Být floristou občas není špatné 1.

23. ledna 2009 v 21:27 | Kitty a Peth
*Yu*


>Super, dneska du do nějakýho paláce nebo co to, abych tam dostal práci. Zahradník. Vážně si umim vybrat povolání. Nejdřív masér, teď zahradník. No nic, nemá to cenu. Stejně mě vyhoděj s tim, že sem moc mladej. Pchce, ve 20-ti mladej? Fáájn...< mluvil jsem si sám pro sebe a pomalu se blížil k takovýmu velikýmu domu. Fakt jsem doufal, že mě vezmou. Stál jsem před bránou. Nadechl jsem se a zazvonil. "Prosím? Kdo je tam?" ozvalo se. "Ehm..D-dobrý den. Du sem na pohovor. Mám zájem o práci zahradníka" odpověděl jsem a čekal co se stane.

Strify

>ježiš kdo to zase zvoní, ty lidi mi nedaj chvilku pokoj, nebo to je zase máma?< Nakonec z někoho venku vypadne, že de na pohovor. YoY ok, otevřu mu velký vrata pomocí dálkovýho ovládání a vyjdu ven na zahradu. Změřim si toho týpka pohledem. Fakt docela frajer. Přídu k němu a podám mu ruku. "Zdravíčko" usměju se. Vy ste…Hannes? Řikám to správně?" pozoruju jeho tvář. Už teď vím, že ho beru. Bez rozmyšlení.


Yu


"J-jo Hannes.." odpovím a při pohledu do očí toho kluka se mi podlomí kolena. Bože je tak strašně krásnej. Co to kecám? Není! Nejsem teplej, takže klid. Ale to nejde, musím na něj koukat. Vidím že hejbe rty. Ano, těma svýma plnejma rtíkama. Jenom už moc nevnímám co říká. Moc mě to teď nezajíma. On mě zaujal mnohem víc.

Strify
On mě snad neposlouchá nebo co? Civí na mě jak když sem nějakej mimoň nebo co. "Uhm..Hannesi? můžem teda jít ke mně nahoru, abychom nestáli na zahradě?" zeptám se ho. On se konečně pohne a přesunem se do mé pracovny. Sednu si za stůl, vyzvu hannese, aby se posadil. " takže, vyste mi posílal životopis, že ano? Víte,nechci, aby ne mé zahradě pracoval nějaký … no vždyť víte…" Lovím jeho životopis v šuplíku. " už máte nějaké zkušenosti s květinami?" Podívám se mu do očí.

Yu

"Jistě že ano. Pracoval jsem v květinářství Inspirace, ale byl jsem nucenej ukončit pracovní poměr. Teda...možná mě tak trošku vyhodily. Ale nebyla to moje chyba to vážně né! No a taky mám vystudovanou nějakou tu školu. Květiny mě celkově zajimáj" odpověděl jsem si a najednou si připadal jako magor. Zajímaj mě kytky? Co kytky, květiny?! Se můžu jít rovnou zahrabat.

Strify

"tak to je úžasné" Doširoka se usměju. Ten mladík mě fakt zaujal. Má pěkný oči, tělo. No vlastně je celej pěknej. "No já myslím, že u mě máte velkou šanci, beru vás. Kdy můžete nastoupit?" Hledání životopisu už jsem vzdal. Opřu lokty o stůl a propaluju pohledem Hannese. Zdá se mi to nebo je nervózní? No, možná, že kdybych byl v jeho situaci, tak bych taky nebyl moc klidnej. "ještě bysme se měli domluvit na platu…jo a taky se chci zeptat, jestli bychom si nemohli tykat. Je to lepší. Aspoň pro mě.

Yu

"Jasně, rád. Tak já sem teda Hannes, ale nechávám si říkat Yu. Na platu mi tak moc nesejde, ale potřebuju to tak, abych vyšel. A nastoupit můžu...zítra? Vyhovuje?" WOOOOOOW!, já mám práci! Chtělo se mi skákat radostí tří metry do stropu! První pohovor a hned mě vemou! Navíc takovej sexy, krásnej, slaďoučkej klučík. A ten jeho pearcing...bože rozplinout se z něj.

Strify

"Tak a já sem Andreas, ale říkej mi Strify, ok? …
Dobře, domluveno" usměju se na něj "takže zejtra v osm zase tady. A já ti ukážu kde najdeš potřebné věci pro zahradníka. Jestli nemáš co na sebe nebo se nechceš ušpinit. Jsou tu i nějaké věci. Nou problem." Podám mu ruku a rozloučíme se… Celý den až do noci nemůžu myslet na nic jinýho než na toho kluka. Pořád ho mám před očima. Ty jeho oči … No, uvidíme..


By Kitty & Iwča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Odkud jsi? // Where are you from?

Czech republic
Slovakia
England
Other

Komentáře

1 Aki Aki | 23. ledna 2009 v 21:44 | Reagovat

Jujky, jujky, to bude zajímavýý!!

2 Peth [Admin] Peth [Admin] | 24. ledna 2009 v 17:01 | Reagovat

Mi mohlo napadnout že v tomhle budou mít prsty tyhle dvě kočky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama