen... Ha, už to mám! Výtězně se podívam na Strifyho. "Ještě detail...Ehm.. Můžu bejt vzádu?" podívam se na něj zcela vážně.

Strify
No to sem si moch myslet. Vzádu, pche. Aby si pořádně užil..Taky se na něj vážně dívám: "no fajn, no..co mám s tebou dělat. Nějak si poraď…" Pořád ležím na stole, na sobě mám trenky alá týpí (nwm jak se to píše..no prostě stan pro indiány :D:D) Moje oči si už tmě přivykly, takže pozoruju yua, jeho každý pohyb.

Yu
Pomalu Strifyho otáčim na bříško. Hladil sem ho po zádech a pomalu se dostal k lemu jeho trenek. Stáhnul jsem mu je a jak jinak- zahodil. Nasadil jsem si tu, pro Strifyho, tolik potřebnou ochranu a pomalu do něj začal vnikat. Nepohyboval jsem se. Přecejen jsem nechtěl, aby ho to bolelo. Nevim jak je v tomhle zkušenej.

Strify
Začnu se slastně prohýbat v zádech a vzdychat. Pevně zavřu oči, posrážim na stole ještě víc věcí než předtim. Po chvilce si musim na stole kleknout. Moje kvílení musí slyšet snad i sousedi, co bydlí o tři ulice dál. Yu je fakt dobrej…Sme perfektně sehraný….."Ještěě!!" řvu na celej barák…

Yu
Vzdychá jak parní válec. No i když není čemu se divit. Sem asi vážně dobrej! Ještě párkrát jsem přirazil a potom se na něj vysíleně složil. Bože sem vážně děvka. Ani ho neznám, a už ho vošukám. Když on je tááák sexy! "Jen tak mimochodem... Ty tady bydlíš sám?" zeptal jsem se, když se můj dech vrátil takřka do normálu.

Strify
Držim se stolu, sem spocenej, jak když sem právě vyšel ze sauny. "Jo, bydlim, něco proti?" zeptám se a čekám, kdy ze mě yu konečně sleze…teda spíš ze mě vyjde. Už mi to docela vadí. Ležim na stole rozpláclej jak žába……"Tak kdy si to zopakujem?" zeptám se najednou. Cejtim se jak děvka. Vážně..Ale on mi za to stojí … "Kde to bude příště? V koupelně?" Zasměju se.

Yu
"Nebo u řůží?" usměju se a konečně z něj vystoupim a slezu ze stolu. Začnu se pomalu oblíkat. Furt mi prostě nedochází jedna věc. Je mu 20 a má barák jak kráva, nepracuje a stejně ma prachů jak ho...hodně jich má. Nechci se ho ptát, abych nevypadal jak somrák, ale vážně mi to vrtá hlavou. Přece mu ty peníze nepadaj samy do klína.

Strify
"To bys mi je nesměl posekat, zlatíčko" řeknu ironicky a taky se oblíknu..vlasy si dám do culíku. "Tak vymysli něco originálnějšího…hmm? Do zejtra máš času dost" Rozsvítím a podívám se po pokoji. No nazdar. Taková spoušť..začnu věci sbírat a rovnat je z5 na stůl. Na sobě cítím yuův pohled. "Už si na něco přišel?"


Yu
"No i jo. Máte krb? Respektive- máš krb?" zeptám se. Bylo by to hezký. S nějakou kožešinkou před nim. Mmm...už mi hrabe. Fakt hodně. Jdu k němu. Je ohnutej, nemlžu odolat. Obejmu ho a začnu ho líbat na krku. Tak mě hrabe a ještě sem megúchylnej. Áááá, zase na něj mám chuť! A tak velikoou! Ale teď by mě už asi vyfakoval.

Strify
"Mám krb." Usměju se sám pro sebe. Ototčim se k němu čelem, chytnu ho za tričko a dotáhnu ho do luxusního obýváku s krbem, kde plápolá oheň. Na zemi před krbem leží Yuova vysněná jemná kožešinka. "Tak co ty na to?" sednu si na kožešinu a svůdně se na Yua podívám. Dělám všechno proto, abych ho zase pořádně rozžhavil.

Yu
To mě chce jako nažhavit? Ale dyť brouček ani nemusí... "Repete?" podívám se na něj vyzívavě. Jdu za ním a sendu si taky. Přesně takle jsem si to představoval. Krásný plápolání ohně, jemná kůže a Strify. No to se rovná dokonalosti. Chci ho!

By Kitty & Iwča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 27. ledna 2009 v 16:48 | Reagovat

pokračuj pokračuj, jen aby to další nebylo například už od 18 XD ale piš piš :)

2 Aki Aki | 27. ledna 2009 v 18:37 | Reagovat

Jojo, piš, piš, nebo tě sní myš!!! xDD

Další díl co nejdříve, plís! :D

3 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 27. ledna 2009 v 18:54 | Reagovat

jj, pokud možno ještě dneska XD, já jsem upe hotová četla jsem si to už asi 4 a pořád jsem z toho upe hotová, jen jsem zvědavá od kolika let budou přístupné ty další díly XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama