Být floristou občas není špatné 2.

24. ledna 2009 v 20:18 | Kitty a Peth
Yu
Když jsem se konečně doprdelil až domů kecnul jsem k televizi a zapnul jí. Né že bych jí vnímal. Musel jsem pořád myslet na Strifyho. Nevím proč, ale něčím mě naprosto dostal. Ani jsem na něj moc dlouho nemyslel a zazvonil mi mobil. "Ano mami?" řekl jsem aoutomaticky do telefon. Nikdo jinej mi prostě nevolá. "Ahoj broučku. Tak co, byl jsi na tom pohovoru? Nevzali tě viď? Nic si z toho nedělej, příště to vyjde.." "Možná kdybys mě nechala ti něco říct tak zjistíš, že mě vzali. Super co.." potom mi ještě řekla něco ať se nenechám podvíst a další zajímavý věci. Potom jsem se rozhodl jít spát, abych byl zejtra pořádně čilej.


Strify
Ležím v posteli a neustále na něj myslím. Nemůžu se toho obrazu zbavit. Pořád mám nutkání najít jeho životopis a pořádně si ho ještě jednou prostudovat, najít jeho telefonní číslo a napsat mu. Ale ne, to je blbost. To nejde. Co bych mu tak asi napsal? Musim si držet nějakou autoritu, nebo ne? Otočím se se na bok a koukám do zdi. Oh bože ať už je zítřek …. Ani nevím jak a koenčně jsem spal jako dudek …
Yu
"Milášku, musíš uš vštááát" rychle jsem chňapnul po mobilu a vypnul to. Už je šest. Rychle jsem běžel do koupelny. Vysprchoval jsem se, namaloval vybral oblečení a vyšel směr Strifyho dům. Zazvonil jsem a konečně se ozval ten líbezný hlásek.

Strify
"Ahoj" Přiběhnul sem mu otevřít hned co se rozdrnčel zvonek. " Jak je dneska? Si ready?" usměju se a pustim yua na zahradu. Prohodíme pár slov a deme se projít po mojí překrásný veliký zahradě. "Doufám, že se ti tady bude dobře pracovat…je tu hodně práce, ale věřim, že ty to zvládneš. Nejvcí pozor si dej na růže. Sou moje nejoblíbenější a nic se s nima nesmí stát..Pohlédl jsem mu do očí. Když stojim vedle něho, cítím se krásně.
Yu
Já bych řekl, že se mi tady bude pracovat víc než dobře. A neboj, na růže dám pozor. Jako kdyby byly moje" pousmál jsem se na něj. Odměnou by byl jeho dokonalý úsměv. "Takže oblečení si půjčit můžu, že?" znova jsem se radši zeptal. Když už jsem se kvůli němu oblíkl tak....takhle vyjímečně tak se přece nezase....nezašpinim. A jen tak mimochodem- ta zahrada je tak velká, že budu rád když to do večera stihnu všechno vošmikkat. Je to vážně dost zanedbaný.
Strify
"Určitě, poď se mnou.." odvedl jsem Yua do úhledně uklizené kůlny, kde měl všechno nářadí a na věšáku pověšené čisté oblečení. "kdybys cokoliv potřeboval, budu vevnitř" usměju se na něj a du z5 do domu..Chvilku na Yua koukám z okna, ale potom mi to nedá a vynesu si ven knížku a sednu si na pohodlné proutěné křeslo na zahradě, tak, abych na yua viděl. Na stoleček si položím hrnek s kávou..

Yu
To my snad dělá naschvál! Sedne si tak abych ho měl přesně ve výhledu. Ale to mu nedaruju. Svlíknul jsem si vršek, omotal si ho kolem pasu a šel pro sekačku. Zapnul jsem jí a poočku pozoroval Strifyho. Musím uznat, že se mi to povedlo. Kouká na mě a dost mlsně. Rozhodl jsem se že si ho vychutnám. Vzal jsem si flašku s vodou co mi dal a strašně nenápadně na sebe trošku tý vody ukápnul.

Strify
O.o ježiši kriste.. Tak tohle snad ani nerozdejchám, uplně se mi z něj točí hlava. Civim na něj jak na pána boha. Jeho kůže se leskla ve slunci. Snažil jsem se kouknout do knížky, abych nebyl tolik nápadnej, ale nešlo to. Zrak sem od něj neodtrhnul, naopak jsem se v křesle víc rozvalil, jako kdybych byl v kině. Je mi šílený vedro, taky není divu, když je 32 °C, tak si rozepnu dva knoflíky u košile…
Yu
Bože tak tohle nedám. On je tak...sexy! Ještě jeden knoflík a normálně se na něj vrhnu! Všechno mi je jedno, tohle prostě nedám. Nádech-výdech. Hlavně na něj nekoukat. Koukat se před sebe a sekat trávu. Snažil jsem se sekat, vážně!, ale prostě jsem se pořád koukal a najednou.... "Pane Bože!!" vykřiknul jsem. Já jsem mu posekal řůže!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrzek995 zrzek995 | E-mail | 24. ledna 2009 v 20:35 | Reagovat

jaj tak piš další, to je fak úžasný...dál dál dál XD

2 Klira_VK Klira_VK | 24. ledna 2009 v 20:51 | Reagovat

jj urco rychle dalsi dilek.....normalne u toho slintam... :D

3 Aki Aki | 24. ledna 2009 v 21:17 | Reagovat

On  mu posekal růžičký!! xDD

Další díl, prosíím!!

4 Ajka Ajka | 24. ledna 2009 v 21:20 | Reagovat

jááááááááááááááha:-D chudáci růžexD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama