Nosánek nahoru, srdce ze zlata 1

14. prosince 2008 v 21:27 | Kitty a Peth
Další otravný den. Další promrhaný čas na Malville. Procházím chodbou a směřuji ke své skříňce. Minu školní šprty, skupinku roztleskávaček, blondýnky rozplývající se nad našim školnim miláčkem. Jmenuje se Strify má modrý oči, blond-černý vlasy a pierc ve rtu. Milujou ho všechny holky ve škole ale je to hroznej náfuka.

Sedí si ve své lavici a datuje do super drahého mobilu. Zapomněl jsem se zmínit. Pan dokonalý dělá modela. Na ksichtě má litr make-upu bez kterého by si ho někdo postavil ledajak jako strašáka do zelí-za předpokladu že by se ty vrány neuchechtaly. Dobrá dost o panu dokonalém a zpět ke mně. Říkám si Kiro, jsem průměrném žák a s timhle individuem chodím do třídy. Vzhledově nic moc.. teda spíš nic než moc. Jsem celkově malej, nos jak kdyby mi v děloze někdo dal pěknou čenichovku nebo mi ho snad ten doktor na plastice přešil z prasete. Mám taky blonďato černý vlasy akorát celkově kratší. Strify má opečovávaný vlasy po lopatky o kterých si může kdekdo nechat zdát. A já? Opižlaný kratší vlasy který nemaj daleko ke slámě. Ale dost srovnávaní. Dorazil sem ke skříňce a slípl vzkaz. Mmm nepodepsaný. V jednu na hřišti. Podle písma to bude Alice. Ta se snad nikdy nepodepisuje. Zaslyším pištění. A jéje pan dokonalej dorazil do školy ve svým superdrahým kabrioletu. Nejen on je slavném ale i jeho tatík vlastní megafirmu s mobilama. Prošel kolem mě ve svých megadrahých-ano změna!-hadrech a kolem se rozvinula vůně parfému. Prošel a zaparkoval o dvě skříňky dál. Vzal si učení zamknul skříňku a spadli mu klíče. Hned se kolem něj seběhlo spoustu holek a rvali se o to která mu ty klíčky podá. Nevěnoval jim ani úsměv. Nehnul ani brvou jen povýšeně jedný blondýnce z prváku vycukl klíče a odpochodoval na Biologii. Ta bloncka byla úplným třicátým nebi a řvala ,, JÁ MU PODALA KLÍČE! JÁ MU JE PODALA!" A hned se kolem ní shluklo spoustu blondýnek, zrzek i brunetek (černovláska se snad taky jedna našla) a začaly vyloženě kvokat. Zabouch sem skříňku a zamkl ji odešel sem do učebny Biologie. Náš modýlek datloval do mobilu, šprti se šprtaly, prudiči házely balónky s barevným akrylem a blondýnky drbaly. Jen já nezapadal do ani jedný kategorie.. Já patřil k outsiderům Malville. S Alcií jsme překlepy v textu. Nesnášeli nás všechny jmenované kategorie včetně učitelů..
Sedl jsem si na židli a vybalil si otevřel sem sešit s domácím úkolem a začal ho studovat. Hledal sem chyby. Seděl sem za Strifym protože ho holky o hodině otravovaly tak mě učitelka tam zařadila. Nevadilo mi to. Studoval jsem si nerušeně sešit když se mi po celým sešitu rozprskla barevná voda. Zvedl jsem pohled a Strifyho bílí tričko bylo uplně celý od barvy. Zvedl se a odešel ze třídy přišel v novym bledě modrým tričku a za ním učitelka. Kluky nehorázně seřvala a napsala jim do indexů že žádá o náhradu ve výši 90 € od každého.. Byli to čtyři kluci.. takže si to spočítejte.. pěkně drahé triko. Navíc politý akrylem.. Strify si sedl na své místo už to byl zase náš modýlek hrál si s mobilem a nenechal se ničím rušit. Přistihl jsem se jak pozoruju jeho vlasy se kterým si lehce pohrával vítr. Radši jsem začal znovu číst politý sešit. Doma si ho přepíšu stejně sem to chtěl udělat před tim než bude sešity kontrolovat mám ho v hroznym stavu. Zazvonilo a učitel přišel. Tehle děda je hrozně fajn. Má univerzitu Karlovu v Praze u sousedů v čr. Je to takovej obtloustlejší strejda ale jako biologii rostlin? To on miluje! Když vypráví o jednotlivých rostlinách je to tak zajímavý že krom blbečků nikdo nesleduje čas kdy bude zvonit. Je jednoduše velmi zajímavý. Dnes vyprávěl o Ibiškách. Kytky mě sice moc neba ale když to vypráví pan profesor je to úžasný.
O velký přestávce jsem se vydal na školní hřiště. Přišle sem o něco dříve a Alice tam ještě nebyla sedl jsem si pod strom a zavřel oči. Byl krásný slunečný den ale v tom mi někdo zastínil slunce…

Pokračování příště
By: Peth
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terinka (SAI Street Team Czech Republic) Terinka (SAI Street Team Czech Republic) | 14. prosince 2008 v 22:28 | Reagovat

juchíí, dáál ^^

2 Aki Aki | 14. prosince 2008 v 22:58 | Reagovat

No týýý!! Tak to useknout! Zítra čekám další (plíss?), protože to vypadá zajímavě!

3 H H | E-mail | Web | 15. prosince 2008 v 15:09 | Reagovat

Tjo ty seš zláá. .dál! :D

4 Psycho-Vampire♥ Psycho-Vampire♥ | E-mail | Web | 15. prosince 2008 v 18:57 | Reagovat

hm... tho byl nash modyleQ nemam ho rada xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama