Být floristou občas není špatné 3.

26. ledna 2009 v 10:03 | Kitty a Peth
Upozornění, že tento díl začíná být pomalu 15+ :D

Strify
Vyskočim na nohy a nevěřícně na yua koukám. Pomalu se k němu rozejdu a koukám na tu spoušť. "ježiiš, moje růže! Co si dělal proboha?!" Vlastně se na něj ani nezlobím, růže sou mi u zadní části těla. Sem u něj blízko, koukám mu do očí a snažim se vypadat zle. "Hlavně, že sem tě varoval, co? To si udělal schválně něco co?" z mého hlasu je jasně slyšet, že ty nadávky nemyslím vážně. Že to jen hraju. Ještě víc se k němu přiblížím a nepřestávám ho hypnotizovat.

Yu
"N-no...vážně mě to mrzí" podíval jsem se na něj. Neudržel jsem se a musel jsem si olíznout rtíky. Strify najednou nějak nic neříkal. Nehejbal se. Ani já. Koukali sme si vzájemně do očí. Bože má tak krásný oči. Nejradši bych se v nich utopil. Přoblížil jsem se ještě o kousek blíž k jeho rtům. Poslední krok jsem nechal na něm.

Strify

Nemohl sem se hnout z místa. Je tak krásnej. Bože…Do pytle co to kecám? Je to jen zahradník, pro mě to je nikdo a já bych tu s nim vůbec neměl bejt, ale…já musim…musim bejt v jeho blízkosti.. přiblížím se k němu tak, že máme rty od sebe asi jeden milimetr. "Něco za něco" zašeptám a přitisknu rty na ty jeho, nenechám ho nic udělat, hned se od něj odtáhnu, vemu knížku, hrnek s kafem a zmizim v domě….sem normální kretén! Padnu na postel. Proč sem to udělal? Teda spíš proč sem odešel? Debil..normální debil…Co teď asi dělá Yu? Nemám sílu jít ani k tomu oknu…


Yu
Co-co je? Jako proč odešel? Udělal jsem něco špatně? Bože tak sem debil já nebo on?! No to je fuk. Dosekal jsem zahradu, napsal lísteček, že zejtra zase přijdu vypálil rychle domu. Pořád my vrtalo hlavou proč odešel. A jak něco za něco? Co po mě kurva chce? Já chci jeho, tak co proto musim udělat... To mi asi neřekne. Hlavně že vim, že něco za něco. Fakt důležitý. Doufám že mi opět zavolá maminka aby zjistila jak se mám. Trapnej denní stereotyp.

Strify
Chvilku chodim po pokoji, potom mi to prostě nedá, najdu yuův životopis, kde je přiložený telefonní číslo a napíšu mu smsku: "Dneska v 22:00 u mě v pracovně. Klíče sou ve schránce, je odemčená. S." Nerozmýšlel sem se dlouho, jestli to mám poslat nebo ne. Kdybych se nad tim zamyslel, neposlal bych to. Bože…co když fakt příde? Co jako budu dělat? Sem idiot…On je prostě dokonalej. Nemůžu si pomoc..

Yu
To si dělá srandu ne?! Si myslí že páneček si napíše a já poslušně příjdu jako nějakej pejsek? To že má prachy a platí mi neznamená, že ho budu poslouchat! Nikam nejdu...ne...nesmim! Mno tak možná na chvilku. Ale vážně jen na chvilinku. Jen mu řeknu že končim! Jo, přesně to udělám. Teď se seberu a do obličeje mu řeknu, že je to namyšlenej a rozmazlenej fracek a že končim!

××××
Strify

21:56 a on nikde. V pracovně mi hoří jen svíčka, jinak je všude naprostá tma. Naslouchám, jestli něco neuslyšim…ale po chvilce…přece jen něco slyšim, kroky po schodech..Tak přece jen přišel. Usměju se sám pro sebe a dál čekám … po chvilce se otevřou dveře do mé pracovny, hned ho poznám, i ve světle svíčky. Jeho tělo, jeho obličej…"Tak si tady…hmmmm" řeknu tiše … "To je dobře"

Yu
"Sem, ale z jedinýho důvodu! Du ti říct že seš...seš...strašně sexy!" já vim, to se mi tak úplně nepovedlo. Šel jsem k němu a začal ho líbat. Natlačil jsem ho ke stoul a vysadil ho na něj. Rychle jsem mu sundal tričko a na stůl ho položil tak, aby ležel. Sednul jsem si na něj obkročmo a začal ho znova líbat. Na pusu, na krk, na hruď. Všude kde to šlo. Ááá, bože, já sem úchyl..

Strify
Hmmm tohle sem přesně chtěl, aby udělal. Vlastně sem s tim tak počítal. Chtěl sem ho hned od začátku. Kašlu na to, že je to můj zahradník. Kašlu na všechno. Taky ho začnu líbat, sundám mu tričko..Když mě začal přes džíny drážit, shodil sem všechno ze stolu, co bylo kolem mě, nebránil sem se a hlasitě vzdychal … Svíčka taky dávno zhasla …

Yu
Nemohl jsem se nabažit jeho polibků, jeho horké kůže. Už mě trošku tlačily kalhoty, takže jsem si rozepnul pásek a hodil je někam ke Strifyho tričku. Podíval jsem se mu do očí. Ok, tak trošku níž než do očí. Rozepnul jsem mu kalhoty a podíval se na něj. Pořád jsem ještě váhal, jestli vážně můžu. Přecejenom se známe dva dny. Kurňa proč má tak strašně neurčitej výraz?!

Strify
Přitáhnu si ho blíž k sobě, jednou rukou mu začnu stahovat trenky. "Nic proti tobě, ale … máš ochranu? Sem si potom jistější" zeptal sem se tiše, dál sem ho líbal a mezitím stáhnul trenky. Kurňa, proč teď není vidět, docela rád bych světlo.. oo nee..nejsem úchyl, jen mě to zajímá…čekal sem, protože Yu začal prohrabávat kapsy u kalhot. Modlil sem se, aby něco našel, jinak mi praskne látka u trenek..

By Kitty & Iwča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peth [Admin] Peth [Admin] | 26. ledna 2009 v 10:52 | Reagovat

LOL!

2 soledo soledo | Web | 26. ledna 2009 v 12:11 | Reagovat

Jaj. To bylo krutý.

3 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 26. ledna 2009 v 15:39 | Reagovat

ješiši tak to bylo fak dobrým pokráčko, rychle, jinak se zbláznim...

4 Dunkel Engel<3(Iwča) Ich liebe Shin<3^^<Piece of MoonLight> Dunkel Engel<3(Iwča) Ich liebe Shin<3^^<Piece of MoonLight> | Web | 26. ledna 2009 v 16:14 | Reagovat

to wsechno Kitty..xDD

5 Kitty [Admin] Kitty [Admin] | 26. ledna 2009 v 17:03 | Reagovat

Ne ne to všechno Iwča *ukazuje prstíčkem*

6 Aki Aki | 26. ledna 2009 v 17:26 | Reagovat

Chudáci Strifovi trenky, doufám, že mu je nenecháte rupnout  xDDD!!

Další díl, plííís!

7 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 27. ledna 2009 v 2:17 | Reagovat

Muhehehe, konečně se to začíná velice slibně vyvíjet ^^

Njn, Karinka je úchyl xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama